reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

I ja o szpilkach myślałam, ale po pierwsze, gdzie je założę, a po drugie nie chodzę w nich jakoś za super 🤣 wolę sandały na grubszym obcasie na lato 😅
Noo ja w sumie tez nie wiwm po co mi😂 dlatego szpilek nie kupuje drogich bo chodze okazjonalnie a lubie mieć 😂😂 sukienke zamowilam sobie i spodniczke jeansowa ciekawe tylko czy pupa sie zmiesci
 
reklama
Gdzie jest Hania? :))
 

Załączniki

  • Screenshot_20210329_123713_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210329_123713_com.android.gallery3d.jpg
    249,3 KB · Wyświetleń: 95
Wacikiem jalowym 😁 chwilke to trwa. Ja mysle, ze polozne sa starej daty i nie wiedzą ze o dziasla i jezyczek trzeba dbac, zeby zapobiegac próchnicy. 😁
Dzieki, ze mowisz-tez zaczniemy. Moj synek prawie 4 tygodnie i nadal poloznej nie bylo-ciagle tam dzwonie i kaza czekac, bo duzo dzieci. Chyba juz mnie cierpliwosc opuszcza i poszukam prywatnie.
 
reklama
Do góry