reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U mnie dziewczyny woda to dramat. Jak był mały to go w przegotowanej kąpałam, ale teraz już normalnie w wannie pod bieżącą wodą i ma średnia tą skórkę :(
Wolałabym niczym go nie smarować, ale nie da rady. Wiem że problem jest w wodzie, bo jak u mamy go kąpałam przez tydzień to miał ładną skórkę.
Wiesz co, ja co jakiś czas tylko małego smaruję jak ma suchą bardzo skórę, ale jeszcze całkiem niedawno smarowałam go tym. Często miał szorstka skórę przez alergię na bmk i po tym było super. Tak jak piszę, teraz też czasem używam :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-11-04-09-36-51-498_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2021-11-04-09-36-51-498_pl.allegro.jpg
    107,8 KB · Wyświetleń: 43
reklama
U mnie joga to za mało. Haha dzis stanęłam na wage.... od jutra treningi ;D
Oj zdziwiłabys się jak dużo to daje 🤣 a co dużo ci kg po ciąży zostało??

Moze nie kąp codziennie. Ja nie wycieram jej ręcznikiem tylko czekam aż wyschnie sama. Ja dla starszej mam teraz balsam hipp, ona atopowa więc muszę ją smarować
Dupcie mu zawsze muszę chociaż podmyć jak kupę zrobi.
Wodę mamy taką, że ja mam całą skórę głowy w strupach i nikt nie potrafi na to poradzić. Tydzień gdzie indziej i skóra głowy wraca do normalności :( taki kamień, że wszystko szklanki wyglądają jak brudne po myciu.
 
Pierwsza ozdobą prawie gotowa, jeszcze światełka musze odnaleźć w domu 😁😁 w przyszłym tyg juz balkon wystoje, żeby dłużej był wystojony 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20211104_102822_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20211104_102822_com.android.gallery3d.jpg
    261,4 KB · Wyświetleń: 73
Mój Adas też ciągle się budzi w nocy, czasami wystarczy pogłaskać czasami cycus. Jednak najbardziej mnie denerwuje że on gryzie, jak gotuje to wspina się po nogach i gryzie po łydkach, pod kolanem. Jak siedzę z nim na macie, dywanie to gryzie po plecach, udach, policzkach, ramionach. Przytula się i potem gryzie. I to kurcze naprawdę boli, bo zdarzy mu się że zaciśnie szczęki do krwi. Ma 4 jedynki. Nie wiem co mu się dzieje 🤔 dziecko kanibal mi rośnie ??? 🤷
To chyba normalne. Moja też cos podgryzala, sykałam wtedy na nią stanowczym tonem i złą miną. Nie wiem czy akurat to zadzialalo, ale juz nie gryzie. Niektore dzieciaczki sie w ten sposob bawią. Moja na pewno pomagala sobie jak wspinala sie po moich spodniach też.
 
Oj zdziwiłabys się jak dużo to daje 🤣 a co dużo ci kg po ciąży zostało??
Po ciazy mialam mniej jak przed. Ale odkąd siedzez mala w domu to nie jjem regularnie i bardzo polubiłam się ze słodyczami. I w ten oto sposób przytyłam 7kg ;o fakt ze mam też problemy z tarczyca. Ale wiem ze większość to od słodyczy. To moja zmora. Zawsze jak sobie pozwolę to jest tragedia... dlatego od dzis koniec ze słodkim;D a raz w tygodniu ze starym basen ;p narazie. Potem planuje wrocic na pilates tak jak przed ciaza
 
Oj zdziwiłabys się jak dużo to daje 🤣 a co dużo ci kg po ciąży zostało??
Po ciazy mialam mniej jak przed. Ale odkąd siedzez mala w domu to nie jjem regularnie i bardzo polubiłam się ze słodyczami. I w ten oto sposób przytyłam 7kg ;o fakt ze mam też problemy z tarczyca. Ale wiem ze większość to od słodyczy. To moja zmora. Zawsze jak sobie pozwolę to jest tragedia... dlatego od dzis koniec ze słodkim;D a raz w tygodniu ze starym basen ;p narazie. Potem planuje wrocic na pilates tak jak przed ciaza
 
U mnie dziewczyny woda to dramat. Jak był mały to go w przegotowanej kąpałam, ale teraz już normalnie w wannie pod bieżącą wodą i ma średnia tą skórkę :(
Wolałabym niczym go nie smarować, ale nie da rady. Wiem że problem jest w wodzie, bo jak u mamy go kąpałam przez tydzień to miał ładną skórkę.
Są takie filtry na twardą wode. Mozna wkręcic w sluchawke prysznicową i na bieżąco masz filtrowaną. Moze pomoze. Sama sie nad tym zastanawialam dla siebie, tez mamy twarda wode. No ale jest tam gdzies na razie na mojej liscie rzeczy do zalatwienia.
 
Są takie filtry na twardą wode. Mozna wkręcic w sluchawke prysznicową i na bieżąco masz filtrowaną. Moze pomoze. Sama sie nad tym zastanawialam dla siebie, tez mamy twarda wode. No ale jest tam gdzies na razie na mojej liscie rzeczy do zalatwienia.
U mnie to samo, kiedyś się zrobi i to kiedyś trwa już dwa lata 🤣
 
reklama
Do góry