reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja biorę femibion 1, omega 3 plus d i k, aspargin zapobiegawczo i pije chodzenie rano na czczo łyżkę oleju lnianego bleeee😜 ale patrząc na to co jem to nie wiem czy starczy bo dietę mam dość uboga😬 nic mi nie smakuje
Oj z dietą to też u mnie mega problem, jeszcze w zeszłym tygodniu ograniczał się tylko do wody i lodów 😜 mdłości sięgnęły apogeum 🥺
 
Długo czekałaś na zapis na prenatalne ? Bo ja chcę się umówić dopiero jeśli jutro okaże się że dziecko jest i rośnie. Nie wiem czy nie będzie za późno ...🤔
Zapisywałam się jakieś dwa tygodnie temu, bo te badania trzeba robić chyba między 12-14 tygodniem. No i u mnie powodem jest wiek 😎
 
Witam. Jestem tu nowa.
Nie wiem od czego zacząć. Jestem w ciąży i mam dwa terminy jeden z miesiączki a drugi z usg. Ciąża jest tydzień młodsza niz z terminu miesiączki. Moja ginekolog dała mi skierowanie na badnie krwi na białko pappa. I czytając o co chodzi trochę się przerazilam u nie wiem co myśleć. Mam 28 lat i to moja druga ciąża.
 
Witam. Jestem tu nowa.
Nie wiem od czego zacząć. Jestem w ciąży i mam dwa terminy jeden z miesiączki a drugi z usg. Ciąża jest tydzień młodsza niz z terminu miesiączki. Moja ginekolog dała mi skierowanie na badnie krwi na białko pappa. I czytając o co chodzi trochę się przerazilam u nie wiem co myśleć. Mam 28 lat i to moja druga ciąża. Termin 22 luty Om a usg 3 marzec
Czy jest tu ktoś w podobnej sytuacji?
 
reklama
Witam. Jestem tu nowa.
Nie wiem od czego zacząć. Jestem w ciąży i mam dwa terminy jeden z miesiączki a drugi z usg. Ciąża jest tydzień młodsza niz z terminu miesiączki. Moja ginekolog dała mi skierowanie na badnie krwi na białko pappa. I czytając o co chodzi trochę się przerazilam u nie wiem co myśleć. Mam 28 lat i to moja druga ciąża.
Jest to bardzo częste zjawisko. U wielu dziewczyn jest 1-2 tygodnie różnicy.
A jak p. doktor skomentowała ten fakt?
Może są jakieś inne objawy, które ją zaniepokoiły?
 
Do góry