reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A probujesz jej dac drugiego?

my wlasnie jestesmy w takiej fazie pomiedzy. Do tej pory jadla z dwoch, a teraz ma tak ze w nocy tylko jeden a za dnia roznie. Chociaz jak bym jej podstawila w nocy drugiego to pewnie by nie pogardzila. Ale ja nie mam uczucia przeladowania w piersi, czuje ze jest pelniejsza i ppza tym ze mam wyciek mleka ktory i tak mialam przy karmieniu obiema to nie czuje jakiegos dyskomfortu.
Synek najada się z jednego cyca i idzie spać więc drugiego już nie chce. W dzień często zjada z obydwóch ale w nocy jeden mu wystarczy.
 
U nas swoeta tez pod wielkim znakiem zapytania. Spędzone w domu z mężem i małą bo mala znowu miala stan podgoraczkowy. Do tego wczoraj wyszlo jej jakies zgrubienie za uchem obawiam się że to węzeł chlonny. I rano wysypka na całym ciele... takze dlugo sie spokojem nie nacieszylismy. Idziemy dzis do neonatologa także zobaczymy co powie.... szczerze to boje się że znowu trafimy do szpitala.
 
Dady zlote 2 są praktycznie jak pampersy 1
U nas notorycznie bok jak byla w pampersach. Chyba byly za duze bo naprawde juz pilnowalismy bardzo zeby byly dobrze zapiete, a w dadach nigdy nam sie nie zdarzalo. Ptzerzucilismy sie na dady zupelnie i jest ok. Roznica w wielkosci miedzy pampersami a dadami (obie jedynki) jest calkiem spora.
 
Jedna Pani doktor właśnie powiedziała mi, żebym nie jadła sałaty jak karmie piersią bo to sama chemia 😂🤷
Boszz ci ludzie to już nie wiedzą co wymyślać, najlepiej nic nie jeść 🤦‍♂️ Ja jem praktycznie wszystko: pomarańcze, kiwi, banany, kakao,
mleko, jajka, orzechy też się zdarzy, a i zupka chińska i chipsy wpadły i jakoś małemu nic nie jest 🙈
 
Dady zlote 2 są praktycznie jak pampersy 1
Ja właśnie teraz kupiłam trochę 2 dady i się kapnęłam, że wagowo to te wszystkie pieluchy są do siebie zbliżone, więc zaraz pewnie 3 wjadą 🙉 a ja jeszcze 1 chciałam kupować 🤦‍♂️😂 jeszcze mam 2 pampersa, nie zakładałam ich, bo jeszcze niedawno były ogromne, a ostatnio założyłam z ciekawości i idealne 🤯
 
reklama
Boszz ci ludzie to już nie wiedzą co wymyślać, najlepiej nic nie jeść 🤦‍♂️ Ja jem praktycznie wszystko: pomarańcze, kiwi, banany, kakao,
mleko, jajka, orzechy też się zdarzy, a i zupka chińska i chipsy wpadły i jakoś małemu nic nie jest 🙈
No trochę słabo z tym podejściem tutaj bo jednak śladowe ilości tego trafiają do krwi, a co dopiero do pokarmu. Ja faktycznie wstępnie muszę ograniczać nabiał ale może się okazać że do niego wrócę 🤷 odpowiedziałam tej doktorce, że jem to co mam i co mi przywiózł narzeczony z domu, a ona do mnie czy chleba nie mam 😂 mam wrażenie że chciałaby żebym jadła sam chleb i marchewkę. Wczoraj zamówiłam śniadanie z cateringu który im dostarcza i dostałam dwie bułki, dwie kromki chleba, trochę dżemu i jakiejś paskudnej wędliny która na pewno chemii nie ma 😂🙈🙈i masło od geniusza który dał je przy diecie bezmlecznej.
 
Do góry