reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Karolka ciężko stwierdzić, faktycznie cuś tam sterczy, ale to przecież może być pępowina tylko [emoji4] I obstawiam, że to pępowina, za długie się wydaje na męski narząd, ale może się nie znam [emoji6]
 
Ja dziś się lepiej czuję. Skwar już taki, że szkoda gadać [emoji55] wiatraka mąż nigdzie nie dostał ma być na jutro dopiero [emoji41]

Dziś tylko leżę i obiorę ziemniaki. Trudno dzieciaki przeżyją w domu oglądając bajki. No nie jestem w stanie pokazać się na dworzu w te słońce bo mi słabo zaraz.

A właśnie znalazłam wózek taki jak chce za 329zl do negocjacji. Nie wiem czy kupować czy to jeszcze za wcześnie? [emoji849] Miałam czekać do końca roku, ale to okazja bo normalnie to one między 500-700zl chodzą :mur:

Zawsze zachce mi się czegoś przeglądać [emoji3]

@ForgetMeeNot trzymam kciuki za wizytę [emoji4]
 
Ja dziś się lepiej czuję. Skwar już taki, że szkoda gadać [emoji55] wiatraka mąż nigdzie nie dostał ma być na jutro dopiero [emoji41]

Dziś tylko leżę i obiorę ziemniaki. Trudno dzieciaki przeżyją w domu oglądając bajki. No nie jestem w stanie pokazać się na dworzu w te słońce bo mi słabo zaraz.

A właśnie znalazłam wózek taki jak chce za 329zl do negocjacji. Nie wiem czy kupować czy to jeszcze za wcześnie? [emoji849] Miałam czekać do końca roku, ale to okazja bo normalnie to one między 500-700zl chodzą :mur:

Zawsze zachce mi się czegoś przeglądać [emoji3]

@ForgetMeeNot trzymam kciuki za wizytę [emoji4]
Pokaż wózek ciotkom [emoji3]
 
Pokaż wózek ciotkom [emoji3]
Jedo fyn memo [emoji4] mam zamiar korzystać tylko z gondoli w nim więc za tą cenę byłoby warto. Ale to jednak strasznie wcześnie [emoji849]
Screenshot_20180731-113256.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180731-113256.jpeg
    Screenshot_20180731-113256.jpeg
    52,3 KB · Wyświetleń: 269
Moja szwagierka ma bardzo podobny, świetnie się prowadzi. ;) Cena też ok. Wiesz, ja bym jeszcze się wstrzymała z kupnem, sporo czasu zostało . ;)
My dla Zosi taki sam mieliśmy [emoji6] nie chce kupować innego bo to co sprawdzone to zawsze jest najlepsze [emoji4]
No właśnie dla mnie też jest bardzo wcześnie i planowałam zakupy dopiero na po nowym roku [emoji1] ale cena mnie kusi i teraz mam rozkminę. Jak wróci mąż wieczorem to z nim pogadam. Może do tego czasu wózek się sprzeda i nie będę miała już problemu [emoji6][emoji1]
 
reklama
No
My dla Zosi taki sam mieliśmy [emoji6] nie chce kupować innego bo to co sprawdzone to zawsze jest najlepsze [emoji4]
No właśnie dla mnie też jest bardzo wcześnie i planowałam zakupy dopiero na po nowym roku [emoji1] ale cena mnie kusi i teraz mam rozkminę. Jak wróci mąż wieczorem to z nim pogadam. Może do tego czasu wózek się sprzeda i nie będę miała już problemu [emoji6][emoji1]
No cena ok, ale sprawdziłaś czy wszystko z nim ok. Bo wiesz, może tak tanio sprzedaja bo coś w nim nie gra. Ale okazja jest jak lala;)
 
Do góry