reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
@KasiaKaty czuje się dobrze, chodzę do pracy, bo dostałam dwie nowe osoby na szkolenie, więc muszę być kreatywna, a przychodzi mi to z trudem, bo ciągle myślę co tam u dzidziulka. W pracy chce powiedzieć po kolejnej wizycie i może wziąć l4 na tydzień czy dwa,żeby odpocząć. Wiec teraz chodzę jeszcze w luźnych bluzkach i koszulach,bo muszę mieć odpięte spodnie...brzuch mi puchnie w ciągu dnia [emoji57]
Wyniki już są do odbioru, ale osobiście. Dzisiaj podjadę, a jak będzie zamknięte to jutro rano. Wykupiłam pakiet tych 16 badań podstawowych na Alab laboratorium za 328 zł
To super, ze tak świetnie sie czujesz :) my chyba wszystkie tak mamy, ze o Fasolkach 24/7 myslimy :)
Ja tez sie na sukienki przerzucilam, bo spodnie w brzuch cisna ;p
Trzymam kciuki I daj prosze znac jak po badaniach
 
@KasiaKaty czuje się dobrze, chodzę do pracy, bo dostałam dwie nowe osoby na szkolenie, więc muszę być kreatywna, a przychodzi mi to z trudem, bo ciągle myślę co tam u dzidziulka. W pracy chce powiedzieć po kolejnej wizycie i może wziąć l4 na tydzień czy dwa,żeby odpocząć. Wiec teraz chodzę jeszcze w luźnych bluzkach i koszulach,bo muszę mieć odpięte spodnie...brzuch mi puchnie w ciągu dnia [emoji57]
Wyniki już są do odbioru, ale osobiście. Dzisiaj podjadę, a jak będzie zamknięte to jutro rano. Wykupiłam pakiet tych 16 badań podstawowych na Alab laboratorium za 328 zł
Jakie to badania pamiętasz?ja dostałam też rozpiskę ale nie wiem czy to to
 
Z piekarnika tak! Jedyny hokus pokus to taki, ze najpierw do mikrofalowki na 6-12 minut (w zaleznosci od mikrofalowki I wielkosci ziemniaka), a potem obtoczyc w oleju (albo obsmarowac maslem) I sola I do piekarnika na ostatnie 15-20minut zeby skorka byla chrupiaca :) smacznego
Muszę spróbować! Dzięki! :-) A w piekarniku w folię zawijasz?
 
reklama
Nieee, moze w Londynie bo tam ceny jak z innego swiata

Prywatnie: https://www.thisismynipt.co.uk/learn-more
To okolo £350

A np w szpitalu w Leeds (tez prywatnie), £300 plus dodatkowo £40 za usg

Gdzies jak czytalam co I jak z tymi testami to widzialam gdzies I za £319 za wszystko :)
A tak ja patrzyłam na ceny w Londynie. Ale już widziałam ze scanem za 350-399£.
Nas badanie będzie kosztowało 2800zł jeżeli wybiorę wersję rozszerzoną lub 2500 wersja podstawowa ale w tym mamy bezpłatną konsultację genetyka wrazie gdyby wynik był nie taki. No i usg by potwierdzić wiek ciąży przed pobraniem krwi. A czy wybiorę panel rozszerzony czy zwykły to jeszcze nie wiem [emoji57]a płeć chcemy znać [emoji4]
 
Do góry