reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
To dobrze. Przemkło mi przeze myślę, że będę musiała wypić glukoza i tam posiedzieć na kolejne pobranie krwi. A wtedy musiała bym inaczej zorganizować dzień[emoji846]
Takie rzeczy to chyba dopiero okolo 20.tygodnia :)

Witam się w środowy poranek, ja na 6 do pracy. Miłego dnia :)
 
reklama
Miałam pytac bo właśnie leżę czy wy też się tak krecicie w łóżku dopiero poczatek A ja nie moge spac za długo w jednej pozycji do tego nie moge już spać na brzuchu jakiś spuchniety jest I rana po cesarce też spuchnieta A przecież 4lata już minęły chyba zainwestuje już w rogala w pierwszej ciazy był zbawieniem... czy spicie na brzuchu,? Witamy nowa mamusie:)
Ja też się strasznie kręce... wrrr strasznie mnie to denerwuje bo ciągle się budzę.
 
Gabrysia ja też z opolskiego. Gdzie byś chciała rodzić? Czy jeszcze o tym nie myślałaś?

Boziu jak mnie zgaga pali... Musiałam z czymś przesadzić dzisiaj. I nie wierzcie w powiedzenia, że na zgagę dziecko będzie mieć bujne włosy, w ciąży z Mikim bardzo mnie zgaga męczyła, a się prawie łysy urodził, musiał mi gdzieś mocno naciskać po prostu.
Ja też miałam straszne problemy ze zgagą w poprzedniej ciąży a synek prawie bez włosów się urodził... więc potwierdzam że to tylko mit ;) mi najlepiej pomagały migdały.
 
Hej, bardzo mnie to cieszy, ze Wasze wczorajsze wizyty - w tym USG - przebiegly pomyslnie! :) Milego dnia Kobitki :)
 
Cześć kochane jak minęła noc?

Witam nową mamusie :)

Przyplątała mi się grzybica :( ehh w pierwszej ciąży całą ciąże walczyłam z grzybica i teraz powtórka z rozrywki :(

Ja też się kręcę dużo na łóżku a poza tym uczę starsza spać w łóżeczku bo spała z nami i ona też się kręci więc wstaje do niej co godzinę ;)
 
Ja miałam okropny koszmar, wiadomo czego dotyczył...to bylo takie realistyczne :(
Wiadomo, odzywają się obawy przed jutrzejsza wizytą.
No i przez to obudziłam się z nie za specjalnym samopoczuciem :/
 
Ja miałam okropny koszmar, wiadomo czego dotyczył...to bylo takie realistyczne :(
Wiadomo, odzywają się obawy przed jutrzejsza wizytą.
No i przez to obudziłam się z nie za specjalnym samopoczuciem :/
Kochana będzie dobrze[emoji8] na pewno zobaczysz bijące serduszko [emoji2]
 
Gabrysia ja też z opolskiego. Gdzie byś chciała rodzić? Czy jeszcze o tym nie myślałaś?

Boziu jak mnie zgaga pali... Musiałam z czymś przesadzić dzisiaj. I nie wierzcie w powiedzenia, że na zgagę dziecko będzie mieć bujne włosy, w ciąży z Mikim bardzo mnie zgaga męczyła, a się prawie łysy urodził, musiał mi gdzieś mocno naciskać po prostu.
Wiesz, ja się niedawno tu przeprowadziłam, tzn dwa lata temu ale zlecialo szybciej niż mi się wydaje.
Właśnie się tak zastanawiam czy Opole czy Strzelce. A Ty? Za czym jesteś bardziej ?
I skąd jesteś jak mogę wiedzieć? :)
 
Miałam pytac bo właśnie leżę czy wy też się tak krecicie w łóżku dopiero poczatek A ja nie moge spac za długo w jednej pozycji do tego nie moge już spać na brzuchu jakiś spuchniety jest I rana po cesarce też spuchnieta A przecież 4lata już minęły chyba zainwestuje już w rogala w pierwszej ciazy był zbawieniem... czy spicie na brzuchu,? Witamy nowa mamusie:)
Ja się kręcę kilkadziesiąt razy w nocy. Teraz mój ma pierwsze zmiany i klnie jak może na mnie :D chyba czas się z łóżka wyprowadzić.
Ja np nie mogę zasnąć w jednej pozycji. Muszę się pokrecic pokręcić i dopiero zasnę. Dziś w nocy wstawałam co godzinę :D
A to siku a to pic i tak zleciało . ;)
 
reklama
Cześć kochane jak minęła noc?

Witam nową mamusie :)

Przyplątała mi się grzybica :( ehh w pierwszej ciąży całą ciąże walczyłam z grzybica i teraz powtórka z rozrywki :(

Ja też się kręcę dużo na łóżku a poza tym uczę starsza spać w łóżeczku bo spała z nami i ona też się kręci więc wstaje do niej co godzinę ;)
A czym Ci się objawia ta grzybica??
 
Do góry