reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A pediatra nie przepisze cos na ulewnie moja Kinga tez ulewala i przepisali nam na refluks cos czyli te ulewanie to jest....
Dopiero za tydzień idziemy na wizytę patronażową, a jak byliśmy wcześniej tak bez peselu jeszcze, bo wciąż płakał, to chyba tak nie ulewal, więc mówiła, że to normalnie i zdrowe dziecko. Może położna coś poradzi jak przyjdzie w czwartek, ale pewnie też powie, że to normalne. No cóż, trzeba przetrwać, byleby nic gorszego się nie działo!
 
reklama
I weźmie smoczka, bo moja nie... położne w szpitalu mi przez dwaxdnibpokazywały jak ją nauxzyć ssać smoka i.... zrezygnowały🤣😅🥱 Kazały zostać na razie przy piersi🙃😱
Mój szczęśliwie smoka uwielbia, smoczek to jedyne co go uspokaja, ale nie chcę mu za często dawać, bo to trochę chamskie tak za każdym razem 😁 poza tym lepiej, żeby aż tak się nie przyzwyczajał, bo nie chcę go za długo używać, z czasem jak jest interakcja z dzieckiem lepiej usypiać innymi metodami 😉
 
Mój szczęśliwie smoka uwielbia, smoczek to jedyne co go uspokaja, ale nie chcę mu za często dawać, bo to trochę chamskie tak za każdym razem 😁 poza tym lepiej, żeby aż tak się nie przyzwyczajał, bo nie chcę go za długo używać, z czasem jak jest interakcja z dzieckiem lepiej usypiać innymi metodami 😉
A moja niech sobie dydoli ile chce 😂 smoczki sa fajne 😂 ucisza haha 😂 mojej tez sie ulewa, ale dzieci tak mają.
 
Moja też mocno dość wczoraj ulewała, bo aż 3 razy. Ale przez to, że zwiększyłam dawkę mleka mm. Znowu wróciłam do 60 ml plus cyc. I jest ok. :)
😱 To mój przecież jest młodszy, a już 90ml mu robimy, mojego też mu tyle daję i zazwyczaj wypija wszystko i jeszcze chce 😂 Chyba, że po cycu dokarmiamy to różnie, albo 30 albo 60ml robimy, to zazwyczaj coś zostaje. Ciekawe, czy coś przybrał jak mu zaczęliśmy normalne porcje dawać, jak dla mnie to on już jest ciężki, a 3,5kg jeszcze nie waży 😁
 
reklama
Do góry