reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A tego to się nie dowiem do urodzenia, bo akurat taki układ, że obie wersje są możliwe^^ Wolałabym dwu, ale narzekać nie będę. Boję się, że jak będą identyczne, to je pomylę na początku milion razy i będą musiały chodzić z jakimś znacznikiem xD


Jak to nie dowiesz się do urodzenia? 😁
Nie żebym była znawczynią, ale takie rzeczy lekarz ginekolog, który specjalizuje się w ciążach bliźniaczych potrafi stwierdzić i raczej trzeba to zrobić, bo są to zawsze ciąże większego ryzyko i szybciej rozwiązywane także dla dobra Twojego i maluszków na pewno na prenatalnych albo połówkowych dowiesz się czy to jednojajowe czy dwujajowe bliźniaki ☺️
 
reklama
Jak to nie dowiesz się do urodzenia? 😁
Nie żebym była znawczynią, ale takie rzeczy lekarz ginekolog, który specjalizuje się w ciążach bliźniaczych potrafi stwierdzić i raczej trzeba to zrobić, bo są to zawsze ciąże większego ryzyko i szybciej rozwiązywane także dla dobra Twojego i maluszków na pewno na prenatalnych albo połówkowych dowiesz się czy to jednojajowe czy dwujajowe bliźniaki ☺

Dokładnie tak, to da się rozpoznać już w I trym, to jest bardzo ważne ale myślę że ciąże dwujajową można łatwo odróżnić od jednojajowej bo tam są dwa oddzielne pęcherzyki gdzie rozwijają się zupełnie osobno 😊 tak więc dla mnie dziwne że lekarz tego nie stwierdził 🤔
 
Moja szefowa wiedziała już w 1 trymestrze, że jej dziewczynki są jednojajowe. Tak z innej beczki śpicie jeszcze normalnie na brzuchu? Ja tylko tak zasypiam, brzucha jeszcze nie mam, ale oczywiście tysiąc myśli w głowie, że coś zrobię dziecku... 🙈
 
Moja szefowa wiedziała już w 1 trymestrze, że jej dziewczynki są jednojajowe. Tak z innej beczki śpicie jeszcze normalnie na brzuchu? Ja tylko tak zasypiam, brzucha jeszcze nie mam, ale oczywiście tysiąc myśli w głowie, że coś zrobię dziecku... 🙈

Ja niestety nie mogę spać na brzuchu ( a bardzo lubię ) ze względu na bolące piersi a i brzuszek już się troszkę zaokrąglił 🙂
 
Moja szefowa wiedziała już w 1 trymestrze, że jej dziewczynki są jednojajowe. Tak z innej beczki śpicie jeszcze normalnie na brzuchu? Ja tylko tak zasypiam, brzucha jeszcze nie mam, ale oczywiście tysiąc myśli w głowie, że coś zrobię dziecku... 🙈
Póki brzucha nie ma i Ci nic boli to można spać na brzuchu, dziecko na tym etapie jest jeszcze malutkie ale wiadomo później to trzeba uważać, ja w pierwszej ciąży dopóki mogłam to spałam na brzuchu 😊
a teraz śpię tak na boku lub na wznak bo mdłości.
 
Ok to narazie tak będę spała, a u mnie dalej brak mdłości,wymiotow, bólu piersi... Dosłownie nic... Trochę mnie to martwi, ale byłam w tydz. temu na wizycie było wszystko ok, według om byl 8t 1d, według USG 8t 0d, więc może faktycznie te objawy lub ich brak nie są wyznacznikiem... Spędzalo mi to sen z powiek
 
reklama
Ok to narazie tak będę spała, a u mnie dalej brak mdłości,wymiotow, bólu piersi... Dosłownie nic... Trochę mnie to martwi, ale byłam w tydz. temu na wizycie było wszystko ok, według om byl 8t 1d, według USG 8t 0d, więc może faktycznie te objawy lub ich brak nie są wyznacznikiem... Spędzalo mi to sen z powiek
To masz wielkie szczęście że nie masz typowych objawów ciąży i powinnaś się tylko cieszyć 😊 ja przez te mdłości nie mogę normalnie funkcjonować, tak więc inne mają a drugie nie i to są szczęściary 🙂
 
Do góry