reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Niestety pracodawca zatrudniający kobiety musi mieć na uwadze fakt, że kobieta może zajść w ciążę, jak i w wypadku złego samopoczucia iść na L4, a później być na macierzyńskim/ wychowawczym. To nam się należy czy to się pracodawcy podoba czy też nie. A to że nie jest zadowolony to już jego problem.
No i właśnie dlatego woli zatrudnić faceta z takimi sami kwalifikacjami, nawet za wyższą stawkę.
Co to za tekst, że nam się należy. Pokaż mi w kodeksie pracy L4 z powodu ciąży. Nie istnieje coś takiego. A urlop rodzicielski należy się tak samo matce jak i ojcu. Nauczmy się w końcu dzielić obowiązki w domu
 
reklama
No i właśnie dlatego woli zatrudnić faceta z takimi sami kwalifikacjami, nawet za wyższą stawkę.
Co to za tekst, że nam się należy. Pokaż mi w kodeksie pracy L4 z powodu ciąży. Nie istnieje coś takiego. A urlop rodzicielski należy się tak samo matce jak i ojcu. Nauczmy się w końcu dzielić obowiązki w domu
Prosze cię, nie psuj nam humoru na naszym super wątku;)
 
No i właśnie dlatego woli zatrudnić faceta z takimi sami kwalifikacjami, nawet za wyższą stawkę.
Co to za tekst, że nam się należy. Pokaż mi w kodeksie pracy L4 z powodu ciąży. Nie istnieje coś takiego. A urlop rodzicielski należy się tak samo matce jak i ojcu. Nauczmy się w końcu dzielić obowiązki w domu
Co to za Twój tekst należy się bardziej matce urlop wychowawczy i macierzyński ....tatuś ma urlop tacierzynski 2tygodnie i może wziąć urlop na dziecko jak matka też jest w złym stanie lub co innego się wydarzy...jak chcesz dzielić obowiązki jak zawsze to kobieta opiekuje się dziećmi a facet pracuje a zajmuje się dzieckiem jak ma czas....nie da się wszystkiego pogodzić czasami
 
No i właśnie dlatego woli zatrudnić faceta z takimi sami kwalifikacjami, nawet za wyższą stawkę.
Co to za tekst, że nam się należy. Pokaż mi w kodeksie pracy L4 z powodu ciąży. Nie istnieje coś takiego. A urlop rodzicielski należy się tak samo matce jak i ojcu. Nauczmy się w końcu dzielić obowiązki w domu
Jak masz jakieś ale to po co czytasz naszą grupę idź do tej której jesteś....🙂
 
Dziewczyny luzik, każdy ma swoje zdanie na dany temat, i to szanujmy. Cieszmy się dniem dzisiejszym, piękne słońce, zdrowe dzieci. To jest najważniejsze! Teraz są gorsze problemy na świecie niż kto idzie na zwolnienie itp. Cieszmy się dniem dzisiejszym!
 
No i właśnie dlatego woli zatrudnić faceta z takimi sami kwalifikacjami, nawet za wyższą stawkę.
Co to za tekst, że nam się należy. Pokaż mi w kodeksie pracy L4 z powodu ciąży. Nie istnieje coś takiego. A urlop rodzicielski należy się tak samo matce jak i ojcu. Nauczmy się w końcu dzielić obowiązki w domu
Haha no to mnie rozsmieszyłaś.. ale nie będę się wdawać w dyskusję.. uczciwie pracującym ludziom się NALEŻY czy to matce czy ojcu! Również z powodu złego stanu zdrowia czy niezdolności do pracy NALEŻY się L4. A przez takie osoby jak ty, właśnie matki pracujące dostają po dupie.. bo się nie należy L4 jak ciąża jest zagrożona czy też opieka nad chorym dzieckiem.. i później właśnie takie są skutki że po powrocie do pracy, dziewczyny dostają wypowiedzenie w nagrodę za bycie mamą, gratuluję podejścia!
 
jak chcesz dzielić obowiązki jak zawsze to kobieta opiekuje się dziećmi a facet pracuje a zajmuje się dzieckiem jak ma czas....nie da się wszystkiego pogodzić czasami
Akurat tu się nie zgadzam, ni3 znam chyba żadnej kobiety, która by nie wróciła do pracy po porodzie. My kobiety nie jesteśmy tylko od ogarniania dzieciaków, co to za ojciec który zajmuje się jak ma czas. Jak dla mnie chu*owy.
 
Akurat tu się nie zgadzam, ni3 znam chyba żadnej kobiety, która by nie wróciła do pracy po porodzie. My kobiety nie jesteśmy tylko od ogarniania dzieciaków, co to za ojciec który zajmuje się jak ma czas. Jak dla mnie chu*owy.
Żadna nie wraca zbyt szybko a co Twój zajmuje się małym cały czas no chyba nie Tylko Ty się zajmujesz jak pracuje to kto ma się nim zająć... Jak ma wolne to logiczne że będzie spędzał czas z dzieckiem...lub jak nie ma pracy bo sezon jest martwy na budowlankę w tym okresie zimowym a jak jest jakaś praca to idzie...
 
Jak ty w pracy funkcjonujesz, podziwiam.
U nas jak już o 1 usnął to spał, ale tatuś nie wylavzyk budzika, więc Alek od razu na nogi o 6 🤬
w pracy jakoś nie czuję tego nie wyspania, w ostatnim czasie nocki byly spoko. Zasypiał kolo 20, pierwsza pobudka na mleko ok 1 i kolejnka ok 5 i pozniej wstał okolo 7. Teraz te dwie ostatnie znowu takie do dupy.
 
reklama
Co to za Twój tekst należy się bardziej matce urlop wychowawczy i macierzyński ....tatuś ma urlop tacierzynski 2tygodnie i może wziąć urlop na dziecko jak matka też jest w złym stanie lub co innego się wydarzy...jak chcesz dzielić obowiązki jak zawsze to kobieta opiekuje się dziećmi a facet pracuje a zajmuje się dzieckiem jak ma czas....nie da się wszystkiego pogodzić czasami
no nie zawsze, u nas akurat to ja pracuję a mąż jest w domu z powodu złamania ;) nie wyobrażam sobie zebysmy oboje przez rok siedzieli w domu i opiekowali sie dzieckiem 🙈 takze zycie pisze rozne scenariusze. My jeszcze mamy cały urlop wychowawczy 32 tygodnie do wykorzystania i czas pokaze kto z niego skorzysta
 
Do góry