reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Miałam test pappa. Wyszedł nie do końca źle . Żeby nie robić amino zdecydowałam się na nifty . Zapłaciłam 2.5 K i wynik wyszedł 1:23 na zd. I tak myślałam robić amino . Wynik synek zdrowy . Dziś ma 18 mies. Jest zdrowym cudownym chłopcem
 
reklama
Teraz z góry będę miała amino napewno . Na nifty mnie już nikt nie namowi . To są przypuszczenia . Amino daje niemal 100%
 
Cześć! Jestem mamą 5 letniej Łucji i Julki oraz 2 letniej Zosi. Wczorajszy test pokazał dwie kreseczki. Jestem w ogromnym szoku bo dwie poprzednie ciążę były z in vitro. Oczywiście bardzo sie cieszę, ale i pewnie jak wiekszość z was boję czy będzie dobrze wszystko. Termin miesiączki miałam na dziś. Beta 253 [emoji4]mam nadzieję, że będę mogła z wami zostać [emoji6]

Trochę was poczytałam więc i ja się przedstawię [emoji4] Jestem Karolina. Mam 28lat. I trzy córeczki. To moja ogólnie 5 ciąża. Dwie udane po transferze, jedna biochemiczna i druga puste jajo płodowe w maju tamtego roku. Obecnie termin porodu wychodzi mi na 21.02 [emoji4]
Pracuję w administracji [emoji4]
[emoji4]
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkie nowe mamusie :) u mnie dziś leniwa sobota mój m poszedł do pracy starsa corcia u babci a ja z mlodsza w domku leniuchujemy jak tam samopoczucie kochane u mnie wszystkie dolegliwości zniknely po piątkowych ekscesach zoladkowych:) najadłam się fasolki szparagowej i myslalam ze się przekrece mój zoladek się zbuntowal na maksa już myslalam ze pogotowie mnie czeka ale samo minelo i się uspokoilo jedynie co mi zostało to apetyt:) wygląda na to ze będzie to ciaza jak pozostale tylko brzusio mi rosnie :) A wy kochane macie już ciążowe brzuszki może potem wrzuce focie
 
Cześć dziewczyny,
Wg kalkulatora termin mam na 7 lutego. Dziś już 6+2, a od kilku dni czuję się fatalnie... Ból piersi, mdłości cały dzień, zmęczenie, czasami kłucie w brzuchu i zatkany nos.. Nie wiem jak ja to przeżyje, w dodatku w pracy mam intensywny okres ;)
Lekarza umowilam na 25 czerwca (7+5) i mam nadzieję, że wytrzymam, już nie mogę się doczekać!
To moja druga ciąża, pierwszą straciłam w styczniu tego roku, 10 tydzień. Dlatego teraz kazde najmniejsze zakłucie w brzuchu napawa mnie czarnymi myślami. W tamtej ciąży, też miałam złe samopoczucie, ale mdlosci prawie wcale.
Też tak kiepsko się czujecie?
 
Dzien dobry,

a juz myslalam, ze tylko ja nie spie o tej h w sobote ;-) O 6 rano obudzila nas mucha, a teraz tak mnie zoladek bolal ze musialam wstac i zjesc. W moim przypadku to lekki szok bo przewaznie jadlam sniadanie ok 11 :) Wlasnie co do objawow - mam jeszcze bol zoladka, ale jak zjem to przechodzi. Do ok 2 tyg temu nie wiedzialam co to zoladek ;)

Budzik mam ustawiony na godz. 9:00 zatem jeszcze poczytam w lozku: S. King - Dolores Claiborne. Uwielbiam Kinga :) A Wy co lubicie czytac?

Dzis od 13 do 19 prowadze zajecia na uczelni - 3majcie kciuki, bo mialam przez to tetno wypoczywac...

Milego dzionka Kobitki :) Rowniez witam nowe Mamusie! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie nowe Mamy :) gratuluję fasolek :)
Ja dziś się obudziłam z bolacym gardłem :(
Zaraz płukanie wodą z solą...
Poza tym ciążowo w miarę dobrze. Są objawy ale wszystkie lekkie. Delikatne mdłości, pokluwanie po bokach podbrzusza, powiekszone tkliwsze piersi, trochę większe zmęczenie no i zawroty głowy przy wstawaniu wiadomo przez nizsze ciśnienie. Aaa no i super wahania nastroju, rozdrażnienie hehe ;) ale z tym wszystkim idzie normalnie żyć i funkcjonowac czyli to lajtowe objawy.
Miłej soboty Dziewczyny :)
 
Do góry