reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Cześć dziewczyny! Oj długo nie pisałam, ale wszystko przeczytałam! 😃
U nas moc wrażeń jak zwykle. Z testów przesiewowych noworodków wyszło że mała ma wrodzoną niedoczynność tarczycy, więc bierzemy leki. Dzisiaj byłyśmy na pobraniu krwi i w środę kolejna wizyta u endokrynologa...
 
Dziewczyny karmiace tylko piersia - czy zdarzyło Wam sie juz odciagac pokarm pomiedzy karmieniami? Ile ml jestescie w stanie odciagnac? U nas bieda ... 30ml wycieka w pierwsze 5min a pozniej juz ani kropelka.
Ja karmie tylko piersią, ale nie próbowałam jeszcze odciągać między karmieniami. Z obu piersi odciagam około 130ml i małej to wystarcza żeby się najeść, tyle że w dzień karmie ja mniej więcej co 2.5 h, w nocy potrafi wytrzymać 4h 😊
 
U nas karmienie piersią stało się mega ciężkie. Jak zaczyna ciągnąć cycka z automatu zaczyna jej grać w jelitach i tak się przez to wkurza, że cała się wykręca, wygina, wypada jej ten cycek, zaczyna płakać i już ma problem żeby złapać na nowo... Ja aż mam problem żeby ją utrzymać tak się szarpie... Czy Wasze dzieci też tak mają? Czy sądzicie że coś jest nie tak? 😟
 
U nas karmienie piersią stało się mega ciężkie. Jak zaczyna ciągnąć cycka z automatu zaczyna jej grać w jelitach i tak się przez to wkurza, że cała się wykręca, wygina, wypada jej ten cycek, zaczyna płakać i już ma problem żeby złapać na nowo... Ja aż mam problem żeby ją utrzymać tak się szarpie... Czy Wasze dzieci też tak mają? Czy sądzicie że coś jest nie tak? 😟
U mojej slychac jakby zaby miała w brzuchu, tak sie przelewa.
 
Ja karmie tylko piersią, ale nie próbowałam jeszcze odciągać między karmieniami. Z obu piersi odciagam około 130ml i małej to wystarcza żeby się najeść, tyle że w dzień karmie ja mniej więcej co 2.5 h, w nocy potrafi wytrzymać 4h 😊
Czyli karmisz zawsze odciagnietym mlekiem z butelki?
 
reklama
Dziewczyny a jak podajecie odciagniete mleko trzymane z lodowki? Ogrzewa sie je wczesniej czy daje bezposrednio? Ja sobie wlozylam butelke do miski z ciepla woda. Ale mala jednak nie dojadla... i caly poranny wysilek do wyrzucenia 🤦‍♀️
 
Do góry