reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@Megi86, super, ze u Ciebie wszystko ok. Mam nadzieje, ze jesteś już w domu. Odpoczywaj i dbaj o siebie.
@Sandra181, gratuluje udanej wizyty i synka oczywiście. Ja czekam na poznanie płci malucha. Może we wtorek uda się coś podejrzeć, a jak nie to na połówkowych dopiero pewnie, czyli pod koniec września jak wrócimy do PL
@FankaKadry, kciuki zaciśnięte za wizytę. [emoji846]

A ja kurcze mam problem bo nic mi nie smakuje. Serio, zeluplenie nic. Jem na sile... ehhh...
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie dziś wizytujące :) u mnie jeszcze 15dni i wizyta. Nie mogę się nuż doczekać tym bardziej, że od przedwczoraj tak dziwnie boli mnie krocze. Któraś też z was tak ma?
 
Trzymam kciuki za wszystkie dziś wizytujące :) u mnie jeszcze 15dni i wizyta. Nie mogę się nuż doczekać tym bardziej, że od przedwczoraj tak dziwnie boli mnie krocze. Któraś też z was tak ma?
Mi się czasem ostatnio takie bóle zdarzają. Zakladam, że to od tego, że wszystko tm się rozciąga, więzadła itp. :)
 
Cześć dziewczyny.
Gratuluje wszystkim po udanych wizytach. Piekne bobaski.
Witam nowa mamusie.
U mnie leci tak szybko czas ze nie wyrabiam. U malej szwy juz dawno zdjete i ladnie sie buzia goi, wiec najwiekszy stres mi odszedl.
Tez ostatnio pobolewa, ciagnie mnie brzuch ale duzo jestem w ruchu.
Zdrowka kobietki.
 
@Megi86, super, ze u Ciebie wszystko ok. Mam nadzieje, ze jesteś już w domu. Odpoczywaj i dbaj o siebie.
@Sandra181, gratuluje udanej wizyty i synka oczywiście. Ja czekam na poznanie płci malucha. Może we wtorek uda się coś podejrzeć, a jak nie to na połówkowych dopiero pewnie, czyli pod koniec września jak wrócimy do PL
@FankaKadry, kciuki zaciśnięte za wizytę. [emoji846]

A ja kurcze mam problem bo nic mi nie smakuje. Serio, zeluplenie nic. Jem na sile... ehhh...
Ja od początku ciazy mam to samo... zero apetytu, nic mi nie smakuje, nieraz mnie na coś najdzie ale rzadko.
 
U mnie też słabo z apetytem. Chętnie jem zupy, warzywa na ciepło i kanapki z serem (lub inne oby nie na słodko i bez mięsa). Reszta mi nie smakuje. Zmuszam się, bo po dłuższej przerwie od jedzenia mam mdłości - przez to drugi trymestr przywitałam rzygankiem. :/ Dziś 16+0 i brzuch mi za bardzo nie urósł (chyba bardziej tłuszcz mi odstaje w dole na brzuchu). Nie martwię się więc, że nie mam apetytu. ;)
 
Witam mamusie. Cieszę się z dobrych wiadomości po wizytach . @Megi86 jesteś już w domu? Mam nadzieję,że juz wszystko ok.Nie odzywalam sie bo byliśmy na urlopie w Darłówku i odcięłam się od neta. Niestety wczoraj po tragedii o której pewnie każda z Was słyszała skróciliśmy urlop i jesteśmy w domu ale humory i tak nie dopisują. Na dodatek jestem przeziębiona i źle się czuję :( @Fanka Kadry trzymam kciuki:)
 
reklama
Jestem w domku Kobitki :) Tzn na razie u Rodzicow, bo Mamusia robi obiadek :) W koncu zjadlam cieply posilek - rosol - pierwszy raz od 4 dni. Za niedlugo bedzie Maz i zjemy 'zamowiony" obiadek:) Na jedzeniu szpitalnym bym sie wykonczyla.. Oprocz tego, ze nie mam jakos apetytu to jeszcze jedzenie bardzo.. bardzo malo zachecajace.. Wyszlam ok 12 :) Ze mna i z Bobo wszystko dobrze! :) Bede dalej brala luteine, bo na 99% stad bylo plamienie. @Ninka86 @ForgetMeeNot @Ewela821 - dziekuje Kobitki za pamiec i dobre slowo! :) Milego popoludnia! Pozdrawiam.
 
Do góry