reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Niestety nie wyślę zdjęcia bo nie działa mi kamera w telefonie. Ale pokaże zdjęcie podglądowe.
A pewnie, że możesz spytać. Daliśmy za niego 300zł. Mają dzieci 1.5 roku i miesiąc i nie dało rady jednak z pojedyńczym wózkiem spacerować więc jak to powiedziała żeby chociaż na pieluchy ze sprzedaży tego było bo i tak zbyteczny. Ale stan naprawdę super. Drobne tylko ryski na stelażu. Zobacz załącznik 891747

Ale okazja Wam się trafiła [emoji846][emoji16][emoji846] super. 300 zł to jak za darmo [emoji846]
 
reklama
Ja pije soki z wyciskarki i raczej staram się w miarę zdrowo odżywiać, ale poleciały mu wyniki. Jakos dwa tygodnie temu nawet moja mama pytała mnie czy nie mam anemii bo jesteś przeraźliwie blada, wręcz przezroczysta jak to określiła [emoji846] kurcze, nie pamietam ale kilka punkcików poniżej normy, nie jakos drastycznie. A ten Sorbifer to żelazo na receptę.
Poczytaj sobie o Floradix. Kiedyś go kupowałam, ma bardzo dobrą, przyswajalna formę żelaza i innych witamin. Jest dla kobiet w ciąży. Możesz oczywiście skonsultować że swoim lekarzem ten produkt,ale już znam 3 osoby,którym podniósł żelazo.
 
To ja swoj wozek tydzien temu sprzedalam w koncu, bo teraz chce inny, ale jeszcze nie wiem jaki. Tamten nie byl zly mothercare xpedior tylko, ze mial 3 kola. Zaleta bylo to, ze byl leciutki. Co do cen to u nas uzywane niestety/stety za grosze. Moj jak wystawilam za 60f to zero odzewu przez jakis rok. Teraz poszedl za 40f. Teraz I tak chce chustowac, ale wozek tez musze miec i to z dostawka dla starszego, bo znam zycie...
 
Poczytaj sobie o Floradix. Kiedyś go kupowałam, ma bardzo dobrą, przyswajalna formę żelaza i innych witamin. Jest dla kobiet w ciąży. Możesz oczywiście skonsultować że swoim lekarzem ten produkt,ale już znam 3 osoby,którym podniósł żelazo.

Oo super, dziękuje. Podpytam na następnej wizycie. 08.09 idę ale to jeszcze nie połówkowe. Połówkowe po 20.09
 
@julia2s To u nas też z tym jest problem ja swój po Zosi wystawiłam za 450 a ostatecznie sprzedałam za 250zł i to z wielką łaską bo i tak się drogo wydawało kupującym
@paulina07 ja też się trochę bałam. Ale tak naprawdę to do samego porodu nie powinnam nic kupować bo wszystko się może zdarzyć :) ale fakt, żeby nie to, że cena była jaka była to jeszcze na pewno bym wózka nie kupiła.

Miłego dnia dziewczyny!
 
Aaa, ale robicie mi chęci na dzieciowe zakupy. Czekam z tym tylko do połówkowego (17.9) i ani dnia dłużej. :)
@karolina921 Najwyżej poślecie wózek kurierem, jak się do auta nie zmieści.
@raz_dwa_trzy :D Będziesz czuła coraz częściej i częściej, a w końcu codziennie. Jest moc, no nie!
@paulina07 Gratulacje!
@Caitlyn Super, że wyniki tak dobrze Ci się trzymają.
Jutro robię morfologię przed wizytą (3.9 - w końcu się doczekałam; ponad 5 tygodni odstępu to za długo) i nastawiam się, że hematokryt też mam za niski, bo już ostatnio był na granicy. Chociaż czuję się już znacznie lepiej niż tydzień temu. Coraz częściej i mocniej czuję ruchy maluszka, a to jest bardzo uspokajające. :)
 
@julia2s To u nas też z tym jest problem ja swój po Zosi wystawiłam za 450 a ostatecznie sprzedałam za 250zł i to z wielką łaską bo i tak się drogo wydawało kupującym
@paulina07 ja też się trochę bałam. Ale tak naprawdę to do samego porodu nie powinnam nic kupować bo wszystko się może zdarzyć :) ale fakt, żeby nie to, że cena była jaka była to jeszcze na pewno bym wózka nie kupiła.

Miłego dnia dziewczyny!

Dziewczyny, właśnie tak to jest z Wami. Ja mam jeszcze jakieś oporu przed zakupami dla malucha, a mój A już tyle rzeczy kupił, ze szok. Ja mam właśnie z tylu głowy, ze przecież jeszcze wszystko się może zdarzyć...
 
@julia2s To u nas też z tym jest problem ja swój po Zosi wystawiłam za 450 a ostatecznie sprzedałam za 250zł i to z wielką łaską bo i tak się drogo wydawało kupującym
@paulina07 ja też się trochę bałam. Ale tak naprawdę to do samego porodu nie powinnam nic kupować bo wszystko się może zdarzyć :) ale fakt, żeby nie to, że cena była jaka była to jeszcze na pewno bym wózka nie kupiła.

Miłego dnia dziewczyny!
Karolina nie wiem gdzie wystawiasz te wózki, ale np. na olx tak już jest że ludzie chcą za darmo. :D Po przeprowadzce sprzedawałam sporo rzeczy, elektroniki, itp. i to za grosze, dosłownie symboliczne kwoty, a i tak co chwilę ktoś się odzywał, że chce za darmo i ja mam mu to dać, bo on jest w trudnej sytuacji (np. modem rzecz pierwszej potrzeby :) ). A i tak sporo rzeczy oddałam naprawdę potrzebującym osobom za free. :)
 
reklama
Do góry