reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Na wszystkim jest napisane że powyżej 1 miesiąca a lekarze normalnie przypisują dla młodszych dzieci :D nam espumisan poleciła Pani w aptece na kolki jak mały miał 6 dni [emoji2]
Mi kolezanki mama przywiozła te niemieckie kropelki na kolki, mam nadzieje ze mi się nie przydadza
 
Moja mała w końcu chętnie cyca łapie, dokarmiam jak płacze. Dzisiaj została z ciocią i babcią na parę godzin, bo załatwiałam z narzeczonym uznanie ojcostwa, pesel, akt urodzenia i zasiłki itp :) także sprawy urzędowe z głowy. Nocki przespane w miarę. Budzi się regularnie co 3 godziny. Dzisiaj drzemkę sobie urządziłyśmy od 16 do 19, potem kąpiel i dziecko zadowolone, lubi się myć. 😅 hałas przy spaniu jej nie przeszkadza, jutro lecimy na spacer. Kupy nie robi parę razy dziennie, ale raz dziennie, a porządnie potrafi. 🤣 Dodaje młodej do mleka espumisan i to chyba pomaga tr

Niee. Ja pierwszy tydzien trzeslam się z zimna wieczorami...
No ja mialam 2 takie telepania chodzilam jak niewiem co trzepalo mna strasznie 😞
 
Ja tak, ale dlatego że na początku miałam bardzo ciepło w domu, do tego stres związany z opieką nad takim małym dzieckiem [emoji38] teraz już się nie pocę bo w domu trochę chłodniej i mniej stresu [emoji2]
Hej dziewczyny - czy Wy tez w pologu tak sie pocicie? Ja dzisiaj w nocy obudzilam ske cala mokrusienka. Jak dlugo to trwa? [emoji19]
 
Dziewczyny które karmia mlekiem modyfikowanym - ile ml zjadają wasze maluchy i jakie mleko podajecie ? Niestety muszę mala jednak przestawić na mm i kompletnie nie wiem ile jej dawać i co
 
Dziewczyny które karmia mlekiem modyfikowanym - ile ml zjadają wasze maluchy i jakie mleko podajecie ? Niestety muszę mala jednak przestawić na mm i kompletnie nie wiem ile jej dawać i co
Ja też właśnie nie wiem, ale po ostatnich akcjach, dzisiaj odstawiamy pierś, chociaż pokarmu mam sporo, bo cyce ciężkie, ale mały strasznie się po moim męczy, ma te bóle i kupki nie robi (chyba, że znajdziemy przyczynę co zrobić, żeby moje mu służyło to wrócimy do odciągania albo kp), a po mm póki co nic się nie dzieje. My dajemy Bebilon, ale podobno lepszy HiPP. Najlepiej dawać to co pierwszy raz się podało, u nas w szpitalu dali HiPP, ale w domu miałam tylko Bebilon, więc daliśmy i teraz na razie wolę nie zmieniać. A ile dawać też nie wiemy 🤷 Dzisiaj wypił 40ml na porcję, więc chyba ok, tylko musimy go wybudzać, żeby jadł regularnie, bo jak na moje ostatnio za rzadko jadł.
 
Dziewczyny które karmia mlekiem modyfikowanym - ile ml zjadają wasze maluchy i jakie mleko podajecie ? Niestety muszę mala jednak przestawić na mm i kompletnie nie wiem ile jej dawać i co
Ja bym postawila na hipp 😀 chyba ze bardzo drogie caprie care (kozie) a co do dawek to sama musisz zobaczyc ile mala zjada,. Bo moze zjesc ci 60 ml a moze 40 ml. Dzieci różnie jedza
 
reklama
Nie pamiętam kiedy rodziłaś ale mi położna mówiła że w 2 tyg powinno dziecko zjadać 60 ml co 2-3h. U mnie teraz ( zaczynamy 5 tydzień) mały je 80-100 ml co 2h. Teraz karmię NESTLE NAN HA ale to ze względu na alergię. Wcześniej dawałam mleko HUMANA. Mały chętnie je pił. Innych mlek nie testowałam [emoji846]
Dziewczyny które karmia mlekiem modyfikowanym - ile ml zjadają wasze maluchy i jakie mleko podajecie ? Niestety muszę mala jednak przestawić na mm i kompletnie nie wiem ile jej dawać i co
 
Do góry