reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Mi kawusie odrzucilo🤗 na poczatku jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy wypilam jedna i mnie tak zmulio ze podziekowalam. Nie pije ☕☕

Niestety uroki ciąży 😋
Mnie tylko odrzuca od słodkości różnych, po prostu mnie do nich nie ciągnie a przed ciążą bym mogła jeść i jeść 😁
 
Myślę że to najlepsze podejście jeśli nic wcześniej się nie działo, jest się zdorwym i młodym w sensie biologicznym to po co nabijać kabzę lekarzom ? Myślę że to wszystko właśnie w tym kierunku zmierza, badania prenatalne 3 d stało się prawie obligatoryjne a jak zwykle chodzi o pieniążki
Tu się nie zgodzę, nie zawsze chodzi o nabijanie kieszeni lakarzom. Przecież jak bym sama była lekarzem to nigdzie bym nie chodziła ale nie jestem i nie skończyłam tych wszystkich studiów. Chodzimy do lekarzy, nie konsultujemy objawów z Google, myślę, że rozsądnie jest zaufać lekarzom i ich wyrokom i skierowaniom na różne badania, no i słuchajmy swojego ciała..
 
Tu się nie zgodzę, nie zawsze chodzi o nabijanie kieszeni lakarzom. Przecież jak bym sama była lekarzem to nigdzie bym nie chodziła ale nie jestem i nie skończyłam tych wszystkich studiów. Chodzimy do lekarzy, nie konsultujemy objawów z Google, myślę, że rozsądnie jest zaufać lekarzom i ich wyrokom i skierowaniom na różne badania, no i słuchajmy swojego ciała..
I ja się tu z Tobą nie zgodzę sam przypadek Sylwi i nie tylko jak nie potrafią leczyć. A często wysyłają na niepotrzebne badania itd.
 
I ja się tu z Tobą nie zgodzę sam przypadek Sylwi i nie tylko jak nie potrafią leczyć. A często wysyłają na niepotrzebne badania itd.
Tez duzo zalezy od tego na jakiego lekarza sie trafi tak jak ja trafilam na fajnego bo zlecil mi badanie na cmv nawet nie wiedzialam ze przechodzilam ta chorobe i to byla przyczyna ze tak male dzieci mi urodzily:)
 
I ja się tu z Tobą nie zgodzę sam przypadek Sylwi i nie tylko jak nie potrafią leczyć. A często wysyłają na niepotrzebne badania itd.

Dokładnie tak i często lekarze potrafią się pomylić co do diagnozy, często na niekorzyść pacjenta.

Marta miałaś szczęście że spotkałaś dobrego lekarza 😊
niestety ale często można trafić na takiego co ma gdzieś pacjenta, zrobić swoje i iść do domu.
Nie mówię że każdy lekarz ale są tacy.
 
Tu się nie zgodzę, nie zawsze chodzi o nabijanie kieszeni lakarzom. Przecież jak bym sama była lekarzem to nigdzie bym nie chodziła ale nie jestem i nie skończyłam tych wszystkich studiów. Chodzimy do lekarzy, nie konsultujemy objawów z Google, myślę, że rozsądnie jest zaufać lekarzom i ich wyrokom i skierowaniom na różne badania, no i słuchajmy swojego ciała..
to, że ktoś skończył studia i został lekarzem nie wiąże się z tym, że jest dobrym i empatycznym specjalista, a to bardzo ważna kwestia ☺️

Jasne, intuicja to podstawa.
Ja jestem ogólnie za tym żeby o zdrowie dbać na codzien zaczynajac od tego co jemy i co pijemy, ile się ruszamy itd.

A priorytet to wyniki krew mocz i podstawy raz do roku, co pół roku kontrola u dentysty i ginekologa, raz w roku cytologia i usg piersi 🤗
 
Cześć, chciałabym dołączyć do Waszego grona :)

To moja pierwsza ciąża i niestety z problemami już od samego początku. W 6 tygodniu ciąży na rutynowym USG okazało się, że mam krwiaka podkosmówkowego i ciąża jest zagrożona. Aktualnie zaczęłam już 4 tydzień leżenia i łykania Duphastonu. Na ostatniej wizycie (koniec 9 tygodnia) lekarz miał dobre wieści, bo zarodek rozwija się prawidłowo i krwiak się zaczął wchłaniać, ale mimo wszystko każdego dnia obawiam się najgorszego. Kolejne USG (genetyczne) będę miała dopiero na początku sierpnia i pewnie będę odliczała do niego dni, by czym prędzej wiedzieć czy wszystko jest w porządku.
 
Dokładnie tak i często lekarze potrafią się pomylić co do diagnozy, często na niekorzyść pacjenta.

Marta miałaś szczęście że spotkałaś dobrego lekarza 😊
niestety ale często można trafić na takiego co ma gdzieś pacjenta, zrobić swoje i iść do domu.
Nie mówię że każdy lekarz ale są tacy.
Trafilam za 3razem na dobrego bo tak to zylabym w nieswiadomosci :)
 
reklama
Cześć, chciałabym dołączyć do Waszego grona :)

To moja pierwsza ciąża i niestety z problemami już od samego początku. W 6 tygodniu ciąży na rutynowym USG okazało się, że mam krwiaka podkosmówkowego i ciąża jest zagrożona. Aktualnie zaczęłam już 4 tydzień leżenia i łykania Duphastonu. Na ostatniej wizycie (koniec 9 tygodnia) lekarz miał dobre wieści, bo zarodek rozwija się prawidłowo i krwiak się zaczął wchłaniać, ale mimo wszystko każdego dnia obawiam się najgorszego. Kolejne USG (genetyczne) będę miała dopiero na początku sierpnia i pewnie będę odliczała do niego dni, by czym prędzej wiedzieć czy wszystko jest w porządku.
Przykro mi ze teraz musisz czekac bo niewwiadomo jak tam sie wszystko rozwija mam nadzieje ze bedzie dobrze 💕
 
Do góry