reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U nas noce teraz ciut lepsze chociaż młodaj wstaje z płaczem nadal częściej. zęby są opuchnięte i nie chcą wyjść, dodatkowo zbiła je ostatnio o szczebelki od łóżeczka:D
Ale ogólnie jakoś odpoczęłam przez ostatnie parę dni i już jest lepiej. Nie czuję się taka "wypompowana", ale przez te parę dni odpuściłam totalnie pranie i sprzątanie. Musiałam dać sobię czas odpocząć.

Chcieliśmy młodą zapisać na sesję świąteczną zdjęciową ale u mnie w okolicy już brak miejc ;/
 
U nas noce teraz ciut lepsze chociaż młodaj wstaje z płaczem nadal częściej. zęby są opuchnięte i nie chcą wyjść, dodatkowo zbiła je ostatnio o szczebelki od łóżeczka:D
Ale ogólnie jakoś odpoczęłam przez ostatnie parę dni i już jest lepiej. Nie czuję się taka "wypompowana", ale przez te parę dni odpuściłam totalnie pranie i sprzątanie. Musiałam dać sobię czas odpocząć.

Chcieliśmy młodą zapisać na sesję świąteczną zdjęciową ale u mnie w okolicy już brak miejc ;/
Wczoraj stary był cały czas w domu i nie pamiętam kiedy tak odpoczęłam 🥰🥰
A na sesję zapisałam młodego, może poszukaj kogoś kto się uczy, a nie w studiu fotograficznym? Ja idę do dziewczyny, która jest po szkole i super zdjęcia robi, tylko jeszcze nie ma swojego studia i w domu robi.

Zaczęłam planować roczek, tak mnie to wciągnęło że w szoku jestem 😱
 
Z bidonu np. Nie wiem będę próbować, najlepiej żeby w ogóle nie jadla w nocy. Je raz, więcej jej nie daje nawet jak się budzi 100 razy 😂
I jak to rozwiazujesz? Bo u nas nadal dramat. Jestem wstanie go przetrzymać jak wstanie o 22 żeby nie dać mu jeść, ale potem już ok 24 muszę. Wtedy zaczyna się maraton wstawania co godzinę-pol i płacz przez sen.
Zastanawiam się czy nie iść z nim do neurologa 🤣
 
reklama
Moja dzis o 2 się obudziła i do 4 nie spala. Dostała trochę wody, trochę ponosiłam, pokołysałam, ale mleka nie dałam. Teraz oka jest już u niani o 9.30 będzie miała sjestę.... a ja już w metrze do pracy jadę.I gdzie tu sprawiedliwość? Milego dnia
 
Do góry