reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja w Pruszkowie , a Ty ?


Trochę rozumiem Twoje obawy. Mój syn też kiedyś mówił że nie chce rodzeństwa i w ogóle nie było dyskusji . Jednak jak postanowiliśmy starać się o dzidzię podejmowałam kilkukrotnie temat rodzeństwa i tłumaczyłam mu jak fajnie jest mieć brata lub siostrę , opowiadałam jak to było, jak ja byłam młodsza i miałam wsparcie w moim bracie. Dotarło to do niego i chyba zrozumiał że nie będzie tak źle. Teraz tylko mówi żeby tylko był brat a nie siostra 😉



Mdłości miałam może jakieś 2 tygodnie, nawet nie bardzo uciążliwe. Za to zgaga mega mnie męczy 😔
Ja za to zgagi nie mam wcale . Ale w tym 9 TC mam strasznie nasilone te wymioty, nigdzie się z domu ruszyć nie mogę.
 
reklama
Hey, a ja mam mdłości całymi dniami... Już mi to bokiem wychodzi. Mdłości i wymioty oczywiście. Leci mi drugi tydzień na L4. Na razie chudnę w tej ciąży. Liczę że koło 12 TC to wszystko się wreszcie skończy :( też was tak męczy ?


A próbowałaś już jakoś zawalczyć z tymi Mdłościami?
Ja mam czasami tylko lekkie nudności, ale tragedii nie ma i jeśli jestem bardziej aktywna, spędzam czas codziennie tez na powietrzu po 2/3 h, jem regularnie co 3 h coś to jest super ☺️
 
Jestem już po wizycie u lekarza. Od wczoraj miałam lekkie plamienia w terminie miesiączki. Wszystko jest ok 😃 To właśnie dlatego, że maluszek jeszcze nie jest tak duży i cześć nabłonka złuszcza się tak samo jak podczas zwykłej miesiączki. Kamień z serca mi spadł. Jeszcze raz dziękuję Wam za Wasze wsparcie.

Super ☺️😍
 
Kochana, jestem w takiej samej sytuacji 😁 jeszcze młode jesteśmy, trzeba zrobić badania i być dobrej myśli.
No tak, trzeba patrzeć pozytywnie. Ja mam badania prenatalne 4.08...już się doczekać nie mogę chociaż trochę się boję.
U mnie za to córka bardzo ucieszyła się na wieść o rodzeństwie co mnie zdziwiło bo jeszcze pół roku temu gdyby się o tym dowiedziała byłaby to dla niej tragedia. Dzieci się szybko zmieniają.
 
No tak, trzeba patrzeć pozytywnie. Ja mam badania prenatalne 4.08...już się doczekać nie mogę chociaż trochę się boję.
U mnie za to córka bardzo ucieszyła się na wieść o rodzeństwie co mnie zdziwiło bo jeszcze pół roku temu gdyby się o tym dowiedziała byłaby to dla niej tragedia. Dzieci się szybko zmieniają.
Ps.Ja też mam problem z ciśnieniem...za dużym.
 
Pytanie do dziewczyn z Warszawy i okolic:lekarz kazał zapisać się do przyszpitalnej przychodni prowadzącej cukrzyce i zaburzenia metaboliczne: do wyboru szpital na Madalińskiego, Żelazna,Karowa, Starynkiewicza i Bielański. I teraz zastanawiam się gdzie.. na pewno nie Karowa Never Ever ... Macie jakieś doświadczenia z tymi placówkami??
Ja chodzę do przychodni przy Żelaznej i mogę polecić ją z całego serca, pracują tam cudowni ludzie.
 
reklama
Do góry