reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja też tylko kluski wszelkiego rodzaju i ziemniaki:D:D:D:D

GAbrysia 95 myślę, że październik to będzie dobry okres na ślub, mdłości ustaną, będzie przypływ energii, ja byłam na weselu w 7 mym miesiącu ciąży to już było ostro, ale we wcześniejszych miesiącach to nawet biegałam:D
 
reklama
Semiffredo ja miałam być w tym roku na targach w Las Vegas, ale nie lecę, niestety ja bardzo źle znoszę podróż samolotem, po pierwsze choroba lokomocyjna, a start i lądowanie jest dla mnie horrorem i psychicznym i fizycznym:) więc odpuszczam.
 
Dziewczyny a ja sie wzielam za czytanie o tych Niftach, Panoramach itd, bo lecimy niedlugo do Polski to pomyslalam, ze tez sobie zrobie, sprawdzam ceny a tam...w Polsce prawie dwa razy drozej niz w UK! To chyba pierwsza rzecz/usluga, ktora w Polsce jest drozsza niz tutaj, th w UK badanie krwi plus usg to jakies 1500zl...a w Polsce w internecie znalazlam ceny od 2000 do 2500zl, dobrze sprawdzam?

@Semifredo super jest ten dodatek, ze przy okazji badania mozna poznac plec dzieciaczka :) I slub juz niedlugo, ale emocji! :)

@karolina921 to badanie juz tuz tuz, a plec tez chcecie znac? :)

@milusia83 niestety tez znam takie tragedie, kiedy rodziny tracily dzieciatka po tym 12tyg :(
A co do tego epizodu to moze byc cukier a moze byc I jeden z tych niewyjasnionych ciazowych epizodow, hormony, stres, emocje, uwazaj na siebie I jak cos to zawsze mirj przy sobie tabliczke czekolady :) I na spadek cukru I na nerwy pomaga :)

@Łucja_ I to jest prawidkowe podejscie :) ciaza to nie choroba, ale pierwszy I ostatni trymest w szczegolnosci moga sie dac we znaki ;p

@raz_dwa_trzy kiedy wyniki? Jak sie czujesz?

@Semifredo @Gabrysia95 @Juti777 mialam dokladnie tak samo miedzy 6 I 10 tygodniem, ciagle musialam cos jesc mimo to, ze ochoty nie mialam, a jak juz na cos przyszla ochota to jak robilam I zabieralam sie do jedzenia to as mnie mdlilo...I badz tu madra ;) spokojnie dziewczyny, przejdzie :)

@Łucja_ czasem niewazne co sie je, oby sie cos jadlo :) ale jak Cie ciagnie np do makaronu to sprobuj tez dodac jakies warzywka, np makaron z brokulami w sosie serowym:) I juz jest zdrowy posilek :)

@Gabrysia95 gratulacje z okazji Slubu :)
 
A to mnie na owoce tak ciągnie,że szok.Brzoskwinie i arbuzy hurtowo.:) ale czekoladę też wsunę z miłą chęcią. Póki co waga stoi w miejscu. Ale podejrzewam,że to cisza przed burzą, jak się dorwę do ptasiego mleczka to,nie ma,że boli- wpierniczę całe:D
Dopiero doczytalam :) ja tez brzoskwinie, arbuzy a do tego wisnie I pomidory :)
Bardzo zdrowo, mamy szczescie, ze akurat sezon [emoji526][emoji523][emoji525]
 
Ja też tylko kluski wszelkiego rodzaju i ziemniaki:D:D:D:D

GAbrysia 95 myślę, że październik to będzie dobry okres na ślub, mdłości ustaną, będzie przypływ energii, ja byłam na weselu w 7 mym miesiącu ciąży to już było ostro, ale we wcześniejszych miesiącach to nawet biegałam:D
A lubisz pieczone ziemniaki? Bardzo latwo sie robi, no I dodatki jakie sie chce mozna dodac :) I kartofle zdrowe :) takze nic tylko smacznego
 
Semiffredo ja miałam być w tym roku na targach w Las Vegas, ale nie lecę, niestety ja bardzo źle znoszę podróż samolotem, po pierwsze choroba lokomocyjna, a start i lądowanie jest dla mnie horrorem i psychicznym i fizycznym:) więc odpuszczam.

