reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Lubi malutka? Jak wiazanie ci wychodzi?
Tak, lubi. Generalnie lubi być noszona wysoko i lubi być blisko mnie, więc ma dwa w jednym ;)
Co do wiązania - wydaje mi się, że jest ok, ale nie konsultowałam tego z nikim.
jaką masz chustę?
Manduca Sling
Kurczę też bym chciała nosić małego w chuście, mega wygodne to się wydaje, mogłabym więcej w domu zrobić, a on by tak nie płakał (ostatnio mam wrażenie, że zdarł już sobie gardło, bo wydaje odgłosy jak skrzypiąca szafa podczas płaczu 🙈), ale nie wiem jak się za to zabrać 😔 gdzie i jaką kupić i najważniejsze jak zawiązać, żeby był bezpieczny 😁 polecacie coś?
Nie mam zbytnio doświadczenia by doradzać. Ja swoją chustę wylicytowałam w bardzo atrakcyjnej cenie na aukcji charytatywnej.
To moja jest w swojej ulubionej miejscówie 🤦‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Moja też ma taką ulubioną miejscówkę - tylko jeszcze bardziej na mnie leży ;)
 
reklama
Tak, lubi. Generalnie lubi być noszona wysoko i lubi być blisko mnie, więc ma dwa w jednym ;)
Co do wiązania - wydaje mi się, że jest ok, ale nie konsultowałam tego z nikim.

Manduca Sling

Nie mam zbytnio doświadczenia by doradzać. Ja swoją chustę wylicytowałam w bardzo atrakcyjnej cenie na aukcji charytatywnej.

Moja też ma taką ulubioną miejscówkę - tylko jeszcze bardziej na mnie leży ;)
@KarolinaAnna.K - Ty chyba tez karmisz na zadanie - bardzo czeste i dlugie sesje macie z córką? 🙂
 
@KarolinaAnna.K - Ty chyba tez karmisz na zadanie - bardzo czeste i dlugie sesje macie z córką? 🙂
Tak, karmimy się na żądanie.
Różnie wychodzi. Czasami chce jeść jak minie zaledwie godzina i wtedy ssie np. 6 minut (ale wtedy to i tak mi zazwyczaj ulewa z nadmiaru....) Jak odstęp jest większy to ssie około 10-15 minut. Ale raczej odstępy nie są dłuższe niż 3,5h.
 
U nas od wczoraj mala ma jakiś kryzys. Mało spi, duzo placze, wrzeszczy. Nie wiadomo o co jej chodzi. Ciagle tylko noszenie na rękach tragedia:p
 
reklama
U nas od wczoraj mala ma jakiś kryzys. Mało spi, duzo placze, wrzeszczy. Nie wiadomo o co jej chodzi. Ciagle tylko noszenie na rękach tragedia:p
U nas podobnie, dzisiaj odkrylam ze pomoglo jej odbijanie. Faktycznie niezle beki wychodzily i jej sie humor poprawial. Zobaczymy czy tylko o to chodzi.
 
Do góry