reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U mnie też skokowo przy odciąganiu. Wiesz co a może skok, synek koleżanki tak miał, że przez 3 dni jak go dostawała to płacz i awantura, a butelkę jadł. Zmieniła pozycje karmienia i mówi, że myślała że jej sutki odgryzie.
wiem wiem że młoda więcej na pewno wysysa, dlatego w ogóle ilość odciągnięta mnie nie zmartwiła, wręcz uspokoiła. Ale dzisiaj aż mi ryczała przy piersi. I jestem przekonana, że dlatego, że nie wysysała. Dokarmiliśmy - i jak ręką odjął, spokój. Więc przeszło mi przez mysl przy odciąganiu, że może ona tak reaguje na te momenty braku wypływu. Bo jak nie to to nie wiem. Nasza na wadze też ładnie przybiera. Ale intuicja mi mówi, że pomimo tych wszystkich wyznaczników najadania, ona się nie najada...
 
jak piersi nie są twarde to ponoć oznaka ustabilizowanej laktacji.

oo też tak masz? To może niepotrzebnie panikuje... No ale u nas był dzisiaj ryk :( i generalnie jest nieznośna. Mało śpi (za dnia) , dużo marudzi i tylko by sie dosysała. Już mnie to powoli przerasta.
A smoczek nie pomaga?? Bo ja jak sie wyrywa od cycka daje smoczka. Później jak sie uspokoi to daje cyca. Jak znowu zla to odpuszczam
 
jak piersi nie są twarde to ponoć oznaka ustabilizowanej laktacji.

oo też tak masz? To może niepotrzebnie panikuje... No ale u nas był dzisiaj ryk :( i generalnie jest nieznośna. Mało śpi (za dnia) , dużo marudzi i tylko by sie dosysała. Już mnie to powoli przerasta.
A próbowałaś innych pozycji do karmienia? Spod pachy jest sztos. Kładziesz poduszki i poduszkę do karmienia pod pache czyli jakby do swojego boku i na tym dziecko i. W ten sposób dajesz mu cycka. Super właśnie w takich kryzysowych momentach bo może młoda ma jakiś chwilowy bunt, a w tej pozycji mleko łatwiej leci i dziecko lepiej ssie. Plus można delikatnie dwoma palcami z góry w kierunku brodawki masować pierś podczas gdy ona ssie, ułatwia to wypływ mleka.
 
reklama
A najlepsze na laktacje co może być to relax😂mówię wam😁i o to mój relaks. A tak serio po karmi naprawde czuje więcej mleka, nie wien cxy to psychika czy nie, ale grunt, ze na mnie działa 😁😁
 

Załączniki

  • IMG_20210407_214052_1.jpg
    IMG_20210407_214052_1.jpg
    982,8 KB · Wyświetleń: 58
Do góry