reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A masz może szumisia ? Albo coś podobnego? U mnie nie zaśnie mały w ciszy. W dzień tv jest włączone, albo z kimś rozmawiam a w nocy ma szumisia obok siebie i to to uspokaja
Mam, ale to nic nie daje, szumiś na cały regulator, żeby przekrzyczeć małego, a ten nic 🙈 chłopak był z nim u pediatry i tak jak myślałam okaz zdrowia, jedynie powiedziała, że on po prostu tak ma, a mówią, że takie małe nie może być złośliwe 😂 i żeby się nie denerwować, bo on to czuje, a wczoraj to już nawet chłopak stracił cierpliwość 🤯 Dziecko sąsiadów też ryczy od rana do nocy, a ma już z rok może, także tylko się modlić, żeby u nas skończyło się szybciej.
 
reklama
Mówią, że najlepszym lekarstwem na kolki jest po prostu czas...
Są domowe sposoby: termoforki, suszenie suszarką, szumy. Co do kropelek, to u żadnych znajomych nie okazały się skuteczne, a jak poczytałam sobie kiedyś o skutkach ubocznych tych czeskich i niemieckich, to nie wiem czy bym się odważyła podać.
@Beti.mama - mój syn chlustał mlekiem tak, że byliśmy wszyscy do przebrania, którzy byliśmy w jego zasięgu. Okazało się, że ma bardzo silną alergię na jajko.
Lekarka mówiła, że to raczej nie żadna alergia, w sumie nie miałby po kim mieć, bo my nie jesteśmy na nic uczuleni, jajek jeszcze nie jadłam, ale prawda jest taka, że wszystko moze wywołać alergie jak dziecko podatne, póki co jem normalnie i zobaczymy.
 
Mam, ale to nic nie daje, szumiś na cały regulator, żeby przekrzyczeć małego, a ten nic 🙈 chłopak był z nim u pediatry i tak jak myślałam okaz zdrowia, jedynie powiedziała, że on po prostu tak ma, a mówią, że takie małe nie może być złośliwe 😂 i żeby się nie denerwować, bo on to czuje, a wczoraj to już nawet chłopak stracił cierpliwość 🤯 Dziecko sąsiadów też ryczy od rana do nocy, a ma już z rok może, także tylko się modlić, żeby u nas skończyło się szybciej.
Spróbuj suszarkę do włosów włączyć jak będzie płakał. Ja często używałam przy pierwszym synu, bo też taki rozdarciuch był. Szumiś nie zdawał egzaminu, a suszarka często pomagała, przynajmniej na chwilę spokoju 🙈
 
Mam, ale to nic nie daje, szumiś na cały regulator, żeby przekrzyczeć małego, a ten nic 🙈 chłopak był z nim u pediatry i tak jak myślałam okaz zdrowia, jedynie powiedziała, że on po prostu tak ma, a mówią, że takie małe nie może być złośliwe 😂 i żeby się nie denerwować, bo on to czuje, a wczoraj to już nawet chłopak stracił cierpliwość 🤯 Dziecko sąsiadów też ryczy od rana do nocy, a ma już z rok może, także tylko się modlić, żeby u nas skończyło się szybciej.
No rodza sie male gagadki co taki charatker maja po prostu...od mojej przyjaciolki jak sie urodzil to ciagle sie darl na odziale nawet polozne nie umiały sobie poradzic z nim
 
Nie to raczej nie to, bo niezależnie od ubranka jest to samo no i nie jest zgrzany, ewidentnie widać, że coś go męczy w brzuszku, bo to po jedzeniu się zaczyna i dopiero tak późnym popołudniem/wieczorem.
Jakiego koloru robi kupki???
Mi dziś.nad ranem, gdy już wyłam chyba głośniej od mojej corki, z bezsilności, położne powiedziały, ze tak ciężko będzie dopoki robi czarne kupki..., jak się zmienią na żółto-zielone, to ma być lepiej...🤞🤞🤞🤦‍♀️, za parę dni podobno.
Ja jutro wychodzę, będziemy z moim ukochanym w domu na zmianę z nią chodzić.
 
Spróbuj suszarkę do włosów włączyć jak będzie płakał. Ja często używałam przy pierwszym synu, bo też taki rozdarciuch był. Szumiś nie zdawał egzaminu, a suszarka często pomagała, przynajmniej na chwilę spokoju 🙈
Muszę spróbować, zapomniałam o tym, póki co na chwilę przysnął, ale obawiam się, że odłożenie do łóżeczka znów go rozbudzi i tak nic nie idzie zrobić 😔
 
No rodza sie male gagadki co taki charatker maja po prostu...od mojej przyjaciolki jak sie urodzil to ciagle sie darl na odziale nawet polozne nie umiały sobie poradzic z nim
A mój właśnie w szpitalu był aniołek, ostatnia doba tylko powoli zaczynał a tak to wszyscy mówią, że grzeczne dziecko 😂 Najgorzej, że chłopak się tak przejmuje i wciąż go nosi a mały cwaniak to wykorzystuje, na chwilę się wtedy uspokaja, ale potem ja będę go musiała cały dzień nosić 😳
 
reklama
Do góry