reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Maz mnie mega wspiera i gotuje sprzata itp. Ale w poniedziałek wraca na cale dnie do pracy wiec bede musiala ogarnąć sama. Ale mam nadzieje ze sie wyrobie wkoncu i zacznę ogarniać
Ja tez nie wiem jak to bedzie wygladalo jak maz wroci do pracy. I tak dobrze ze z domu pracuje przez covid, a i tak mnie to martwi. 😐
 
reklama
Dzisiaj chyba pierwszy raz doświadczyliśmy prawdziwej kolki. Mały darł się przez bite 10 min i nie dało się go uspokoić. Nosiłam, przytulałam, mówiłam spokojnie i nic... dopiero termoforek na brzuszek pomógł po czym była seria bąków i spokój na chwilę, possał smoczka i już zasypiał a tu kolejna runda i tak 3 razy... Ale tak płakał że aż miał oczy załzawione [emoji853]
U nas już od tygodnia kolki :/ kombinujemy z termoforem, suszarką, puszczamy biały szum, ale i to nie zawsze pomaga...
 
Oooo tak, robot usypia [emoji41] niestety u mnie nie przejdzie trzymanie go chociażby w wózku w kuchni bo nie lubi leżeć bezczynnie niestety i jest bek a gotowanie jedną ręką i pchanie wózka drugą nie jest wygodne [emoji38]
Ja to lozeczko w salonie mam, to gotujac widze mała. Albo biore ja w bujak i ona patrzy. Dzisiaj zauwazylam, ze spi jak robot jezdzi i sprzata [emoji23]takze 2 razy dzisiaj sprzątał mieszkanie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Oooo tak, robot usypia [emoji41] niestety u mnie nie przejdzie trzymanie go chociażby w wózku w kuchni bo nie lubi leżeć bezczynnie niestety i jest bek a gotowanie jedną ręką i pchanie wózka drugą nie jest wygodne [emoji38]
Ja dzisiaj odkrylam, ze robot ma funkcje uśpij dziecko 😂😂a jakis bujaczek próbowałaś??
 
Tak, ale nie chce leżeć w nim. Raz jeden w nim zasnął ale ze zmęczenia bo darł się, ja byłam obok i go uspokajałam i w końcu zasnął, ale po obudzeniu od razu ryk
Ja dzisiaj odkrylam, ze robot ma funkcje uśpij dziecko [emoji23][emoji23]a jakis bujaczek próbowałaś??
 
Dzisiaj chyba pierwszy raz doświadczyliśmy prawdziwej kolki. Mały darł się przez bite 10 min i nie dało się go uspokoić. Nosiłam, przytulałam, mówiłam spokojnie i nic... dopiero termoforek na brzuszek pomógł po czym była seria bąków i spokój na chwilę, possał smoczka i już zasypiał a tu kolejna runda i tak 3 razy... Ale tak płakał że aż miał oczy załzawione [emoji853]
Mój ma codziennie załzawione jak robię mleko a on już jest głodny, czy podczas przewijania czasem ma takie ataki, drze się strasznie, nie chce nawet myśleć, co by się działo przy kolce 😯
 
Ja wyskoczylam na zakupy i zrobilam zapas 😂😂 dzis robie pizze jak tylko uda mi sie uspic dzieci. A pozniej filmy z pierwszym mężem 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20210312_200721_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210312_200721_com.android.gallery3d.jpg
    157,2 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry