reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny pomocy. Do tej pory nie miałam żadnych problemów z włosami po ciazy ale od paru dni włosy leca mi doslownie garściami. Są wszędzie, na ubraniu, pościeli, w łazience, na podłodze. Koszmar. Ciagle musze kontrolować małą bo pcha rece do buzi a często wlasnie zbiera moje włosy. Macie na to jakaś rade jak je podratować ? Tabletki, szampony ? Cokolwiek. Niedługo zostane łysa;D
mam to samo miałam badania na tarczycę i inne wszystko ok endokrynolog dała takie zalecenia i muszę przyznac że polecam 👍
 

Załączniki

  • 85E1BBE3-E5D2-4C31-91D2-E287427302AC.jpeg
    85E1BBE3-E5D2-4C31-91D2-E287427302AC.jpeg
    126,8 KB · Wyświetleń: 63
reklama
To my mamy tak, że jak są spoko drzemki w ciągu dnia to nawet ładnie zasypia wieczorem. A im mniej porządnych drzemek dziennych, tym jakoś gorzej się go usypia 🤷 także dobry sen w dzień = dobry sen w nocy, co jest dość paradoksalne i właśnie wszyscy zawsze śmieją się, że jak będzie spał w dzień to w nocy poszaleje. A on nigdy jeszcze w sumie w nocy nie był aktywny, zawsze przesypia i budzi się tylko na karmienie
U nas to samo. Mówią, co w nocy bedzie robiła, a ona wie, że noc, to noc i się śpi 😄
 
mój właśnie śpi na mnie 4h już 😁 kończę i go budzę bo nie już wszystko boli i zdrętwiałe jest😂
Mój właśnie na mnie zasypia, ale dzisiaj przez ból brzuszka rozwalił nam się rytm dnia, kąpiel przygotowana już zimna, jedzenie dostał dodatkowo małą porcję niedawno między karmieniami i teraz licho wie, czy już zasypia na dobre, czy będzie się w nocy budził 🤷
 
Dziewczyny pomocy. Do tej pory nie miałam żadnych problemów z włosami po ciazy ale od paru dni włosy leca mi doslownie garściami. Są wszędzie, na ubraniu, pościeli, w łazience, na podłodze. Koszmar. Ciagle musze kontrolować małą bo pcha rece do buzi a często wlasnie zbiera moje włosy. Macie na to jakaś rade jak je podratować ? Tabletki, szampony ? Cokolwiek. Niedługo zostane łysa;D
Polecam, moja mama stosowała jak leciały jej włosy po chorobie, normalnie łyse placki miała, a po tym przestały jej wypadać.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210503-212938.png
    Screenshot_20210503-212938.png
    287 KB · Wyświetleń: 66
To my mamy tak, że jak są spoko drzemki w ciągu dnia to nawet ładnie zasypia wieczorem. A im mniej porządnych drzemek dziennych, tym jakoś gorzej się go usypia 🤷 także dobry sen w dzień = dobry sen w nocy, co jest dość paradoksalne i właśnie wszyscy zawsze śmieją się, że jak będzie spał w dzień to w nocy poszaleje. A on nigdy jeszcze w sumie w nocy nie był aktywny, zawsze przesypia i budzi się tylko na karmienie
Mi też nikt nie wierzy, że Czaruś ładnie noce przesypia, a i jeszcze czasem w dzień ładnie pośpi 😅
 
Mój właśnie na mnie zasypia, ale dzisiaj przez ból brzuszka rozwalił nam się rytm dnia, kąpiel przygotowana już zimna, jedzenie dostał dodatkowo małą porcję niedawno między karmieniami i teraz licho wie, czy już zasypia na dobre, czy będzie się w nocy budził 🤷
Jak go brzuszek boli to nie kąpiesz go ? Woda pomaga na brzuszek, nasz ostatnio strasznie pierdzi w wodzie 🤭
Wiesz co beti moim zdaniem powinnaś się zdecydować czy mmnczy twoje mleko. Niestety takie karmienie mieszane może mu robić rewolucję w brzuchu, bo dziecko jest przyzwyczajone do jednego rodzaju mleka. Tak samo mm roznych firm nie można mieszać. To nie znaczy, że twoje mleko jest złe, on sobie nie radzi z różnym rodzajem.
 
Dziewczyny pomocy. Do tej pory nie miałam żadnych problemów z włosami po ciazy ale od paru dni włosy leca mi doslownie garściami. Są wszędzie, na ubraniu, pościeli, w łazience, na podłodze. Koszmar. Ciagle musze kontrolować małą bo pcha rece do buzi a często wlasnie zbiera moje włosy. Macie na to jakaś rade jak je podratować ? Tabletki, szampony ? Cokolwiek. Niedługo zostane łysa;D
Chyba niewiele da się zrobić, podobno taka kolej rzeczy. Już nie pamiętam dokładnie jak to jest, ale w ciąży tych włosów rośnie więcej i mniej wypada podobno, a po ciąży wszystko się musi wyrównać i włosy lecą 🤷 na kanele "okiem chemika" na YT bodajże oglądałam kiedyś filmik o tym, dlaczego tak się dzieje. U mnie póki co mniej włosów wypada niż w ciąży, także nie wiem 🧐😂
 
Ja prdl 😐 wlasnie dziwne mi sie wydawalo ze lasce umarlo dziecko i ona juz tego samego dnia informuje o tym forum.
 
reklama
Mój właśnie na mnie zasypia, ale dzisiaj przez ból brzuszka rozwalił nam się rytm dnia, kąpiel przygotowana już zimna, jedzenie dostał dodatkowo małą porcję niedawno między karmieniami i teraz licho wie, czy już zasypia na dobre, czy będzie się w nocy budził 🤷
pewnie prześpi niemowlaczki dużo śpią 😂 aczkolwiek mój w dzień to sam nie usnie 😞 a jak nie usnie raz i drugi to potem jest taki ryk że nie sposób go uspokoić
 
Do góry