reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja tez odzywam sie sporadycznie bo maly wisi na cyxku godzine juz ostatnio
Moja potrafi do 3h. Pytałam połozną, gzy to normalne, czy ona nie pęknie..., a ona na to, że to jest ok, dziecko lubi ssać i czuje się bezpiecznie. Wszystko super, tylko 3h nic zrobić nie mogę, bo mała wisi mi na cycku🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Jest przesłodka, to fakt, ale... mogłabym tak na nią patrzyć jak sobie po prostu śpi lub rozgląda po pokoju, niekoniecznie tylko przy cycu😃🤔
 
Moja potrafi do 3h. Pytałam połozną, gzy to normalne, czy ona nie pęknie..., a ona na to, że to jest ok, dziecko lubi ssać i czuje się bezpiecznie. Wszystko super, tylko 3h nic zrobić nie mogę, bo mała wisi mi na cycku🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Jest przesłodka, to fakt, ale... mogłabym tak na nią patrzyć jak sobie po prostu śpi lub rozgląda po pokoju, niekoniecznie tylko przy cycu😃🤔
No ja tak dlugo nie moge siedziec 😂bo mam co sprzatac jeszcze mlodsza corka jest w domu naszczescie od wrzesnia do przedszkola pojdzie ❤
 
To dużo przeszłaś :( Dobrze, że w końcu otrzymałaś pomoc. Wypoczywajcie teraz.

Mama mi zakupiła w prezencie krem Pharmaceris. Ale na razie ciężko powiedzieć czy coś podziała.

Teoretycznie nie musi być widać uszkodzenia, a dziecko i tak może wyssać trochę. Jak dużo ulewa maluszek, to obserwuj bacznie.

Różnie się podaje. U mnie jest dopiero 8 dni po porodzie, więc mała ilość mnie zmartwiła
No właśnie tak różnie z tym ulewaniem, wczoraj dość dużo ulał, ale zazwyczaj mniej, często godzinę-dwie po karmieniu ulewa, zwłaszcza po modyfikowanym, może mu jednak to mleko nie służy... Moje mlekk jak ulewa to raczej tylko jak dostanie z butelki, z cyca ani nie odbija ani nie ulewa, dziwne 🤷
 
Sory dziewczyny malo tu zagladam ale mała pochłania cały mój czas. Podejrzewali u małej sepse, szpryvuja ja antybiotykami.. Ale raczej tk nie sepsa. Mala napewno przechodziła rotawirusa, byla mega odwodniona ale powoli wraca do siebie. Dalej sie naswietla w lampach. Więcej nie spi jak spi bo jest mega wystraszona i każdy glos ja budzi itp. Ja xhodze na rzęsach. Ale może jakoś sama rade
Na pewno dacie radę, najważniejsze, że jesteście w dobrych rękach! Tylko Ty się nie możesz załamać... Wiem, że to trudne w takiej sytuacji, bo i z moim w domu jest ciężko, ale dziecko niestety wszystko czuje :(
 
No właśnie tak różnie z tym ulewaniem, wczoraj dość dużo ulał, ale zazwyczaj mniej, często godzinę-dwie po karmieniu ulewa, zwłaszcza po modyfikowanym, może mu jednak to mleko nie służy... Moje mlekk jak ulewa to raczej tylko jak dostanie z butelki, z cyca ani nie odbija ani nie ulewa, dziwne 🤷
A pediatra nie przepisze cos na ulewnie moja Kinga tez ulewala i przepisali nam na refluks cos czyli te ulewanie to jest....
 
Jak mocno chlusta to radzę kierunek szpital. Ja tak mialam, kazali czekac i czekac a mala potem trafula w stanie krytycznym na oddzial
Nie, mój na szczęście nie chlusta, normalnie mu wylatuje, tylko zauważyłam, że po modyfikowanym jakby więcej, a poza tym nic się nie dzieje, więc pewnie panikuję. Zaraz zobaczę jak temperatura.
 
reklama
Ja tez odzywam sie sporadycznie bo maly wisi na cyxku godzine juz ostatnio
Ja to przy karmieniu mam najwięcej czasu 😂😂 ja juz mam dosc karmienia... Ciagle cyc. Eh
Moja potrafi do 3h. Pytałam połozną, gzy to normalne, czy ona nie pęknie..., a ona na to, że to jest ok, dziecko lubi ssać i czuje się bezpiecznie. Wszystko super, tylko 3h nic zrobić nie mogę, bo mała wisi mi na cycku🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Jest przesłodka, to fakt, ale... mogłabym tak na nią patrzyć jak sobie po prostu śpi lub rozgląda po pokoju, niekoniecznie tylko przy cycu😃🤔
Ło matko podziwiam, ja mojemu muszę wyrywać cyca jak już mnie boli, a nie jest to łatwe, ale nieraz krzyczę z bólu, więc max 30 minut przy cycu i potem trzeba dokarmiać, ale w połowie i tak nie czuję, żeby on coś pił, tylko smoczka sobie z cyca robi 😂 Inna sprawa, że strasznie mi z nim na rękach niewygodnie, wszystko mnie boli, więc za długo na moim mleku na pewno nie będzie. Wczoraj wieczorem zaliczyłam Lecha free, zaraz zobaczymy, czy jest coś więcej w cycu, bo nie czuję, żeby było 😯
Jak mały śpi, albo grzecznie leży z nami, to też mogę patrzeć godzinami 😍 ale jak ryczy, a przewinięty i nakarmiony, to już tracę cierpliwoścć 😁
 
Do góry