reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Malo tego rano wlazła mi miedzy kwiatami a drzwi i przecięła sobie rękę. Placzu bylo co nie miala i wlasnie usypia po tym nq drzemke. Chyba i ja idę spać;D
 
Łącze się w bólu. Mloda wstawala co godzine od północy. O 6 zaczela dzien. Mam dosc. Jestem tak zmeczona ze nie chce mi się już nawet do niej wstawać.
Serio nie wien o co chodzi. Wyszły jej 2 zeby.... Dalam jej mleko nawet bo mowie może być glodna... Z dziećmi to masakra. TYLKO MARTA U KUBY NIE MA SKOKÓW ANI INNYCH PROBLEMÓW 😂😥😥😥
 
Serio nie wien o co chodzi. Wyszły jej 2 zeby.... Dalam jej mleko nawet bo mowie może być glodna... Z dziećmi to masakra. TYLKO MARTA U KUBY NIE MA SKOKÓW ANI INNYCH PROBLEMÓW 😂😥😥😥
Ale z drugiej strony jakby twoje dziecko bylo takie az za idealne to nie zastanawiałabym się czy z nim wszystko ok?;P bo ja chyba tak
 
No właśnie, nawet Czaruś zaczął marudzić 🤣

Miło się czyta, że nie tylko u nas takie jazdy, wybaczcie 🤭
Już jest normalny 😂 Widać brakowało mu snu przez weekend, bo wczoraj po 2 godzinnej drzemce w dzień był taki uśmiechnięty i do końca dnia bez fochów, zaliczył jeszcze drzemkę na popołudniowym spacerze i nawet nie marudził, że kąpiel się przesunęła 😱 Moje dziecko wychodzi na to, że jest proste w obsłudze: albo głodny albo śpiący 😂 Nawet o tej północy się już nie budził ostatnie 2 dni 🤷 ale za to nie daje mi już pospać do 10, tylko 7-8 pobudka 😂😂🙈
 
reklama
Do góry