reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja się właśnie zastanawialam czy to normalne, że dziecko zawsze budzi się z płaczem. 🤔🤔 Bo mój młody wstaje tak 2 razy w nocy teraz, ale zawsze jak się lekko przebudzi to zaczyna siadać, wstawać, wyć 🤷 wtedy daje mu mleko i idzie spać dalej. I generalnie śpi dobrze... Ale w sumie jak się zastanowiłam to z drzemek też często wstaje z placzem
 
reklama
Ja się właśnie zastanawialam czy to normalne, że dziecko zawsze budzi się z płaczem. 🤔🤔 Bo mój młody wstaje tak 2 razy w nocy teraz, ale zawsze jak się lekko przebudzi to zaczyna siadać, wstawać, wyć 🤷 wtedy daje mu mleko i idzie spać dalej. I generalnie śpi dobrze... Ale w sumie jak się zastanowiłam to z drzemek też często wstaje z placzem
u nas też jak sie budzi to z płaczem, jeszcze nie dawno tak nie robił a od tygodnia sie przebudza i wyje
 
Ja się właśnie zastanawialam czy to normalne, że dziecko zawsze budzi się z płaczem. 🤔🤔 Bo mój młody wstaje tak 2 razy w nocy teraz, ale zawsze jak się lekko przebudzi to zaczyna siadać, wstawać, wyć 🤷 wtedy daje mu mleko i idzie spać dalej. I generalnie śpi dobrze... Ale w sumie jak się zastanowiłam to z drzemek też często wstaje z placzem
No ja właśnie wiem po sobie, że miałam takie lęki nocne do 6 rz i mi pomogła terapia wstrząsowa wykonana przez moją siostrę 🤣 natomiast boje się, że on ma to po mnie, bo w nocy potrafi tak przeraźliwie płakać, wygina się na tym łóżku jak przy egzorcyzmach, stęka itp.
Wolałabym coś zrobić z tym za wczasu, ale nie wiem gdzie uderzyć za bardzo.
 
u nas też jak sie budzi to z płaczem, jeszcze nie dawno tak nie robił a od tygodnia sie przebudza i wyje
Mój tak już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz zaczęłam się zastanawiać. Natomiast nam ciągle jakiś ząb wychodzi, więc może to dlatego? Nie wiem, w ciągu dnia jest pogodny, uśmiechnięty, skory do zabawy i ma apetyt. Więc się nie doszukuje :D
 
Wczoraj stary był cały czas w domu i nie pamiętam kiedy tak odpoczęłam 🥰🥰
A na sesję zapisałam młodego, może poszukaj kogoś kto się uczy, a nie w studiu fotograficznym? Ja idę do dziewczyny, która jest po szkole i super zdjęcia robi, tylko jeszcze nie ma swojego studia i w domu robi.

Zaczęłam planować roczek, tak mnie to wciągnęło że w szoku jestem 😱
Ja też planuje. Mam już zarezerwowaną salę, w tym tyg ogarnę zamówienie tortu i ciast. Dekoracje na samym końcu. Zamiast umawiać Małego na sesję świąteczna chcemy się zapisać całą trójką na sesję na roczek 😃 potem chce dołożyć te zdjęcia do mojej koncepcji takiego albumu gdzie po kolei będą zdjęcia z każdego miesiąca a na końcu właśnie te z sesji na roczek :D zawsze marzyłam żeby zrobić takie coś 😃
 
Z bidonu np. Nie wiem będę próbować, najlepiej żeby w ogóle nie jadla w nocy. Je raz, więcej jej nie daje nawet jak się budzi 100 razy 😂
U mnie też się przestawił na jedną butle, a jak się częściej budzi to smoczek i śpimy dalej 😂 kiedyś to bym biegła robić mleko a teraz to juz mam na to wywalone, zje 210 ml raz to mu wystarczy😂
 
Ja się właśnie zastanawialam czy to normalne, że dziecko zawsze budzi się z płaczem. 🤔🤔 Bo mój młody wstaje tak 2 razy w nocy teraz, ale zawsze jak się lekko przebudzi to zaczyna siadać, wstawać, wyć 🤷 wtedy daje mu mleko i idzie spać dalej. I generalnie śpi dobrze... Ale w sumie jak się zastanowiłam to z drzemek też często wstaje z placzem
U nas budzi się z płaczem jak ząbki idą. Teraz wychodzi nam górna jedynka i w nocy co chwilę płacz, w dzień też jak się obudzi z drzemki to z płaczem 😥
 
Ja też planuje. Mam już zarezerwowaną salę, w tym tyg ogarnę zamówienie tortu i ciast. Dekoracje na samym końcu. Zamiast umawiać Małego na sesję świąteczna chcemy się zapisać całą trójką na sesję na roczek 😃 potem chce dołożyć te zdjęcia do mojej koncepcji takiego albumu gdzie po kolei będą zdjęcia z każdego miesiąca a na końcu właśnie te z sesji na roczek :D zawsze marzyłam żeby zrobić takie coś 😃
Ja mam sesję i na roczek i na święta :D 100 zł za jedną sesję więc to grosze w sumie.
Ja dekoracje zamawiam już teraz, bo będą z aloexpress szły.
 
Ja mam sesję i na roczek i na święta :D 100 zł za jedną sesję więc to grosze w sumie.
Ja dekoracje zamawiam już teraz, bo będą z aloexpress szły.
To bardzo tanio masz te sesję... Ja patrzyłam to jakieś 350 zł mi wyjdzie. Jeśli chodzi o dekoracje to będę mieć tylko balony i napis "roczek Krzysia" więc szaleństwa nie będzie :D zamówię na allegro napis a w sklepie z balonami wezmę balony z helem i już 😃
 
reklama
To bardzo tanio masz te sesję... Ja patrzyłam to jakieś 350 zł mi wyjdzie. Jeśli chodzi o dekoracje to będę mieć tylko balony i napis "roczek Krzysia" więc szaleństwa nie będzie :D zamówię na allegro napis a w sklepie z balonami wezmę balony z helem i już 😃
Bo ja właśnie wzięłam dziewczynek którą jest po szkole i ma studio w domu.
Ja nigdy niczego nie organizowałam, a teraz jak się odpalilam z dekoracjami to masakra 🤣🤣 już mam taką wizję, impreza tematyczna itp.
 
Do góry