reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dzięki Kochana !
Wizyta o 16:40.
Ktoś wizytuje dziś ze mną?
I jak, jesteś już po? Pochwal się koniecznie zdjęciem :)

@Megi86 dobrze że już Cię wypuścili i mami zrobiła rosołek :tak: maminy zawszę jest najsmaczniejszy :D

Witam mamusie. Cieszę się z dobrych wiadomości po wizytach . @Megi86 jesteś już w domu? Mam nadzieję,że juz wszystko ok.Nie odzywalam sie bo byliśmy na urlopie w Darłówku i odcięłam się od neta. Niestety wczoraj po tragedii o której pewnie każda z Was słyszała skróciliśmy urlop i jesteśmy w domu ale humory i tak nie dopisują. Na dodatek jestem przeziębiona i źle się czuję :( @Fanka Kadry trzymam kciuki:)
Tak, straszna tragedia... :(

My dziś z synkiem bardzo aktywnie spędziliśmy dzień, chyba pójdę razem z nim do łóżka :laugh2:
 
reklama
Tak ja już po :)
Chyba mogę powoli zacząć spokojnie cieszyć się ta ciaza. Krwiaka praktycznie już nie ma, wszystko ładnie, zbadala mnie i wszystko w porządku,zero krwi :)
Dzidziuś dzisiaj tak szalał, pływał i się wił, ze nawet go nie zmierzyła :) Posluchalam tu którejś z Was i zjadłam batonika przed wizytą to może dlatego :) Ledwo serduszko uchwycila, 160 ud/min. Ale fajnie popatrzec jak tak sobie pływa :) tylko moje ciśnienie wyszło150 na 79 bo ja się zawsze stresuje przy mierzeniu:oo2: Mówiła,ze ona nie podejmuje się narazie oceny płci także dalej dziewczynka na 80% :)
Waga na zero od początku ciazy. Pierwszy raz mi nie dała zdjęcia USG :hmm:
 
Tak ja już po :)
Chyba mogę powoli zacząć spokojnie cieszyć się ta ciaza. Krwiaka praktycznie już nie ma, wszystko ładnie, zbadala mnie i wszystko w porządku,zero krwi :)
Dzidziuś dzisiaj tak szalał, pływał i się wił, ze nawet go nie zmierzyła :) Posluchalam tu którejś z Was i zjadłam batonika przed wizytą to może dlatego :) Ledwo serduszko uchwycila, 160 ud/min. Ale fajnie popatrzec jak tak sobie pływa :) tylko moje ciśnienie wyszło150 na 79 bo ja się zawsze stresuje przy mierzeniu:oo2: Mówiła,ze ona nie podejmuje się narazie oceny płci także dalej dziewczynka na 80% :)
Waga na zero od początku ciazy. Pierwszy raz mi nie dała zdjęcia USG :hmm:
Super wieści!! Może nie była w stanie uchwycić małą bo tak szalała :laugh2: ważne że wszystko w porządku!
 
@raz_dwa_trzy , @gaya11, @wiola1198, @Sandra181 - dziewczyny,jak ja Wam zazdroszczę,że znacie już płeć! @gaya11 a jeszcze niedawno rozmawiałyśmy,że Ty tym razem liczysz na dziewczynkę,ja z kolei na chłopca. Los bywa przewrotny. U mnie pewnie będzie kolejna dziewuszka :-)

@Fanka Kadry czyli Ty też spokojnie możesz rzucać się w wir ciuszkowych zakupów :-) Niby zostaje jeszcze 20% niepewności,ale ja bym pewnie szalała :-)

Podczytuję Was z telefonu,ale jakoś ciężko mi pisać taką "zbiorczą" odpowiedź..
My nadal korzystamy z lata- codziennie jeździmy nad wodę, żeby dzieciaki miały radochę. Ja czuję się rewelacyjnie. Nic mi nie dolega.. tfu,tfu. Czasami czuję jeszcze taką ciężkość na żołądku,ale staram się jeść lekko więc nie ma tragedii. To nie mit z tym drugim trymestrem-faktycznie ciąża staje się przyjemnością :-)

Wizytę mam za dwa tygodnie i lekarz obiecał,że poda płeć maluszka. Nie doczekam się,serio! O niczym innym nie myślę..
 
