reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Jeszcze parę miesięcy temu modliłam się, żeby dociągnąć i zobaczyć 3 z przodu, a dziś jest 40+0 🎊🎉. O skończonym 40tym tygodniu, to ja nawet nie śmiałam marzyć 🥰 i że przyjdzie taki moment, że będę myśleć, " no kiedy w końcu i ja urodzę"🤩🤦‍♀️🤷‍♀️😀.
Twoja dziewczynka lubi robić psikusy😁😁juz lada dzien ją poznasz 😁a teraz jeszcze ciesz sie chwilami z mezem 😁 bo przez tyle miesięcy leżałaś, wiec zrob mu romantyczna kolacje, pieknie podziękuj za opieke i wsparcie a rano urodzi sie malutka 😁😁😁
 
Hej Dziewczyny - probowalam w nocy nadrobic wasze wiadomosci ale poddalam sie, tyle tego jest 😁 ktoras urodzila?? Betimama? 😁

u nas wygladalo to tak ze w poniedzialek obudzily mnie pierwsze skurcze chyba przepowoadajace ale poznie przeszly. Za to caly dzien bolal brzuch jak na miesiaczke. We wtorek ta sama sytuacja rano tylko skurcze bardziej bolesne ale nieregularne wiec uznalam za przepowiadajace. Akurat mialam wizyte u swojej doktor ktora powiedziala ze szyjka robi sie miekka i zaczyna rozwierac ale na razie to tyle. I pozniej caly dzien skurcze bardziej lub mniej bolesne ale tak co godzine... co pol, nie robily sie coraz czestsze. Wieczorem to samo, tylko bardziej bolesne. Moj maz jak mnie widzial to mowi ze chyba powinnismy jechac do szpitala, ja na to ze nie sa regularne wiec pewinie przepowiadajace. Ale juz tak dostawalam co 20/15 min. W koncu zdecydowalismy ze jedziemy, ja mu jeszcze mowie „sluchaj to jakby mnie chceli odeslac z kwitkiem to pewnie ich juz poprosze o przyjecie”. Jak przyjechalam to na IP mialam juz 3cm rozwarcia - ja jeszcze pytam glupio czy mysla ze wytrzymamy do czwartku 🤦‍♀️🤣 ale juz w takim szoku bylam 😅 Przyjeli i wrzucili na ktg, po 40min juz 5cm rozwarcia 😁 w godzinke od przyjecia zorganizowali ekipe, mialam super zespol. Nie spodziewalam sie ze tak szybko cc potrwa, naprawde 5min po zaslonieciu slyszalam placz malej 😍😍😍 oczywiscie sama sie poplakalam 🥰 jest cudoooowna ❤️❤️❤️

teraz mi ja dowoza za dnia i biora na noc. Malutka przysysa sie ladnie do cycusia, nie wiem czy tam cokolwiek mam ale ciagnie mocno. Pionizacja byla nieprzyjemna chociaz myslalam ze bedzie gorzej.
I jak sie czujesz? :)
 
U mnie też problem z odbiciem, ale wtedy tak jest mąż to bierze małego na rękę tak że leży mu na ręce brzuszkiem a dłonią podtrzymuje mu głowę i to pomaga. Odbija mu się i pozbywa się też gazów. Jak męża nie ma to biorę go tak jak do odbicia tylko troszkę niżej żeby był i kładę się na łóżku, ale mam poduszki pod plecami żebym była wyżej i tak sobie na mnie leży. Też wtedy się mu przeważnie odbije a jeszcze zasypia przy tym [emoji2]
U mnie mala po jedzeniu zaczyna ulewanie. Niestety jej się nie odbija a po położeniu jej się potrafi ulac. W szpitalu kazali ja układać na boczku jednym albo drugim. Ale wróciliśmy do domu i troszkę mam obawy jak sama kładę się spać żeby się nie stało nic... planuje kupić monitor oddechu to zawsze bezpieczniej ale mimo wszystko się zastanawiam jak taki babel powinien spac... tymbardziej ze w szpitalu wszystkie dzieci układali na boczku
 
A miało być tak pięknie... Sala z łazienką i stanowiskiem do karmienia i przewijania po porodzie... Tu nie ma nic, mala klitka i 3 łóżka na wcisk. Oby porodówka w ogóle była wolna jak się zacznie!
Marzenie, ja mam sale z przewijakiem, które stoi na półce, stanowisko do karmienia to w moim przypadku krzesło i laktotor, albo pokój z laktatorem, ale mała jak idę odciągać tam to przy drugim cycku już zaczyna płakać i wracać muszę do niej. Nie no porodówka musi być wolna :)
 
reklama
Marzenie, ja mam sale z przewijakiem, które stoi na półce, stanowisko do karmienia to w moim przypadku krzesło i laktotor, albo pokój z laktatorem, ale mała jak idę odciągać tam to przy drugim cycku już zaczyna płakać i wracać muszę do niej. Nie no porodówka musi być wolna :)
To ja mialam jednak luksus 😂sala 2 osoba z lazienka piekna. Przewijak, waga w sali 😁 łóżka podnoszone, telewizor za darmo normalnie hotel 😂😂😂 ale to prosto z remontu dlatego jeszcze wszystko działa 😂😂😂
 
Do góry