reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ojej to miałaś stres jak nie wiem.
Całe szczęście że wszystko z Maluszkiem w porządku. Oszczędzaj się i staraj się odpoczywać. :)

@Darsi nic się nie przejmuj, na pewno Maluszkowi nic się nie stało. Jeśli nawet nie poczułas że z masłem jest coś nie tak to prawdopodobnie nawet się nie popsuło mimo tego że było po terminie. ;)

Poza tym wydaje mi się, ze nasze ciążowe nosy są bardzo wyczulone teraz i nie sadze, ze Darsi dałaby radę zjeść coś zepsutego [emoji846]
 
reklama
cześć dziewczyny:)
Muszę się wygadać bo chyba zwarjuje do poniedziałku.
Pierwsza wizyta u ginekologa była 2 lipca 2018 , okazało się że tydzień z USG to 5/6 zarodek 3mm i nic po za tym ,z ostatniej OM powinien być to tydzień 8..
Lekarz kazał zrobić bete więc byłam we wtorek i wynik-5846 , w czwartek kolejna beta i wielkie nadzieje a wynik niestety spadł do 4938.
Slyszalyscie wogole o tak dużym spadku? Nigdzie nie mogę znaleźć pdobnego przypadku, nie wiem co myśleć :( obawiam się najgorszego ale czuje się naprawdę dobrze, delikatny ból piersi , częstsze chodzenie do toalety , lekkie kłócie w podbrzuszu, żadnego plamienia nic takiego.
Kolejna wizyta u lekarza w poniedziałek o 17.15.
co myślicie ?:(

Ja bym poszła na izbę przyjęć. Spadająca beta nie jest niczym pozytywnym.. leć do szpitala. Serio. Lepiej pójść o raz za dużo niż przeoczyć ten moment... trzymam kciuki
 
Dzieki Kochana :) Niedawno dobilismy do wyspy, Maz juz lowi rybki, a ja czytam ksiazke. Przed chwila byl piekny zachod slonca :) Zostaniemy moze do nastepnego wtorku, bo w czwartek (19.07) mam USG NT w Gdansku.

Swoja droga to dzis sie troche narobilam i kregoslup mi doskwiera. Na wizycie bylo OK - wszystko dobrze :) Bobo ma juz 33.4 mm.

Milego wieczorku wszystkim :-)
Gratuluję udanej wizyty i miłego pobytu, super się tak oderwać od rzeczywistości i pobyć na lonie natury. :)
 
Częśc kochane,
Wszystkim odpisze później...
Na razie tylko odniosę się do Irenki. Duchem jestem z Tobą! Ba! Całe grono kobiet jest przy Tobie.... Zrób badania, znajdźcie przyczynę tego, dlateczego tak się stało. Dlaczego tak długo czekaliście na ciążę .... Pamiętaj, że aniołki wracają w formie nowego dziecka. Ta pustka pod sercem musi się szybko wypełnić. Życzę Ci tego całym ❤️
 
No i stało się.... najgorszy scenariusz się spełnił ;( ciąża obumarła, beta się zatrzymała ;( dostałam tabletki poronne, za 6h zabieg ;( serce mi pęka - boje się tego zabiegu ;(
Tak mi przykro:( Nie wiem co napisać... łezka się w oku kręci:( Trzymaj się Kochana.
 
Dzieki Kochana :) Niedawno dobilismy do wyspy, Maz juz lowi rybki, a ja czytam ksiazke. Przed chwila byl piekny zachod slonca :) Zostaniemy moze do nastepnego wtorku, bo w czwartek (19.07) mam USG NT w Gdansku.

Swoja droga to dzis sie troche narobilam i kregoslup mi doskwiera. Na wizycie bylo OK - wszystko dobrze :) Bobo ma juz 33.4 mm.

Milego wieczorku wszystkim :-)
@Megi86 ja mam USG NT 18.07 czyli dzień wcześniej:) Mamy razem w środy początek nowego tygodnia i też myślę,że fajnie bo weekend szybko mija, poniedziałek mam zawsze ,,leniwy,, a w środę już następny tydzień z moim serduszkiem:)Zdroszczę Ci takiego fajnego relaksu tych rybek z jeziora..swietna sprawa;) My mieliśmy jechać na Mazury pod namioty z dziećmi i że znajomymi ale że względu na moje wieczorne przytulanka z kibelkiem musieliśmy zrezygnować:( Ale odbijemy sobie myślę w sierpniu i gdzies się wybierzemy na spontana:) Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego wypoczynku;)
 
@ForgetMeeNot - słuchaj właśnie jak dzisiaj jechałam pociągiem to czytałam, że właśnie 8-9tc mogą pojawić się plamienia więc się nie stresuj bo na pewno będzie dobrze. Ale rozumiem Cię doskonale bo przy pierwszej ciazy jak miałaś m plamienia to też strasznie Pani kowala ale grunt to się nie stresować żeby sprawy nie pogarsza i trochę zwolnić tempo
@wiola1198 - Twoja ciąża to i tak jeden wielki cud więc teraz już nic nie może się dziać.

@IrenaX - tak bardzo mi przykro ☹️ trzymaj się jakoś i życzę żebyś szybko doszła do siebie i szybko mogła zajść znowu w ciaze i tym razem spokojnie się z niej cieszyć i do nosić.

@Buka83, @Megi86, @-Karolka2106 dzieki

@aggem - no niestety potwierdzę słowa dziewczyn, spadając beta nie świadczy o niczym dobrym, przykro mi
 
@ForgetMeeNot - słuchaj właśnie jak dzisiaj jechałam pociągiem to czytałam, że właśnie 8-9tc mogą pojawić się plamienia więc się nie stresuj bo na pewno będzie dobrze. Ale rozumiem Cię doskonale bo przy pierwszej ciazy jak miałaś m plamienia to też strasznie Pani kowala ale grunt to się nie stresować żeby sprawy nie pogarsza i trochę zwolnić tempo
@wiola1198 - Twoja ciąża to i tak jeden wielki cud więc teraz już nic nie może się dziać.

@IrenaX - tak bardzo mi przykro ☹️ trzymaj się jakoś i życzę żebyś szybko doszła do siebie i szybko mogła zajść znowu w ciaze i tym razem spokojnie się z niej cieszyć i do nosić.

@Buka83, @Megi86, @-Karolka2106 dzieki

@aggem - no niestety potwierdzę słowa dziewczyn, spadając beta nie świadczy o niczym dobrym, przykro mi

Dziękuje [emoji846] taka wiadomość to normalnie miód na moje uszy, a raczej oczy [emoji846][emoji846] a Ty jak się czujesz?
 
reklama
Dziękuje [emoji846] taka wiadomość to normalnie miód na moje uszy, a raczej oczy [emoji846][emoji846] a Ty jak się czujesz?
Ja też mam co jakiś czas te wstrętne plamienia. Stresuje mnie to za każdym razem ale chyba już tak mam, nie wiem. Wiele razy po takim incydencie byłam u lekarza, za każdym razem usg, badanie i wszystko okazywało się ok. Nie wiem jak u Ciebie to wygląda ale u mnie to jest jedynie po wysiusianiu na papierze sluz zabarwiony na różowo bądź brazowo. Raz miałAm troszkę żywej krwi i od razu pojechałem do lekarza i wszystko ok. Poprostu wysiusiam się, wytre, na papierze jest trochę kolorku ale wycieram się ponownie i już nic nie ma i potem na bieliźnie też nic ani kropki.
 
Do góry