reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
5 dni przed i 2 dni przed @ były negatywne. Pozytywny ale mega blady test wyszedł 1 dzień po terminie. Załączam plik
Później 4 inne testy wychodziły jeszcze tak samo blade. Dopiero jak beta miała 280 to wyszedł odrobinę mocniejszy. Pozniej już nie robiłam bo beta miała bardzo ładny przyrost więc nie widziałam potrzeby.
Rzeczywiście bladziutki...A jednak
 
5 dni przed i 2 dni przed @ były negatywne. Pozytywny ale mega blady test wyszedł 1 dzień po terminie. Załączam plik
Później 4 inne testy wychodziły jeszcze tak samo blade. Dopiero jak beta miała 280 to wyszedł odrobinę mocniejszy. Pozniej już nie robiłam bo beta miała bardzo ładny przyrost więc nie widziałam potrzeby.
faktycznie bardzo bladziochy 🤔 Tez miałam ten czuły 10mlU/ i zrobiłam 3 dni przed terminem @ i negatyw, a już myslalam, ze jak taki czuły, to może coś pokaże. W takim razie czekam 😍
 
A jutro masz możliwość czy też nie? U mnie w miasteczku w szpitalu niby nie robią komercyjnych badań tylko ze skierowaniem, ale jak poszłam to zrobiłam betę w trybie ekspres (wyniki do 2h). Musiałam jechać do pracy, zadzwoniłam po ok 1.5h i Pani mi przez tel podała wynik bez problemu.
Ja pracuje o 6 do 14. Nawetcnie wiem czy do szpitala teraz wpuszczaja
 
Dziewczyny jedna rzecz mnie martwi..zrobiłam test dwa dni przed terminem I teraz dwa dni po terminie @ I na teście codziennie wychodzi taka dama słaba kreska. Nic się nie zmienia
W poprzedniej ciąży pamiętam zrobiłam 3 testy i w każdym druga kreska była jasna i wogole się nie zmieniała. A teraz córka leży obok mnie. Ale dla pewności lepiej zrobić betę i zobaczyć jakie są przyrosty przez 48h
 
reklama
Do góry