reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Fanka, tak powinnaś już coś zobaczyć :) oczywiście jeśli nie przesunela się Tobie owu w przód tak jak mi.
Bo u mnie wg OM bylo wczoraj 7+1 no a usg dalej pokazuje tydzień w tyl ;)
Z tymże ja o tym wiedziałam, bo mi się trafil przypadkowo na kontroli ginekologicznej "jednodniowy monitoring" :D i ginka mówiła ze owu będzie późno i ze cykl 30-31 a nie 25-26. Stąd różnica :)
 
reklama
Martoosia :(
A dziś termin @ tak?
Ja dla pocieszenia powiem, ze z Synkiem 3 dni po terminie test negatywny.
9 dni po BLADA kreska.
Teraz mam szalonego diabelka 2latka :)
Mi chyba służą późne owulacje
 
Dziewczyny! Pomocy :(
Ostatnia miesiączka 01.05 -> test pozytywny 28.05 -> pierwsza wizyta u gina 11.06. Powiedział ze widzi tylko pęcherzyk i ciąża jest wewnątrzmaciczna ale nie widać było jeszcze zarodka. Kazał przyjsc za 3 tyg. Czy możliwe żeby w 6 tyg nie było widać zarodka ? Kazał przyjmować dhupaston 3x1 na wszelki wypadek i kazał zrobić betę.
Wyniki :
13.06. 44023
15.06 62001

Czy przyrost nie jest za mały i czy ta beta nie jest za wysoka ? Może już za bardzo schizuje ale 3 tyg czekania to teraz wieczność :(
 
a przy poprzednich ciążach teraz tyle przed @ robiłaś test i wychodził pozytywnie że teraz tak szybko?

W pierwszej ciąży robiłam test tydzień po terminie, bo to była ciąża, której w ogóle się nie spodziewałam i nie czekałam na nią.
Przy drugiej robiłam na dzień przed @.
A teraz mam jakieś schizy i nadzieje, że się udało i czekam na dzień @ ale niekoniecznie z nadzieją, że przyjdzie.
 
Dziewczyny! Pomocy :(
Ostatnia miesiączka 01.05 -> test pozytywny 28.05 -> pierwsza wizyta u gina 11.06. Powiedział ze widzi tylko pęcherzyk i ciąża jest wewnątrzmaciczna ale nie widać było jeszcze zarodka. Kazał przyjsc za 3 tyg. Czy możliwe żeby w 6 tyg nie było widać zarodka ? Kazał przyjmować dhupaston 3x1 na wszelki wypadek i kazał zrobić betę.
Wyniki :
13.06. 44023
15.06 62001

Czy przyrost nie jest za mały i czy ta beta nie jest za wysoka ? Może już za bardzo schizuje ale 3 tyg czekania to teraz wieczność :(
a jak długie masz cykle?
 
reklama
Do góry