reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
My też planujemy coś zaraz obejrzeć, jeszcze przed kąpielą małego, ale nie wiem, czy nam pozwoli, bo od 17 nie śpi tylko je, sra i marudzi 😂
My wykąpaliśmy przed 19. Uff jak dobrze że już po. Mała tak krzyczała jakby ją ze skóry obdzierali 😳. Nie wiem co robię nie tak, staram się być spokojna, wszystko robić powolutku ale nic to nie daje. Zastanawiam się czy nie spróbować kąpać jej po jedzeniu, ale boję się że jeszcze się zadławi jak będzie znów tak wyć... Albo się tak rozbudzi że nie zaśnie i będzie znów szukać jedzonka...
 
My wykąpaliśmy przed 19. Uff jak dobrze że już po. Mała tak krzyczała jakby ją ze skóry obdzierali 😳. Nie wiem co robię nie tak, staram się być spokojna, wszystko robić powolutku ale nic to nie daje. Zastanawiam się czy nie spróbować kąpać jej po jedzeniu, ale boję się że jeszcze się zadławi jak będzie znów tak wyć... Albo się tak rozbudzi że nie zaśnie i będzie znów szukać jedzonka...
A moze za zimna woda dla niej? Probowalas cieplejsza? Moja mala lubi wode 38-39. Probowalas zawijac w pieluszke tetrowa i wlozyc do wanienki?
 
U nas tez rozpoczely sie kolki 🤦‍♀️ A mala bardzo nie lubi pozycji do odbijania. No ale nic .. uczy sie ich 😁

u nas tylko pierwsza kapiel byla dramatyczna. Dzisiaj mala marudzila caly wieczor, a wzielosmy ja do kapieli i ani razu nie zajęknęła ✌️ Teraz juz sobie smoczkuje cycusia po karmieniu 🤣

Dziewczyny kp - karmicie dzieci z jednej piersi na karmienie? Ja zeby pobudzic laktacje karmilam z jednej a pozniej z drugiej. Powoli chcialabym przejsc na jedna piers na karmienie. Ale mloda ciagle sie domaga jeszcze jedzonka po wyproznieniu pierwszej. 🤦‍♀️
 
U nas tez rozpoczely sie kolki 🤦‍♀️ A mala bardzo nie lubi pozycji do odbijania. No ale nic .. uczy sie ich 😁

u nas tylko pierwsza kapiel byla dramatyczna. Dzisiaj mala marudzila caly wieczor, a wzielosmy ja do kapieli i ani razu nie zajęknęła ✌️ Teraz juz sobie smoczkuje cycusia po karmieniu 🤣

Dziewczyny kp - karmicie dzieci z jednej piersi na karmienie? Ja zeby pobudzic laktacje karmilam z jednej a pozniej z drugiej. Powoli chcialabym przejsc na jedna piers na karmienie. Ale mloda ciagle sie domaga jeszcze jedzonka po wyproznieniu pierwszej. 🤦‍♀️
Mój się najada jedną piersią, potem jak wstaje to daję mu drugą i tak na zmianę🙂
 
My wykąpaliśmy przed 19. Uff jak dobrze że już po. Mała tak krzyczała jakby ją ze skóry obdzierali 😳. Nie wiem co robię nie tak, staram się być spokojna, wszystko robić powolutku ale nic to nie daje. Zastanawiam się czy nie spróbować kąpać jej po jedzeniu, ale boję się że jeszcze się zadławi jak będzie znów tak wyć... Albo się tak rozbudzi że nie zaśnie i będzie znów szukać jedzonka...
Na to chyba nic nie idzie poradzić, nasz też się drze strasznie podczas kąpieli, ale za to uspokaja się jak mu katarkiem nosek czyścimy i robi takie śmieszne miny 😂 Po jedzeniu bałbym się kąpać, żeby mi kupy do wanienki nie zrobił 😁 Ale ja tak mam jak się obudzi przez pieluchę po np. godzinie i wtedy już nie zaśnie, tylko oczekuje jedzenia 🤯 jaki ryk był przed kąpielą i cyca szukał jakby tydzień nie jadł, a to dopiero godzina po karmieniu była, więc dałam cyca na chwilę, żeby się uspokoił, bo ile można jeść 😯
 
Miałam do nadrobienia dwa-trzy dni czytania, ale udało się.
Ja mam nieodkładalne dziecko, w łóżeczku, ani nie poleży, ani nie uśnie..., o smoczku mogę zapomnieć, dziś ją kąpaliśmy o rany jak ona się darła i tak jak wasze zaczęła być marudna płaczliwa, ciągle chce być tylko na rękach, ewentualnie wózek, itp. No i odkryliśmy, że nie dojadała, więc dajemy fodatkowo 3x60-90ml mleka, ale czytając ile wy dajecie, to chyba zwiększę jej częstotliwość, żeby malutka nie głodowała❤.
Czasami dopadają mnie myśli, że jestem złą matką, bo słucham tych głupich lekarzy, a nie powonnam, i tak hak z mm, jesli widzę, że malutka jeszcze głodna, to zamiast dorzucić jej ze dwie mardi więcej, to js się ich głupich wytycznych słucham. I dobrze, żepiszecie, że Wasze tak marudzą i płaczą, bo ja już też myślałam, że od trzech dni, moje tylko takie jest.... i że ja coś nie halo robię.
 
U nas tez rozpoczely sie kolki 🤦‍♀️ A mala bardzo nie lubi pozycji do odbijania. No ale nic .. uczy sie ich 😁

u nas tylko pierwsza kapiel byla dramatyczna. Dzisiaj mala marudzila caly wieczor, a wzielosmy ja do kapieli i ani razu nie zajęknęła ✌️ Teraz juz sobie smoczkuje cycusia po karmieniu 🤣

Dziewczyny kp - karmicie dzieci z jednej piersi na karmienie? Ja zeby pobudzic laktacje karmilam z jednej a pozniej z drugiej. Powoli chcialabym przejsc na jedna piers na karmienie. Ale mloda ciagle sie domaga jeszcze jedzonka po wyproznieniu pierwszej. 🤦‍♀️
Ja o ile ładnie chwyci i mnie nie boli i nie muszę wyciągać w trakcie jedzonka, to daję najpierw jedną, potem drugą, chyba że po pierwszej już śpi, to wtedy druga przy kolejnym karmieniu, ale zazwyczaj pomiędzy jeszcze odciagnę laktatorem, żeby mi nie zalegalo, to się wyrównuje chyba 🙈 A czasem daję tylko jedną jak mnie druga bardzo boli i wtedy tylko laktator mi ta drugą ratuje.
 
reklama
Do góry