reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
No

No cena ok, ale sprawdziłaś czy wszystko z nim ok. Bo wiesz, może tak tanio sprzedaja bo coś w nim nie gra. Ale okazja jest jak lala;)
Ma rysy na stelażu, wszystko ładnie pokazane i stąd będzie taka cena. Niestety ludzie jak chcą coś kupić używanego to wymagają by wyglądał jak nowy z salonu za 20% ceny [emoji1]
No i co najwyżej tam mogą być opony dziurawe. Ale to nie problem bo my po Zosi wózku mamy w garażu jeden komplet nowy. Robię sobie szlaban na olx [emoji23] zawsze mnie coś podkusi do oglądania [emoji6]

Co robicie w takie upały na obiady?
 
reklama
Ja mam rosół od wczoraj, poważnie. Pierniczę, nie pichcę dzisiaj. nawet się jeść nie chce w takie ciepło a przy garach stać to już w ogóle. A młodzi jak będą fikać to coś na szybko machnę, czyt.naleśniki. Dzisiaj zarządzam strajk kulinarny:D
 
Cześć dziwczynki, ja dziś po wizycie, usg prenantalne miałam tydzień temu na nfz, i byłam zła bo od lekarza usłyszałam tylko "dzień dobry i do wiedzenia wyniki u lekarza", ale, że wiedziałam, że wizytę mam dzisiaj to wrzuciłam na luz. Wynik NT 1,6 NB (+), powiedział mi tylko, że to są bardzo dobre wyniki i nie widzi powodu do dalszych badań. A ja po przeczytaniu 1000 stron o teście Pappa zastanawiam się czy jest sens, tym bardziej, że wyniki są statystyczne. A z kasą jak to z kasą, wolałabym coś innego zakupić niż stresować się do końca ciąży. Bo Nifty odpada bo strasznie drogo.
Co sądzicie o moich wynikach? Usg wg CRL 49MM było w 11t5d, czy mogę uznać te wyniki za wiarygodne?
 
U nas tak samo, jeść się nie chce, a zupa dziś jest grzybowa. Tylko jeszcze zupy nam się chce jeść w taki gorąc ;) Na mięsa nie mogę od miesiąca patrzeć.

A ja Karola wzięłabym ten wózek, za tą cenę to nie ma się co wahać, schowasz go w garażu czy na strychu i przed porodem wyczyścisz :) A potem, tak jak mówisz, możesz tak tanio nie znaleźć.

My mamy wózek po Mikim jeszcze, nowy kupowany był, więc jest w spoko stanie. Tylko nie wiem czy nie będę musiała później podwójnego kupić, ale to się będę przejmować dopiero po porodzie. Jak na razie jestem jednak za opcją, że jak będziemy z mężem razem na spacery chodzić to na dwa wózki, a jak sama to albo dzidziusia w gondoli a syn na nóżkach, albo syn w spacerówce a dzidziuś w chuście. Nie pcham się na razie w podwójne wózki, bo się okaże jeszcze, że się nie przyda, a ceny wygórowane mają ;)
 
U nas tak samo, jeść się nie chce, a zupa dziś jest grzybowa. Tylko jeszcze zupy nam się chce jeść w taki gorąc ;) Na mięsa nie mogę od miesiąca patrzeć.

A ja Karola wzięłabym ten wózek, za tą cenę to nie ma się co wahać, schowasz go w garażu czy na strychu i przed porodem wyczyścisz :) A potem, tak jak mówisz, możesz tak tanio nie znaleźć.

My mamy wózek po Mikim jeszcze, nowy kupowany był, więc jest w spoko stanie. Tylko nie wiem czy nie będę musiała później podwójnego kupić, ale to się będę przejmować dopiero po porodzie. Jak na razie jestem jednak za opcją, że jak będziemy z mężem razem na spacery chodzić to na dwa wózki, a jak sama to albo dzidziusia w gondoli a syn na nóżkach, albo syn w spacerówce a dzidziuś w chuście. Nie pcham się na razie w podwójne wózki, bo się okaże jeszcze, że się nie przyda, a ceny wygórowane mają ;)
A ile twój młody będzie miał jak się urodzi maluszek? U nas Zosia narazie nadal jezdzi we wózku i ciężko iść z nią gdziekolwiek bez niego [emoji3] ale jak maluch się urodzi to będzie miała 2lata i 8 miesięcy więc no jakoś będzie musiała się do nowych warunków dostosować. Albo będę nosić młodego w chuście, a Zosia we wózku. Wózka podwójnego już nie chce [emoji3] raz miałam i to mi wystarczy [emoji23]
 
O to mamy podobnie, mój będzie miał 1,8 mies. Nie mam pojęcia, jak młodych ogarnę w zimie. A te chusty podpowiedzcie mi, bo ja nigdy nie miałam. Jak tu takiego maluszka opatulić, wygodne są ?
 
@Karolka2106 - jaki śliczny dzidzius, dobrze że wszystko ok :)

@Oluska_a - super wieści :)

@raz_dwa_trzy - ehh ten pan Google, nie ma co czytać bo człowiek naprawdę może się złamać. Wszystko jest tak przedstawione że nawet samo przeziębienie może być oznaką eska. Więc Kochana nie czytaj nic więcej. Wszystko jest dobrze i wszystko będzie dobrze :)

@karolina921 - dobrze ze jest lepiej :) upaly niestety jeszcze trochę :( ja dziś po 8 wyszłam z dzieckiem do 11 i naprawdę już nie da się wytrzymać więc jeśli nie musisz - nie wychodzi. A wozek kurcze niby wcześnie ale jak jest okazja ;) wozek fajny :) a ja dziś zupke miałam zurko-barszczyk, dziecko rosół a mąż fasolę po bretonsku, ja na drugi pierogi ruskie z biedry i powiem Wam, że jak na takie upaly żeby nie gotować yo nie są złe - wiadomo nie co domowe ale naprawdę ok, a dziecku zrobię naleśniki ;)

@dombro26 - ja też nie robię testów tylko usg że względu na tą kasę.

@Caitlyn a czemu nie chcesz dostawki do wózka kupić? Są takie z siedziskiem (np taka jak na zdjęciu, ale są różne) . Moj mały będzie miał ponad 5 lat a taka dostawę będę dokupywac bo z nim często tak jest ze nóżki mnie bolą ;) wtedy na chwilę usiądzie i spokój :)
 

Załączniki

  • dostawka-do-wozka-lascal-maxi-siedznie.jpg
    dostawka-do-wozka-lascal-maxi-siedznie.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry