reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Piekne te Wasze Maluchy😍 Moj jeszcze w brzuszku i juz cierpliwosc trace. Jak nie urodze do konca tygodnia, to w poniedzialek na wywolanie. Kto jeszcze ze mna zostal??? Pewnie jednak zostane marcowa mama.
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję Wam za wszystko.
Nie piszę, bo odkąd nasze szczęście jest na świecie, ja nie śpię i już ledwo co funkcjonuję. Moje dziecko ma problem z żołądkiem, podobno jak wszystkie w pierwszych dobach, ale moje w ogole nie spi i ja tez. Pierwsza noc poród, druga 2h snu, trzecia 40 min snu. Jedyne co ją trochę uspokaja, to moje cycki..., które już.mnie tak bolą, że szok.... wrócę do Was i nadgonię czytanie, jak będzie kiedyś w miarę normalnie.... Podbno za dzień, dwa....
Piekna dziewczynka! Odpoczywaj:)
 
Mi dzisiaj moja Hanulka nie pozwalala spac w nocy za długo 😂a teraz sobie spi jak aniolek. A ja czuje sie jak zombie. Postanowilam, zrobic sobie caly makijaz zeby czuc sie lepiej ale nie pomoglo 😂😂😂takze kawa kawa i kawa
 
Piekne te Wasze Maluchy😍 Moj jeszcze w brzuszku i juz cierpliwosc trace. Jak nie urodze do konca tygodnia, to w poniedzialek na wywolanie. Kto jeszcze ze mna zostal??? Pewnie jednak zostane marcowa mama.
Spokojnie :) pamietaj ze maluszek sam wie kiedy dla niego jest odpowiedni moment na wyjscie :) i nawet Ci troche zazdroszcze ze ten piekny, wzruszajacy moment jest jeszcze przed Toba 😍
 
reklama
Dziewczyny ile mam karmi swoje bobasy mlekiem modyfikowanym? Szczerze Wam powiem ze mam straszne wyrzuty sumienia ze nie mam pokarmu i poje małą mm.
 
Do góry