reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Może faktycznie to po moim mleku ma takie akcje... wczoraj skubnęłam orzechy i był płacz, dzisiaj zjadłam więcej i był jeszcze dłuższy płacz. Sama już nie wiem, ale tych orzechów często się zabrania podczas karmienia, z drugiej strony czytałam o diecie kobiety karmiącej i wymieniali tam orzechy, żeby jeść.
Staraj się jeść lekkie potrawy. To dobre i dla Ciebie będzie, bo czytałam, że dla matki to też jest ok, bo wiadomo wszystkie narządy dochodzą do siebie.
 
reklama
Mi alergolog mówił że orzechy są w grupie silnych alergenów i żeby unikać jedzenia podczas karmienia. A najbardziej unikać trzrba jajek. Ale to oczywiście w momencie jak cośjest nie tak, tak jak u nas jak wyszła wysypka i problemy z jelitkami
Może faktycznie to po moim mleku ma takie akcje... wczoraj skubnęłam orzechy i był płacz, dzisiaj zjadłam więcej i był jeszcze dłuższy płacz. Sama już nie wiem, ale tych orzechów często się zabrania podczas karmienia, z drugiej strony czytałam o diecie kobiety karmiącej i wymieniali tam orzechy, żeby jeść.
 
Staraj się jeść lekkie potrawy. To dobre i dla Ciebie będzie, bo czytałam, że dla matki to też jest ok, bo wiadomo wszystkie narządy dochodzą do siebie.
Teraz raczej jadłam lekkostrawnie, bo tak też zalecali po cesarce, tylko tych orzechów trochę skubnęłam sama już nie wiem, załamuję się coraz bardziej, bo nie chcę go skrzywdzić, a nie wiem co robię źle :(
 
Mi alergolog mówił że orzechy są w grupie silnych alergenów i żeby unikać jedzenia podczas karmienia. A najbardziej unikać trzrba jajek. Ale to oczywiście w momencie jak cośjest nie tak, tak jak u nas jak wyszła wysypka i problemy z jelitkami
No właśnie nie wiem jak to jest, bo o tych orzechach to już dawno słyszałam, ale jak teraz doczytałam to w kontekście, kiedy mama ma alergię na orzechy, no i głównie każą unikać ziemnych, inne wręcz zalecają w niewielkich ilościach... Teraz już chyba całkowicie będę bała się karmić piersią, bo jak nie orzechy, to może wyjść, że jem coś innego, co mu szkodzi...
 
Mi położna mówiła, że espumisan dobry na kolki, ale dopiero od drugiego tygodnia życia, więc póki co się boję, bo nie wiem nawet czy to kolki... Zazdroszczę, że tak wam ładnie się budzi i śpi, u nas jedna wielka niewiadoma, a do tego ta położna środowiskowa powinna przyjść wcześniej, a nie, że dopiero na 3 dobę po wyjściu ze szpitala.
Jak ma kolke to trzeba zagrzac, wsadzic np w cieply kocyk. Jak nie zasziala to przykladam w pozycji siedzacej dk cyca, tak zeby dziecko bylo troche bardziej pionowo niz na plasko, i jak sobie przepije mlekiem to przechodzi. To przepijanie w sumie zawsze mi dziala.
 
Hej dziewczyny - czy Wy tez w pologu tak sie pocicie? Ja dzisiaj w nocy obudzilam ske cala mokrusienka. Jak dlugo to trwa? 😒
 
Mi położna mówiła, że espumisan dobry na kolki, ale dopiero od drugiego tygodnia życia, więc póki co się boję, bo nie wiem nawet czy to kolki... Zazdroszczę, że tak wam ładnie się budzi i śpi, u nas jedna wielka niewiadoma, a do tego ta położna środowiskowa powinna przyjść wcześniej, a nie, że dopiero na 3 dobę po wyjściu ze szpitala.
Na espuminasnie nawet napisane ze powyzej pierwszego miesiąca 😀
 
No właśnie nie wiem jak to jest, bo o tych orzechach to już dawno słyszałam, ale jak teraz doczytałam to w kontekście, kiedy mama ma alergię na orzechy, no i głównie każą unikać ziemnych, inne wręcz zalecają w niewielkich ilościach... Teraz już chyba całkowicie będę bała się karmić piersią, bo jak nie orzechy, to może wyjść, że jem coś innego, co mu szkodzi...
Nie wiem jak to jest. Niektóre polozne mówią, żeby jesc wszysyko hmmm. Ja np pije tylko wode gazowana bo innej nie lubię. Pytalan położnej to mi powiedziala, ze mleko nie zamieni sie w szampana 😂
 
reklama
Do góry