reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Jestem po wizycie.
W usg coś się pojawiło, nawet widziałam jak pulsuje chyba serduszko no bo co innego by tam pulsowalo. Nie wiem jaki ma sprzet ta ginekolog ale słabo było widać ale widać jakas kuleczek. Zryczalam się jak głupia. Z usg ciąża o tydzień młodsza czyli 6 tydz, a wg miesiączki 7+1. Dostałam duphaston 2x1 na podtrzymanie. W piątek mam iść do poradni K po skierowanie na badania bo będę mieć za darmo. Karty ciąży mi nie założyła jeszcze nie wiem czemu. Najprawdopodobniej zmienię lekarza prowadzącego, bo się u tej baby chyba wykończeń.
Dziękuję Wam wszystkim za wiarę w mojego kropka, bo ja jej nie miałam po ostatniej wizycie. Teraz idę się rozpakować bo do szpitala jutro nie idę. Wiem, że do 12 tyg może się dużo zdarzyć ale co ma być to będzie, na pewne rzeczy nie mamy wpływu.
Jeszcze raz Wam dziękuję 🥰😘😘😘😘😘
Strasznie się cieszę! 🙂🙂
Koniecznie zmień lekarza! Mój mówił że ciąża do dwóch tygodni młodsza to normalne! Poczytaj opinie o gabinetach znajdź dobrego lekarza i koniecznie z dobrym sprzętem 🙂 to ta lekarka nawet Ci nie powiedziala czy bije serduszko? Tylko musisz się domyślać?
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem po wizycie. 10+0 tc. O dziwo po pobraniu wymazu do cytologii lekarz kazał mi się ubrać, zdziwiłam się i pytam czy nie będzie usg, ale okazało się że nie musi być już dopochwowo :) serduszko pięknie bije, dzidziuś ma prawie 4cm, termin 8.02.2021 :)
20200713_184409.jpeg
 
Ale milo czytać same pozytywne wiadomości dziewczyny ! Oby tak do samego konca 😁
Nauka z tego taka że nie można się zbyt szybko poddawać, lekarze chyba przez swoją pracę i to co widzieli są trochę nadto sceptyczni (nie wszyscy oczywiście😜)

Gratuluje bliźniaków - podwójne szczęście! nie ma co się stresować na zapas 👣👣

Co do migreny - biorę apap jak tylko się zaczyna bo jak się rozkręci to dzień wyjęty z życia 😵😵

Ewq9 rośnie kruszyna ! Ekstra zdjęcie ! Będzie pamiatka 😁
 
Sylwunia bardzo się cieszę. Baaaardzo!!!! ❤️❤️❤️
Podłączam się do porad dotyczących zmiany lekarza...

Bylam dziś na wizycie i też zobaczyłam mój mały skarbik❤️Wszystko jest w porządku 🙂Waham się tylko czy robić badania prenatalne. Jestem po 35 roku życia więc pdoktor mnie namawia ale jak miałoby być coś nie tak i tak chce to dziecko ze wszystkim takie jakie będzie więc zastanawiam się po co jest to badanie?
Jak dziecko miałoby być chore i tak się o tym dowiemy w swoim czasie. Tak więc mam moralną rozkmine...
Mi z dniem powrotu do pracy minęły mdłości. Jakiś cud! Pozostała senność zmęczenie. Właśnie się szykuje do spania😉
A jak u Was? Ciekawi mnie szczególnie jak sobie radzicie w pracy z tak małą ilością energii..
Miłego wieczoru!! :)
 
Strasznie się cieszę! 🙂🙂
Koniecznie zmień lekarza! Mój mówił że ciąża do dwóch tygodni młodsza to normalne! Poczytaj opinie o gabinetach znajdź dobrego lekarza i koniecznie z dobrym sprzętem 🙂 to ta lekarka nawet Ci nie powiedziala czy bije serduszko? Tylko musisz się domyślać?
Nic mi nie powiedziała ani wymiarów ani niczego. Nawet czy to serduszko bije. Tragedia z tymi lekarzami
 
reklama
Do góry