reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dziewczyny cudowne wiesci! Alez dobry dzien, az ja sama sie lepiej czuje :) dziekuje, ze dalyscie nam tutaj znac tak szybko :)

@karolina921 - lekarza zmienilabym od razu...takie komentarze to bardzo nie na miejscu sa, nie przejmuj sie, bo Twoja ciaza jest jak i kazda inna, czyli super wyjatkowa :*


Kto teraz kolejny na wizyty, meldowac sie, zebysmy tu mialy kalendarz wizyt u lekarzy ;)

My idziemy 1 lipca na 17:30 :)
28.06
15:10 :)
 
reklama
Super Karolina, kolejne dobre wieści :)
A lekarz...no cóż, nie pasi mu ze kasa przeszła koło nosa. Za takie komentarze to ja już bym mu coś odpowiedziala :p

Ja mam wizytę pojutrze ok 12tej, mam nadzieję że dzidzia zdrowo rośnie :) nie może być inaczej ;)
 
Super dziewczyny, że takie dobre wieści przynosicie [emoji3] ja już też po wizycie. Udało się wcześniej wejść między pacjentkami. Mam duphaston i luteinę. Skąd plamienia niewiadomo. Dostałam też zwolnienie na tydzień i za tydzień we wtorek wizyta kontrolna. Na dzień dzisiejszy pęcherzyk jest widoczny w macicy. Wielość odpowiada 5t3d. Jest echo ciałka żółtego. Mam się oszczędzać i w poniedziałek przed wizytą zrobić progesteron, tsh i betę raz jeszcze. Lekarz bardzo zdziwiony, że udało się naturalnie zajść. Trochę mnie nastraszył, że mąż ma bardzo słabej jakości nasienie i może być tak, że ciąża dalej się nie rozwinie lub coś będzie nie tak z dzieckiem. Prawdę mówiąc zastanawiam się nad zmianą lekarza bo ten chyba jest niezadowolony, że nie podeszliśmy kolejny raz do IVF w klinice. Wielu parom się udaje jednak nawet gdy szanse na powodzenie są minimalne i wszystko jest ok. Bez sensu trochę wyrokować o tym na tak wczesnym etapie.

Ja w ubiegłym tygodniu tez miałam tylko pęcherzyk i ciałko żółte, dzisiaj już serduszko i zarodek. I tez luteinę i dupka mam. I tez wczoraj miałam zalecenie zrobić progesteron, tsh i betę.
Teraz odpoczywaj i dbajcie o siebie [emoji846]
 
A co mam zrobić.. nic nie poradze, na dodatek w pracy jestem. Jak się wkurzę to rano pojadę i tyle albo jeszcze dziś wieczorem, tylko to po 22.. więc może być bez sensu
A czemu bez sensu? Nie wiem dokladnie jak jest w Polsce, ale na IP zrobia chyba usg zeby sprawdzic czy wszystko gra:)
W UK na przyklad usg nie zrobia, ale zapisza na nastepny dzien na usg w Early Pregnancy Unit
 
reklama
Do góry