@raz_dwa_trzy , @gaya11, @wiola1198, @Sandra181 - dziewczyny,jak ja Wam zazdroszczę,że znacie już płeć! @gaya11 a jeszcze niedawno rozmawiałyśmy,że Ty tym razem liczysz na dziewczynkę,ja z kolei na chłopca. Los bywa przewrotny. U mnie pewnie będzie kolejna dziewuszka :-)

@Fanka Kadry czyli Ty też spokojnie możesz rzucać się w wir ciuszkowych zakupów :-) Niby zostaje jeszcze 20% niepewności,ale ja bym pewnie szalała :-)

Podczytuję Was z telefonu,ale jakoś ciężko mi pisać taką "zbiorczą" odpowiedź..
My nadal korzystamy z lata- codziennie jeździmy nad wodę, żeby dzieciaki miały radochę. Ja czuję się rewelacyjnie. Nic mi nie dolega.. tfu,tfu. Czasami czuję jeszcze taką ciężkość na żołądku,ale staram się jeść lekko więc nie ma tragedii. To nie mit z tym drugim trymestrem-faktycznie ciąża staje się przyjemnością :-)

Wizytę mam za dwa tygodnie i lekarz obiecał,że poda płeć maluszka. Nie doczekam się,serio! O niczym innym nie myślę..
Mnie też strasznie ciekawość zżera :rolleyes2: A z tymi 80% to ja tak miałam w pierwszej ciąży, miała być dziewczynka... byłam na shoppingu a 3 tygodnie później mały pokazał swoje klejnoty :laugh2: hehe... ciuszki po trochę po oddawałam, chociaż część czeka bo po cichu liczę na dziewczynkę :)
 
@Megi86, super, ze już jesteś w domu. Wiadomo, w nim zawsze najlepiej [emoji846] Do kiedy masz ja brać? Ja już odstawiłam i luteinę i duphaston. We wtorek wzięłam ostatnia tabletkę duphastonu i poki co nie plamie ani nic. Oby tak zostało.
@FankaKadry, cudownie, ze pozbyłaś się tego krwiaka. [emoji846] najwidoczniej to krwawienie to był jego koniec. [emoji846] ja staram tez sie cieszyć, ale od kilku dni mam jakiś taki niepokój, ze coś jest nie tak. Zupełnie irracjonalny. We wtorek mam wizytę, mam nadzieje, ze wszystko ok. Czekam z utęsknieniem na ruchy malucha.
 
Mnie płeć aż tak bardzo nie ciekawi. Ciuszki kupię dosyć późno, bo nie mam gdzie ich trzymać i będą to neutrale. Liczę po cichu na chłopca. Gdyby to była dziewczynka, to byłaby jako pierwsze dziecko-dziewczynka w żeńskiej linii od co najmniej 4 pokoleń. :) Mama, babcia, itd. zawsze na początek rodziły chłopców. :) Nawet jak będzie to ona, to jaskrawo różowych ciuszków jej nie założę, może jakieś szaro-pastelowe. :D
 
@Ninka86 Rosolek byl pyszny, a na drugie danie byly piersi z indyka panierowane z kiszona kapusta i ziemniaczkami z koperkiem. Jedyne na co mialam ochote :) Dzis na wadze -0,8kg od wagi zanim poszlam do szpitala. Mam nadzieje, ze wkrotce nadrobie to co stracilam.

@ForgetMeeNot Hmm wczoraj dzwonilam do swojej Dr i mam brac do nastepnej wizyty czyli 18 dni - a co dalej to zobaczymy. Ciesze sie, ze u Ciebie wszystko w porzadku :)
 
Hello :) nie było mnie pare dni bo w pracy urwanie głowy, a po pracy teściowie mnie okupują.

Co do apetytu to chętnie podzielę sie swoim ;) choć nie mam jakichś szczególnych zachcianek i mam odrzut od słodyczy to po pierwszym trymestrze mdłości cieszę sie jedzeniem :)

@Megi86 dobrze, że już wyszłaś! Co na obiad zamowilas?

@Fanka Kadry super wieści co do krwiaka!! Który to już tydzień u Ciebie?

@Polcia :) ja tez chciałam w chłopaka ;) ale cieszę sie równie bardzo z dziewczynki, a może to dlatego ze już chłopaka mam [emoji23]

U nas cudowne ochłodzenie 22-25 stopni to dla mnie idealna tempreratura!

Miłego weekendu wszystkim!!
 
reklama
Hello :) nie było mnie pare dni bo w pracy urwanie głowy, a po pracy teściowie mnie okupują.

Co do apetytu to chętnie podzielę sie swoim ;) choć nie mam jakichś szczególnych zachcianek i mam odrzut od słodyczy to po pierwszym trymestrze mdłości cieszę sie jedzeniem :)

@Megi86 dobrze, że już wyszłaś! Co na obiad zamowilas?

@Fanka Kadry super wieści co do krwiaka!! Który to już tydzień u Ciebie?

@Polcia :) ja tez chciałam w chłopaka ;) ale cieszę sie równie bardzo z dziewczynki, a może to dlatego ze już chłopaka mam [emoji23]

U nas cudowne ochłodzenie 22-25 stopni to dla mnie idealna tempreratura!

Miłego weekendu wszystkim!!
Kochana u mnie wg OM 13+5 ale wg USG uparcie dzidzia o tydzień młodsza. Ale lekarka mówiła,ze bierzemy pod uwagę OM.
 
Do góry