reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ona po tych 3 tygodniach w szpitalu jest taka okropna. Boi sie wszystkiego i jest nieodkladalna. Dlatego zaczela spac w łóżku bo wtedy mam vhociaz chwile na sen. Do tego viagle by mogła jesc i ciągnąć butle ale wiadomo ze nie mogę jej ciagle karmic. Takze jest wściekła ze nie dostaje a by chciala ssac. Smoka tez nie lubi wiec jest problem. Juz mężowi zapowiedziałam że to jest pierwsze i ostatnie nasze dziecko;p bo kompletnie nie mogę się odnaleźć w domu
Mam to samo, tylko, że ja nawet jednego nie chciałam. Potem mówiłam, że jak już bym miała mieć dziecko, to nie chcę jedynaka, ale jednak niech sobie już będzie ten jedynak :D Może jednak spróbuj jej dać więcej mleka jak się domaga? Ja też tak mam, że mały dopiero co jadł, no to na pewno nie jest głodny i mu nie daję, a ten wciąż ryczy, dopiero jak jednak dostanie mleko to zasypia. Czasem je raz za razem sporą porcję, wczoraj tak wariował, w ogóle nie spał, tylko co chwilę a to cyca mu dawałam (za wiele pewnie się nie najadł), a to mm i wciąż coś było nie tak, a w końcu chłopak się wkurzył, zrobił jeszcze raz mleko modyfikowane 90ml, a Czarek wypił może 1/3 z tego i jakbyśmy mu baterię nagle wyjęli 😂 Więc od dzisiaj dajemy mu już na porcję 120ml (z 4 miarek) i jeszcze cycem poprawia czasem, bo inaczej nie zaśnie.
 
reklama
Ja tam już podziękuję :p Ostatnio zaszłam w ciążę przypadkiem, więc teraz najpewniejsza antykoncepcja to brak seksu, zresztą jak patrzę na to małe, drące się stworzonko, a do tego przypomnę sobie jeszcze poród, to nawet ochoty nie mam i myślę, że mój chłopak też 😢 A druga sprawa to, że po cesarce nie można za szybko zajść w ciążę... no ja już mam nadzieję nigdy nie zajść.
Nigdy nie mow nigdy😥
 
Mam to samo, tylko, że ja nawet jednego nie chciałam. Potem mówiłam, że jak już bym miała mieć dziecko, to nie chcę jedynaka, ale jednak niech sobie już będzie ten jedynak :D Może jednak spróbuj jej dać więcej mleka jak się domaga? Ja też tak mam, że mały dopiero co jadł, no to na pewno nie jest głodny i mu nie daję, a ten wciąż ryczy, dopiero jak jednak dostanie mleko to zasypia. Czasem je raz za razem sporą porcję, wczoraj tak wariował, w ogóle nie spał, tylko co chwilę a to cyca mu dawałam (za wiele pewnie się nie najadł), a to mm i wciąż coś było nie tak, a w końcu chłopak się wkurzył, zrobił jeszcze raz mleko modyfikowane 90ml, a Czarek wypił może 1/3 z tego i jakbyśmy mu baterię nagle wyjęli 😂 Więc od dzisiaj dajemy mu już na porcję 120ml (z 4 miarek) i jeszcze cycem poprawia czasem, bo inaczej nie zaśnie.
Ile ma czarek? I co ile dajecie mu mleko? Niby na puszcze jest co 3 4 godziny a u mnie mala czasem domaga się i co 2h.
 
Ile ma czarek? I co ile dajecie mu mleko? Niby na puszcze jest co 3 4 godziny a u mnie mala czasem domaga się i co 2h.
3 tygodnie ma. Różnie mu dajemy, średnio co 3-4h, ale czasem jak nie śpi to cały czas potrafi się domagać. Koło 12tej dostał 120ml mm i teraz mu dałam moje odciągnięte, wypił ok. 100ml i przysypia, zobaczymy, czy my starczy, czy będzie chciał jeszcze. Mleko dajemy Bebilon Advance.
 
Rozkrecasz sie 😁😁 ja wlasnie przysnelam cale 6 minut na kanapie, bo slysze mamoo, mamo zobacz, mamo widzialas, mamo włącz bajke 😂😂 tak mnie milo muliło 😁
Już się nie pie*dolę i wlewam mu więcej mleka, jak zostawi nie ma wątpliwości, że się najadł :D a jak ssie pustą butelkę, to nie wiadomo, czy za chwilę znów nie będzie chciał 🤷‍♀️
Najgorzej! Ja tak ostatnio miałam już prawie spałam, tak milusio pod kołderką, a tu nagle ryk taki, że automatycznie wyskakujesz z łóżka 😂
 
Już się nie pie*dolę i wlewam mu więcej mleka, jak zostawi nie ma wątpliwości, że się najadł :D a jak ssie pustą butelkę, to nie wiadomo, czy za chwilę znów nie będzie chciał 🤷‍♀️
Najgorzej! Ja tak ostatnio miałam już prawie spałam, tak milusio pod kołderką, a tu nagle ryk taki, że automatycznie wyskakujesz z łóżka 😂
No pewnie najwyzej wylejesz co nie zjadl 😁 serio tak mi milo było 😥 a teraz to juz kawe robie 😂
 
reklama
3 tygodnie ma. Różnie mu dajemy, średnio co 3-4h, ale czasem jak nie śpi to cały czas potrafi się domagać. Koło 12tej dostał 120ml mm i teraz mu dałam moje odciągnięte, wypił ok. 100ml i przysypia, zobaczymy, czy my starczy, czy będzie chciał jeszcze. Mleko dajemy Bebilon Advance.

U nas mala na nan optipro plus i tez zjada co 3h średnio koko 100. Czasem 90 albo 120. Zalezy jak jej się chce. A jak nie spi to właśnie cały czas ma odruch ssania i by najlepiej przy butli. Ale 4h raczej nie przespi ciągiem i sie zastanawiam czy to dla niej nie za dużo mleka ;p
 
Do góry