Ja jestem Frequent Traveller. To dziecko już sie tyle nalatało do tego momentu, że hej :D mam wykupioną lepszą klasę więc fotel się kładzie i jest więcej miejsca więc nastawiam się optymistycznie na te 11 h w fotelu ale dopytam lekarza o heparynę. Kiedyś przed częstymi lotami do Singapuru robiłam sobie z niej zastrzyki w brzuch żeby uniknąć zatoru ;) My byśmy nie lecieli ALE bilety i hotele na 2 tygodnie + ślub zarezerwowane i opłacone już pół roku temu. Wydaliśmy na to już tyle pieniędzy, że nie ma jak odpuścić. Jedyne czego się obawiam to temperatura - w LV jest teraz 33 stopnie w nocy i 40/42 w ciągu dnia.
 
A lubisz pieczone ziemniaki? Bardzo latwo sie robi, no I dodatki jakie sie chce mozna dodac :) I kartofle zdrowe :) takze nic tylko smacznego
A masz jakiś fajny przepis na takie z piekarnika? Bo jak dla mnie pieczone ziemniaki to albo z ogniska albo z grilla. Uwielbiam!!!! Ale jak jest opcja z piekarnika uzyskać podobny efekt, to w sumie bardzo chętnie...
 
Ja jestem Frequent Traveller. To dziecko już sie tyle nalatało do tego momentu, że hej :D mam wykupioną lepszą klasę więc fotel się kładzie i jest więcej miejsca więc nastawiam się optymistycznie na te 11 h w fotelu ale dopytam lekarza o heparynę. Kiedyś przed częstymi lotami do Singapuru robiłam sobie z niej zastrzyki w brzuch żeby uniknąć zatoru ;) My byśmy nie lecieli ALE bilety i hotele na 2 tygodnie + ślub zarezerwowane i opłacone już pół roku temu. Wydaliśmy na to już tyle pieniędzy, że nie ma jak odpuścić. Jedyne czego się obawiam to temperatura - w LV jest teraz 33 stopnie w nocy i 40/42 w ciągu dnia.
Generalnie bajkowo sobie cały ten ślub wymyśliliście. I w tej sytuacji to wiadomo,że ciężko by było wszystko przekładać. Trzymam kciuki, żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś.
A co do pogody, to fakt, jest tam upał, ale też jednak trochę inny klimat niż u nas i trochę inaczej się odczuwa te temperatury. To może nie będzie tak źle.
 
To jak przekładacie ślub to polecam w ogóle odłożyć do przyszłego roku jak już urodzisz, ogarniesz się trochę po porodzie. To przynajmniej będziesz miała szansę pobawić się na swojej własnej imprezie. A w ciąży to różnie może być. Bez obrączki maluch też się urodzi. ;-)
Mysmy już wszystko tu ogarnęli i we dwoje zdecydowaliśmy że bierzemy ślub w październiku :)
Tak chcemy, zrobimy mniejsze wesele, dla najbliższej rodziny i z głowy :)
 
reklama
Hej :)
Ja mam termin na 12 luty i mój bąbel ma 2,38 :) doktorka mówi że bobo jest.mlodsze o 5 dni niż z miesiaczki
Jestem w 9 tyg i 2 dniu z przyrostu maluszka
Ja na 10 luty, a jak mialam wizytę to był 10t 1d i Maluszek miał 2,85 cm i lekarz powiedział że termin z OM i termin z USG jest taki sam jak narazie [emoji4]
 
Do góry