reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
I nie przyjmie Cie? ja swojemu napisałam w niedzilę sms.. oddzwonił od razu, wypytał jak to wygląda, kazał w poniedziałk zrobić badania, przede wszytskim progesteron i betę, do tego tsh i przyjął mnie dziso 13.40,, gdzie wizyty zaczyna o 14.
No właśnie nie koniecznie bo ta babka w sumie jest bardzo dobra. I ma dużo ludzi więc nie ma się co dziwić. Ale pewnie też wie co robi, dała dupka i wzięłam o 14. Plamienie przeszło. Tzn to sam śluz na papierze był zoltawy.
 
reklama
No właśnie nie koniecznie bo ta babka w sumie jest bardzo dobra. I ma dużo ludzi więc nie ma się co dziwić. Ale pewnie też wie co robi, dała dupka i wzięłam o 14. Plamienie przeszło. Tzn to sam śluz na papierze był zoltawy.
Ja przy takim śluzie miałam grzybice i dostałam clotrimazolum w czopkach :)
 
Hej Dziewczyny!

U nas świetne wiadomości! Serce biło mocno i wyraźnie, termin taki jak z ostatniej miesiączki, czyli 4 Luty. Dzieć ma cały centymetr [emoji172] Kolejne usg za 5 tygodni, a w miedzy czasie spotkanie z położną... Dziękuje bardzo za wszystkie kciuki I miłe słowa!

@Mammonia_:) mój tez ma 7 tygodni i mierzy cały centymetr. Na kiedy masz termin?

@Gabrysia95 u mnie był 7 tyg i 1 dzień z OM i już serducho było widać :)

@ForgetMeeNot dziękuje Bogu, ze nasze sny nie okazały sie rzeczywistością! Gratuluje!!

@karolina921 super przyrost [emoji322][emoji322]
 
Mały kibic ; )
 

Załączniki

  • 20180619_170437.jpg
    20180619_170437.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 56
  • 20180619_170613.jpg
    20180619_170613.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 54
Hej Dziewczyny!

U nas świetne wiadomości! Serce biło mocno i wyraźnie, termin taki jak z ostatniej miesiączki, czyli 4 Luty. Dzieć ma cały centymetr [emoji172] Kolejne usg za 5 tygodni, a w miedzy czasie spotkanie z położną... Dziękuje bardzo za wszystkie kciuki I miłe słowa!

@Mammonia_:) mój tez ma 7 tygodni i mierzy cały centymetr. Na kiedy masz termin?

@Gabrysia95 u mnie był 7 tyg i 1 dzień z OM i już serducho było widać :)

@ForgetMeeNot dziękuje Bogu, ze nasze sny nie okazały sie rzeczywistością! Gratuluje!!

@karolina921 super przyrost [emoji322][emoji322]
Rewelacyjne wieści :) bardzo się cieszę i gratuluję :) :) rośnijcie dalej zdrowo i spokojnie :)
 
Super dziewczyny, że takie dobre wieści przynosicie [emoji3] ja już też po wizycie. Udało się wcześniej wejść między pacjentkami. Mam duphaston i luteinę. Skąd plamienia niewiadomo. Dostałam też zwolnienie na tydzień i za tydzień we wtorek wizyta kontrolna. Na dzień dzisiejszy pęcherzyk jest widoczny w macicy. Wielość odpowiada 5t3d. Jest echo ciałka żółtego. Mam się oszczędzać i w poniedziałek przed wizytą zrobić progesteron, tsh i betę raz jeszcze. Lekarz bardzo zdziwiony, że udało się naturalnie zajść. Trochę mnie nastraszył, że mąż ma bardzo słabej jakości nasienie i może być tak, że ciąża dalej się nie rozwinie lub coś będzie nie tak z dzieckiem. Prawdę mówiąc zastanawiam się nad zmianą lekarza bo ten chyba jest niezadowolony, że nie podeszliśmy kolejny raz do IVF w klinice. Wielu parom się udaje jednak nawet gdy szanse na powodzenie są minimalne i wszystko jest ok. Bez sensu trochę wyrokować o tym na tak wczesnym etapie.
 
Super dziewczyny, że takie dobre wieści przynosicie [emoji3] ja już też po wizycie. Udało się wcześniej wejść między pacjentkami. Mam duphaston i luteinę. Skąd plamienia niewiadomo. Dostałam też zwolnienie na tydzień i za tydzień we wtorek wizyta kontrolna. Na dzień dzisiejszy pęcherzyk jest widoczny w macicy. Wielość odpowiada 5t3d. Jest echo ciałka żółtego. Mam się oszczędzać i w poniedziałek przed wizytą zrobić progesteron, tsh i betę raz jeszcze. Lekarz bardzo zdziwiony, że udało się naturalnie zajść. Trochę mnie nastraszył, że mąż ma bardzo słabej jakości nasienie i może być tak, że ciąża dalej się nie rozwinie lub coś będzie nie tak z dzieckiem. Prawdę mówiąc zastanawiam się nad zmianą lekarza bo ten chyba jest niezadowolony, że nie podeszliśmy kolejny raz do IVF w klinice. Wielu parom się udaje jednak nawet gdy szanse na powodzenie są minimalne i wszystko jest ok. Bez sensu trochę wyrokować o tym na tak wczesnym etapie.

Hmmm niefajne to jego podejście i ja z pewnością tez bym poważnie rozważyła zmianę! Oczywiście, ze wielu parom sie udaje, mam 2 takie przykłady u mnie w firmie :) pierwsze dziecko z IVF, a drugie totalna wpadka. Drudzy mieli 7 letnie bliźniaki i tez sie nie zabezpieczali bo lekarz twierdził, ze nie ma szans i szok jak sie okazało ze znowu w ciąży. Dzieci zdrowe a ciąże bezproblemowe ;)
 
reklama
Dziewczyny cudowne wiesci! Alez dobry dzien, az ja sama sie lepiej czuje :) dziekuje, ze dalyscie nam tutaj znac tak szybko :)

@karolina921 - lekarza zmienilabym od razu...takie komentarze to bardzo nie na miejscu sa, nie przejmuj sie, bo Twoja ciaza jest jak i kazda inna, czyli super wyjatkowa :*


Kto teraz kolejny na wizyty, meldowac sie, zebysmy tu mialy kalendarz wizyt u lekarzy ;)

My idziemy 1 lipca na 17:30 :)
 
Do góry