reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Ja też tylko kluski wszelkiego rodzaju i ziemniaki:D:D:D:D

GAbrysia 95 myślę, że październik to będzie dobry okres na ślub, mdłości ustaną, będzie przypływ energii, ja byłam na weselu w 7 mym miesiącu ciąży to już było ostro, ale we wcześniejszych miesiącach to nawet biegałam:D
Ja żadnych objawów nie mam :D cwaniak :)
Żadnych mdłości wymiotów itp no oprócz tego że spać mi się chce ciagle:)
 
Ja mam straszliwego głodomora. Normalnie ciągle bym coś przeżuwała. A najgorsze są chwile, gdy chce mi się coś jeść, ale nie wiem co bym zjadła. I niby jestem głodna, ale od wszystkiego mnie odrzuca. I weź bądź tu mądry...
O ja mam tak samo, mam ochotę, ale nie wiem na co, czuję już nawet głód, a co próbuję coś przegryźć to po paru kęsach już mnie mdli.. [emoji15]
 
Dziewczyny a ja sie wzielam za czytanie o tych Niftach, Panoramach itd, bo lecimy niedlugo do Polski to pomyslalam, ze tez sobie zrobie, sprawdzam ceny a tam...w Polsce prawie dwa razy drozej niz w UK! To chyba pierwsza rzecz/usluga, ktora w Polsce jest drozsza niz tutaj, th w UK badanie krwi plus usg to jakies 1500zl...a w Polsce w internecie znalazlam ceny od 2000 do 2500zl, dobrze sprawdzam?

@Semifredo super jest ten dodatek, ze przy okazji badania mozna poznac plec dzieciaczka :) I slub juz niedlugo, ale emocji! :)

@karolina921 to badanie juz tuz tuz, a plec tez chcecie znac? :)

@milusia83 niestety tez znam takie tragedie, kiedy rodziny tracily dzieciatka po tym 12tyg :(
A co do tego epizodu to moze byc cukier a moze byc I jeden z tych niewyjasnionych ciazowych epizodow, hormony, stres, emocje, uwazaj na siebie I jak cos to zawsze mirj przy sobie tabliczke czekolady :) I na spadek cukru I na nerwy pomaga :)

@Łucja_ I to jest prawidkowe podejscie :) ciaza to nie choroba, ale pierwszy I ostatni trymest w szczegolnosci moga sie dac we znaki ;p

@raz_dwa_trzy kiedy wyniki? Jak sie czujesz?

@Semifredo @Gabrysia95 @Juti777 mialam dokladnie tak samo miedzy 6 I 10 tygodniem, ciagle musialam cos jesc mimo to, ze ochoty nie mialam, a jak juz na cos przyszla ochota to jak robilam I zabieralam sie do jedzenia to as mnie mdlilo...I badz tu madra ;) spokojnie dziewczyny, przejdzie :)

@Łucja_ czasem niewazne co sie je, oby sie cos jadlo :) ale jak Cie ciagnie np do makaronu to sprobuj tez dodac jakies warzywka, np makaron z brokulami w sosie serowym:) I juz jest zdrowy posilek :)

@Gabrysia95 gratulacje z okazji Slubu :)
A dziękujemy :*
 
@KasiaKaty czuje się dobrze, chodzę do pracy, bo dostałam dwie nowe osoby na szkolenie, więc muszę być kreatywna, a przychodzi mi to z trudem, bo ciągle myślę co tam u dzidziulka. W pracy chce powiedzieć po kolejnej wizycie i może wziąć l4 na tydzień czy dwa,żeby odpocząć. Wiec teraz chodzę jeszcze w luźnych bluzkach i koszulach,bo muszę mieć odpięte spodnie...brzuch mi puchnie w ciągu dnia [emoji57]
Wyniki już są do odbioru, ale osobiście. Dzisiaj podjadę, a jak będzie zamknięte to jutro rano. Wykupiłam pakiet tych 16 badań podstawowych na Alab laboratorium za 328 zł
 
A masz jakiś fajny przepis na takie z piekarnika? Bo jak dla mnie pieczone ziemniaki to albo z ogniska albo z grilla. Uwielbiam!!!! Ale jak jest opcja z piekarnika uzyskać podobny efekt, to w sumie bardzo chętnie...
Z piekarnika tak! Jedyny hokus pokus to taki, ze najpierw do mikrofalowki na 6-12 minut (w zaleznosci od mikrofalowki I wielkosci ziemniaka), a potem obtoczyc w oleju (albo obsmarowac maslem) I sola I do piekarnika na ostatnie 15-20minut zeby skorka byla chrupiaca :) smacznego
 
reklama
Do góry