reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Gratuluję udanych wizyt, witam nową mamusię [emoji16] i uciekam spać. Jakoś znów czuję się nie najlepiej buuu gdzie ta super energia II trymestu [emoji849]
@Darsi jak mama?
Dobrej nocy!
 
reklama
@raz_dwa_trzy super wiadomości i jaki piękny dzidziol [emoji846] jak fajnie, ze już wiesz, ze to chłopak. Ja muszę czekać. Teraz mam wizytę równo za tydzień i to będzie 15tc i moze mi coś będzie widać. Mam przeczucie na chłopaka [emoji846] zobaczymy
@wiola1198, gratuluje również [emoji846][emoji846] super wieści [emoji846] , czyli mamy parke z dnia dzisiejszego [emoji846]
@Megi86, jak się dzisiaj czujesz?
@Darsi, jak mama?

Milo ze pytasz :) Dobrze, dziekuje. Jutro raczej wyjde z czego bardzo sie ciesze, bo juz mam troche dosc takich wczasow :p Mam bardzo fajne Dziewczyny na sali to duzy plus, ale tak jak pisala @Emilia S 'objadam sie' bardzo :p I w zwiazku z tym dobrze, ze mam Meza i Rodzicow na miejscu ;) Choc jak to ja i tak za duzo nie jem. W pon. bylo +1,3 kg od wagi wyjsciowej i obawiam sie, ze moglo to sie utrzymac badz co gorsza zmalec.
Dzis Bobo konczy 16 tydzien lub zaczelismy 17 (16+1) - na ostatnich badaniach jest jeden dzien do przodu :) Ale 'swietowanie' jakims pysznym obiadkiem czeka nas dopiero jutro. Pozdrawiam serdecznie! :)
 
Milo ze pytasz :) Dobrze, dziekuje. Jutro raczej wyjde z czego bardzo sie ciesze, bo juz mam troche dosc takich wczasow :p Mam bardzo fajne Dziewczyny na sali to duzy plus, ale tak jak pisala @Emilia S 'objadam sie' bardzo :p I w zwiazku z tym dobrze, ze mam Meza i Rodzicow na miejscu ;) Choc jak to ja i tak za duzo nie jem. W pon. bylo +1,3 kg od wagi wyjsciowej i obawiam sie, ze moglo to sie utrzymac badz co gorsza zmalec.
Dzis Bobo konczy 16 tydzien lub zaczelismy 17 (16+1) - na ostatnich badaniach jest jeden dzien do przodu :) Ale 'swietowanie' jakims pysznym obiadkiem czeka nas dopiero jutro. Pozdrawiam serdecznie! :)
Najważniejsze że bobo ma się dobrze :) a miłe towarzystwo na sali dużo daje, ale jeszczę jeden dzień i w domku! Trzymam kciuki żeby szybko zleciało!

Dziewczyny dobre newsy zawszę miło się czyta, mam nadzieję że tak już zostanie do samego porodu każdej z nas!

Hmm u mnie przeczucia co do płci nie ma, w pierwszej było od samego początku a tu nic a nic... raz mi się wydaję że drugi chłopczyk a po chwili jednak dziewczynka... :laugh2: no nic trzeba uzbroić się w cierpliwość i tyle.
Z wagą u mnie 1,5kg na plusie... choć czuję się +10kg :rolleyes2::laugh2:

Za wszystkie dzisiejsze wizyty trzymam kciuki!

@Darsi jak mama?
 
Hej, u mnie po wizycie wszystko dobrze, dzidziuś fikal na usg, co prawda nie otrzymałam konkretnych wymiarów, ale wg lekarza wszystko jest prawidłowo. Prawdopodobnie będzie chłopczyk, ale też jeszcze z małym znakiem zapytania.
To super,ze wszystko dobrze :)
Ja mam jutro wizytę, ciekawe ile moja pestka urosła i mam nadzieję,że nie będzie spała tak jak na prenatalnych tylko trochę pofika hehe.
 
Hej, u mnie po wizycie wszystko dobrze, dzidziuś fikal na usg, co prawda nie otrzymałam konkretnych wymiarów, ale wg lekarza wszystko jest prawidłowo. Prawdopodobnie będzie chłopczyk, ale też jeszcze z małym znakiem zapytania.
Gratuluję synka Moja Córcia też wiercipieta
W poniedzialek miałam usg u mojej doktor I widziałam jak pływa a wczoraj na prenatalnych tak samo . Machala wiercila się.
Mnie dzisiaj naszło na bigos więc pół dnia w garach a teraz są skutki.. Czyści mnie hahah
 
reklama
Do góry