reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Większość źródeł mówi, że od 37.5 u niemowląt stan podgorączkowy. I tak też mi położna mówiła.
Jednak temperatura u niemowlaka jest nieco wyższa i za prawidłową temperaturę uznaje się przedział 36,5-37,2 °C (może on wynikać z aktywności dziecka w ciągu dnia), a stan podgorączkowy u niemowląt: 37,3-38°C.
 
reklama
U nas pediatra mowil ze z czoła bezdotykowym lepiej nie mierzyć bo tez za każdym razem wychodzi inaczej. Ze najbliższą temperatura to mierzona w pupie i odjęte 0.5 stopnia. Wtedy jest podobno miarodajna
 
Dziewczyny kiedy ikosc mleko w piersi się? ustabilizuje u mnie już 3 tyg po porodzie aaa muszę odciągac pokarm bo mały ma ufundowana fontannę i biedny się denerwuje..
 
Dziewczyny - czy zdarza Wam sie ze dziecko sie zakrztusi podczas karmienia piersią? Moja czesto tak ma, zawsze strasznie mnie to stresuje. Sa na to jakies sposoby? Moze zle ja trzymam... czy cos.
Masz pewnie dużo pokarmui za szybko mleko leci dziecko nie nadąża pić. Też tak miałam i teraz przed kamieniem trochę odciagam pokarm laktatorem
 
Mój akurat w nocy zawsze budzi się 2 razy mniej więcej o podobnych porach, za to w dzień nigdy nie wiesz 😂 też bym chciała, żeby w nocy spał, ale jednak wciąż mam jeszcze objawy, że to za długa przerwa 🧐
Mój Ignas co 3 czasami 2.5 h się budzi w nocy na nyca. Słyszałam że mleko matki w nocy ma największą kaloryczność i warto często karmić nocą
 
Ja jestem w pozycji półleżącej, a dziecko leży brzuchem na mnie (tak po skosie trochę, jak na zdjęciu poniżej. Tylko ja mam rękę wyciągniętą i położoną na poduszce - mała sobie często głowę opiera).
Zobacz załącznik 1250569
Jak próbowałam ją karmić na siedząco, to mi więcej ulewała - gdy leży na mnie, to sama odbija w odpowiednim momencie, bo puszcza pierś i się wierci aż odbije
Muszę spróbować karmić w ten sposób..
 
reklama
Do góry