reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Dziewczyny mam jakiś wynik z wolneg hcg i Pappa ale kompletnie nic mi to nie mówi. Jedynie ci to żaden z nich nie psuje do podanych norm Zobacz załącznik 881635

Te dane nam za wiele nie mówią, bo musza one zostac przeliczone na MoM (mediane populacyjna). Pamietaj tez, ze alizowanych jest wiele czynników tj. wiek matki, historia poprzednich ciąż, występowanie wad rozwojowych w rodzinie, wyniki badania USG oraz własnie te badania laboratoryjne.

Tak jak pisza Dziewczyny, lekarz musi sie je troche przerobic, choc na pierwszy rzut oka mieszcza sie w powyzszych normach - choc ja az tak bardzo sie na tym nie znam :) Będzie OK! :)

A ktory to był zakonczony tydzien ciazy? :)
 
Ostatnia edycja:
Te dane nam za wiele nie mówią, bo musza one zostac przeliczone na MoM (mediane populacyjna). Pamietaj tez, ze alizowanych jest wiele czynników tj. wiek matki, historia poprzednich ciąż, występowanie wad rozwojowych w rodzinie, wyniki badania USG oraz własnie te badania laboratoryjne.

Tak jak pisza Dziewczyny, lekarz musi sie je troche przerobic, choc na pierwszy rzut oka mieszcza sie w powyzszych normach - choc ja az tak bardzo sie na tym nie znam [emoji4] Będzie OK! [emoji4]

A ktory to był zakonczony tydzien ciazy? :)

Wczoraj byłam 11+2. Mówili mi, ze na wyniki czeka się ok tygodnia wiec poszłam tak zeby mieć na wizytę. Gin mowil zeby test z krwi zrobić po 24. Wczoraj był 25.
Oby wszytko było ok. Ehhh, czemu to wszystko musi być takie stresujące.
My to jednak nie mamy lekko... abstrahując już w ogóle od porodu [emoji846]
 
@ForgetMeeNot moje wyniki Bety i Papp-a nie mieściły się w normie a wszystko po przeliczeniu wyszło idealnie :)

beta.png
 

Załączniki

  • beta.png
    beta.png
    22,8 KB · Wyświetleń: 211
Ostatnia edycja:
Wczoraj byłam 11+2. Mówili mi, ze na wyniki czeka się ok tygodnia wiec poszłam tak zeby mieć na wizytę. Gin mowil zeby test z krwi zrobić po 24. Wczoraj był 25.
Oby wszytko było ok. Ehhh, czemu to wszystko musi być takie stresujące.
My to jednak nie mamy lekko... abstrahując już w ogóle od porodu [emoji846]

No nie mamy :) Raz dobrze, ze wynik przyszedl szybko - raz zle. Tak to juz jest. Ja wiem z sms od lekarza ze jest niskie ryzyko, a wynikow brak - bo na ich przeslanie (sa juz do odebrania w rejestracji) maja az 14 dni! I tak czekam i czekam... :) A o co chodzi z tym 24 i 25? :)

Co do samych wyników to one musza zostac przeliczone no i nie znamy wartosci min. i max. dla wolnych podjednostek pappy i bhcg - tylko podaja mediane (wartosc srednia) - czyli nie mamy podanych widełek od - do dla danego tygodnia. Bedzie dobrze :) Na dodatek apetyczna Muff_inka pisze, ze tez tak miała :)


Meeen ja dzis cały dzień przed kompem :p A Mąż wraca za 10 min.! :p Dobrze, że Rodzice podrzucili mi paszteciki i zupke, ale jeszcze musze zlozyc pranie, wypakowac zmywarke i ogarnac kwiaty na tarasie :p Ale ten dzien mi szybko leci... Dziś jest w ogole 13+1 :) Zaczał sie zatem 4 miesiac, a co za tym idzie II trymestr :) Ewela i Sumer świętujecie? :D
 
reklama
Do góry