reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
A ja mam takie dość prywatne pytanie dziewczyny... uprawiacie normalnie seks? Jakoś mam takie mysli, że mając orgazm ma się takie skurcze wszystkiego i może to zaszkodzić na takim początkowym etapie i nie wiem...:D nie spytałam gina. Przesadzam?

U nas rzadziej niż przed, ale w dalszym ciagu sex jest. Nie ma przeciwskazań o ile Ty tego chcesz ;)
 
reklama
Kochane u mnie noc ciężka :( moja mała ząbkuje i daje czadu w nocy od paru'dni .. Jeszcze jutro mamy roczek i sprzątania kupa a najchętniej położyła bym się spać :)
 
A tu wczorajsze zdjęcie mojego człowieka :)
Co do podbrzusza, jednak od czasu do czasu kluje lekko po bokach, czyli zwykłe rozciąganie macicy. Dziś też czuję pokluwanie w miejscu lewego jajnika po tym wczorajszym uciskaniu przez lekarke...Ciekawe czy jest to powiązane właśnie z tym ze tak dokładnie badała te jajniki czy zbieg okoliczności i to jest to "standardowe" kłucie.
Co do seksu. Ja nie wiem dlaczego, ale mam jakąś blokadę w pierwszych tygodniach. W poprzedniej ciąży tez chyba dopiero po pierwszym trymestrze zaczęliśmy ale ciało już się dopomina bo zaczęły się samoistne orgazmy w nocy :p
 

Załączniki

  • IMG_20180615_092636.jpg
    IMG_20180615_092636.jpg
    247,8 KB · Wyświetleń: 97
A tu wczorajsze zdjęcie mojego człowieka :)
Co do podbrzusza, jednak od czasu do czasu kluje lekko po bokach, czyli zwykłe rozciąganie macicy. Dziś też czuję pokluwanie w miejscu lewego jajnika po tym wczorajszym uciskaniu przez lekarke...Ciekawe czy jest to powiązane właśnie z tym ze tak dokładnie badała te jajniki czy zbieg okoliczności i to jest to "standardowe" kłucie.
Co do seksu. Ja nie wiem dlaczego, ale mam jakąś blokadę w pierwszych tygodniach. W poprzedniej ciąży tez chyba dopiero po pierwszym trymestrze zaczęliśmy ale ciało już się dopomina bo zaczęły się samoistne orgazmy w nocy :p
Który to tydZien? :)
 
reklama
Do góry