reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny ja juz na oddziale pod KTG ale po wielkich przebojach. Przy przyjęciu test wyszedł niejednoznaczny, wiec za godzinę powtórka na szczęście negatywny ale mimo wszystko traktuja mnie tutaj jakbym miala dodatni🤷🏼‍♀️ leze na takiej jakby izolatce i chca mi robic test ale teraz z krwi. Mam dość😭😭
Trzymaj się dzielnie! ❤
 
Ja rodziłam w całkowicie nowym Szpitalu. Telewizora nie było ale ogromne sale 2 osobowe, wygodne łóżka, miałyśmy własną sporą łazienkę, ogromne okna z widokiem na górki [emoji1] przewijak był jeden ale był [emoji16] tylko żadnego miejsca do karmienia, w sensie fotela ani nic, ale łóżka się szybko i sprawnie podnosiły [emoji846]
To ja mialam jednak luksus [emoji23]sala 2 osoba z lazienka piekna. Przewijak, waga w sali [emoji16] łóżka podnoszone, telewizor za darmo normalnie hotel [emoji23][emoji23][emoji23] ale to prosto z remontu dlatego jeszcze wszystko działa [emoji23][emoji23][emoji23]
 
To super warunki ja lezalam w 4osobowej sali[emoji23]
Ja rodziłam w całkowicie nowym Szpitalu. Telewizora nie było ale ogromne sale 2 osobowe, wygodne łóżka, miałyśmy własną sporą łazienkę, ogromne okna z widokiem na górki [emoji1] przewijak był jeden ale był [emoji16] tylko żadnego miejsca do karmienia, w sensie fotela ani nic, ale łóżka się szybko i sprawnie podnosiły [emoji846]
 
Mam 2 tygodnie i waze 2775gram w ciagu 6dni przybral 135gram wiec nie jest zle [emoji173]na samej piersi[emoji173]dzielnie walczymy o kazdy gram[emoji173]
photocollage_20212188499400.jpeg
 
reklama
Do góry