reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Moja Kinga dziś tańczyła ❤️
 

Załączniki

  • Screenshot_20220409-180636.png
    Screenshot_20220409-180636.png
    507,6 KB · Wyświetleń: 84
  • Screenshot_20220409-180702.png
    Screenshot_20220409-180702.png
    469,2 KB · Wyświetleń: 82
  • Screenshot_20220409-185725.png
    Screenshot_20220409-185725.png
    510,6 KB · Wyświetleń: 83
Kompletnie nie mam czasu sie ostatnio udzielać. Ale juz nadrobiłam zaległości;D odkąd wrocilam do pracy to dni uciekaja mi przez palce. A czas po południu poświęcam tylko i wyłącznie małej.
Niestety po 1.5tygodnia jestem juz na l4 bo mloda ponownie ma zapalenie krtani. Siedzimy do swiat w domu na inhalacjach i kurujemy się
 
My wczoraj byliśmy na urodzinowej imprezie rodzinnej, 😇😇 młody turbo grzeczny!! Meeega dużo siedział w krzesełku, fryty zjadł i ciasto. No prze kozak był. Siedzielibyśmy dłużej gdyby nie to, że dalej chodzi spać po 19 🤭
Ostatnio coraz więcej lepszych nocy, śpi ciągiem albo z jedną pobudka do 5 rano, potem mleko i jeszcze dosypia tak do 7
 
My wczoraj byliśmy na urodzinowej imprezie rodzinnej, 😇😇 młody turbo grzeczny!! Meeega dużo siedział w krzesełku, fryty zjadł i ciasto. No prze kozak był. Siedzielibyśmy dłużej gdyby nie to, że dalej chodzi spać po 19 🤭
Ostatnio coraz więcej lepszych nocy, śpi ciągiem albo z jedną pobudka do 5 rano, potem mleko i jeszcze dosypia tak do 7
To fajnie 😁
 
reklama
Kompletnie nie mam czasu sie ostatnio udzielać. Ale juz nadrobiłam zaległości;D odkąd wrocilam do pracy to dni uciekaja mi przez palce. A czas po południu poświęcam tylko i wyłącznie małej.
Niestety po 1.5tygodnia jestem juz na l4 bo mloda ponownie ma zapalenie krtani. Siedzimy do swiat w domu na inhalacjach i kurujemy się
No niestety uroki żłobka 😥😥 więcj człowiek w domu niz w pracy. A tesciowa nie chce zostawać z chora mloda??
 
Do góry