reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
To z pupcia jak odejmiesz 0.5, to 37.5. więc stan podgorączkowy.
No właśnie ale niepokoj jiz wzbudza. Co prawda teraz na noc nie ma. Odpukać wyszlo z pupvi 37.1. Ale jest problem z brzuszkiem do tego, gazy, wzdęcia. I wysypka na twarzy.... obstawiam na alergię pokarmowa na mleko modyfikowane... Ale jutro idziemy do pediatry wiec okaże się vo powie... pediatra obstawiał potowki Ale watpie żeby od tego dziecko miało szereg takich dolegliwosci
 
Daj znać co Ci pediatra powie, bo u mojego też czasami wychodzi 37.6, ale ani po zachowaniu nie widać tego, ani nie jest rozpalony i w zależności w którym miejscu na główce mierze .
Z czoła 37.6 a mierzona w pupci 38. Jedziemy na paracetamolu a jutro rano do pediatry
 
No właśnie ale niepokoj jiz wzbudza. Co prawda teraz na noc nie ma. Odpukać wyszlo z pupvi 37.1. Ale jest problem z brzuszkiem do tego, gazy, wzdęcia. I wysypka na twarzy.... obstawiam na alergię pokarmowa na mleko modyfikowane... Ale jutro idziemy do pediatry wiec okaże się vo powie... pediatra obstawiał potowki Ale watpie żeby od tego dziecko miało szereg takich dolegliwosci
No to ciekawe co Ci powie pediatra...mojego meza rozlozylo i dzis sama wszystko zrobilam
 
Z czoła 37.6 a mierzona w pupci 38. Jedziemy na paracetamolu a jutro rano do pediatry
37,6 to nie gorączka, podobno u niemowląt 37,5 to normalna temperatura, tak mówiła położna jak ją zaalarmowałam, że mały miał kiedyś 37,5, a nawet 37,8, ale w sumie innych objawów nie miał, więc lepiej że idziesz do lekarza. Zresztą ja jak mierzyłam, to termometr co chwilę inną temperaturę pokazywał 🤷‍♀️
 
U mnie to samo.od 37 do 38 w zależności w którym miejscu na czole...
37,6 to nie gorączka, podobno u niemowląt 37,5 to normalna temperatura, tak mówiła położna jak ją zaalarmowałam, że mały miał kiedyś 37,5, a nawet 37,8, ale w sumie innych objawów nie miał, więc lepiej że idziesz do lekarza. Zresztą ja jak mierzyłam, to termometr co chwilę inną temperaturę pokazywał [emoji2368]
 
37,6 to nie gorączka, podobno u niemowląt 37,5 to normalna temperatura, tak mówiła położna jak ją zaalarmowałam, że mały miał kiedyś 37,5, a nawet 37,8, ale w sumie innych objawów nie miał, więc lepiej że idziesz do lekarza. Zresztą ja jak mierzyłam, to termometr co chwilę inną temperaturę pokazywał 🤷‍♀️
To jest stan podgoraczkowy
 
reklama
Jednak temperatura u niemowlaka jest nieco wyższa i za prawidłową temperaturę uznaje się przedział 36,5-37,2 °C (może on wynikać z aktywności dziecka w ciągu dnia), a stan podgorączkowy u niemowląt: 37,3-38°C.
 
Do góry