reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dlatego ja mojej daje pospac czasami z kupą 🤣🤣🤣 dla mnie gorzej jak sie zsika w trakcie, bo wtedy jeszcze mata ląduje do prania (musze zamowic wiecej !!!) 😁 a kupka nawet jak niespodzianka to trafia do pieluchy na szczescie 😏
Właśnie też się okazało, że mam tych mat za mało, bo często robi takie akcje z sikaniem w trakcie przewijania, podobnie w łóżeczku- zdarzyło się, że rożków mi zabrakło, nie nadążam z praniem, a zwłaszcza z suszeniem :/
 
reklama
Jak dlugo po cięciu zakladacie te siateczkowe gacie?
Ja jeszcze noszę, a jestem już 22 dni po cc. Zwykłych majtek nie noszę, bo dotykałyby rany, a ta wciąż mnie boli z jednej strony, jedynie od mamy ginekolog zamówiłam majtki poporodowe bawełniane i są fajne wysokie, to z tymi na zmianę, ale tylko 2 pary tych mam, więc częściej zakładam siateczkowe, chociaż już mnie trochę wkurzają.
 
Powiem Wam że mi też dnia brakuje. Nie sądziłam że dziecko pochłania tyle czasu. Chociaż nie mogę narzekać bo póki co ładnie śpi w nocy i w dzień też nie jest najgorzej. Oby tak zostało 🙏 Najbardziej się obawiam że dopadną nas kolki 😔 A wiecie co mnie wkurza jak mały sobie twardo śpi i słyszę że zrobił kupę i go muszę wybudzać 😏 Albo zaczynam przebierać, wszystko wytarte a tu nagle kupa ciąg dalszy i wszystko zasrane😂 Macie jakiś patent na to?
Hehehe sama się chętnie dowiem, bo już miałam dwie akcje. Raz musiałam sprzątać kupkę z podłogi, a raz wystrzelił tak, że ubabrane było wszystko włączając nawet firanki i kaloryfer xd
 
Właśnie też się okazało, że mam tych mat za mało, bo często robi takie akcje z sikaniem w trakcie przewijania, podobnie w łóżeczku- zdarzyło się, że rożków mi zabrakło, nie nadążam z praniem, a zwłaszcza z suszeniem :/
Zapytam przy okazji, wszystkie z Was wkładają dzieci w rożki? Bo u nas od początku nie dawał się spowijać. Potrafi tak się szarpać, że wyciąga rączki nawet z tulika...
 
Zapytam przy okazji, wszystkie z Was wkładają dzieci w rożki? Bo u nas od początku nie dawał się spowijać. Potrafi tak się szarpać, że wyciąga rączki nawet z tulika...
Śpi w rożku, ale czasem rozkopuje ten dół, że stópki ma wentylowane i rączki zwykle też na zewnętrz rożka, ogólnie nie zapinamy mu tego jakoś ciasno :)
 
Miałam do nadrobienia dwa-trzy dni czytania, ale udało się.
Ja mam nieodkładalne dziecko, w łóżeczku, ani nie poleży, ani nie uśnie..., o smoczku mogę zapomnieć, dziś ją kąpaliśmy o rany jak ona się darła i tak jak wasze zaczęła być marudna płaczliwa, ciągle chce być tylko na rękach, ewentualnie wózek, itp. No i odkryliśmy, że nie dojadała, więc dajemy fodatkowo 3x60-90ml mleka, ale czytając ile wy dajecie, to chyba zwiększę jej częstotliwość, żeby malutka nie głodowała❤.
Czasami dopadają mnie myśli, że jestem złą matką, bo słucham tych głupich lekarzy, a nie powonnam, i tak hak z mm, jesli widzę, że malutka jeszcze głodna, to zamiast dorzucić jej ze dwie mardi więcej, to js się ich głupich wytycznych słucham. I dobrze, żepiszecie, że Wasze tak marudzą i płaczą, bo ja już też myślałam, że od trzech dni, moje tylko takie jest.... i że ja coś nie halo robię.
Nie możesz mowic ze jestes zla matka jak nie wiesz czegos wystarczy zapytac tutaj pomozemy przeciez 3dzieci wychowuje i nie mowie ze jest lekko wczoraj paznokcie sobie zrobilam i makijaz posprzatalam sypialnie i lazienke mam az 3 łazienki😂kazdego dnia probuje zrobic cos dla siebie tez nawet jak maseczkę sobie zrobie to sie ciesze😊bo ja wszystko robie dla rodziny nie jestem robotem zeby zasowac🙉u mnie ze lozeczkiem i smoczkiem nie ma problemu moj je po 120ml bo jest na samym mm i nie uwazam zebym była gorsza od innych bo inni tak sabie moga mowic bo sa matkami idealnymi
 
reklama
Do góry