reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Mnie też nie, ale trochę po i w trakcie badania dziś bolaly mnie jajniki bo ginka lekko na nie naciskala żeby dokładnie obejrzeć. Mam nadzieję że wiedziała co robi :p
 
jak podzwigam moja małą albo mam intensywny dzień w pracy to teraz mocno czuję... ehh tamtą ciążę miałam ciężką, no oby nie było powtórki
 
Gratuluję udanych wizyt :) u mnie ból piersi i zaczyna mnie mdlic na zapachy :) w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów , więc czuje coś że ta ciąża nie będzie dla mnie łaskawa:(

Ja też w 1 ciąży tylko senność A tu od dwóch tygodni takie nudności całodniowe że masakra. Wczoraj tak źle się czulam.ze o 20 już spałam. To straszne uczucie jest .:/
 
Fanka kadry, justina - gratuluję udanych wizyt,pęcherzyki będą tylko rosnąć! :))) a w nich fasolinki :)
Ja dziś bardzo szczęśliwa :)
Tak jak pisałam, nie wytrzymalam do 21wszego, poszłam dziś i TAK, oto jest mały człowiek
Wg OM 7+1 wg USG tydzień wcześniej(6+0-6+1), czyli różnica jak na poprzednim USG.
Pęcherzyk ciążowy 15mm
Pęcherzyk żółtkowy 5,5 mm
CRL 2,36 mm (ale maleństwo :) )
FHR - TAK :) czyli bijące serduszko, sama jej mówię ze widzę i czy to jest to To pochwalila za spostrzegawczość hehe ;)

Kolejne USG za tydzień, już u mojej ginekolog na nfz :)

Dziewczyny, właśnie do mnie dotarło że jestem w ciąży!!!

Super gratuluję to na kiedy termin ???
 
A ja własnie w 1 ciazy to od poczatku jadłowstret, mdłosci, spadlam 4 kg z wagi, osłabienie itp a teraz nic, wrecz mam pełno energii, az to dziwne dla mnie
 
Dziewczyny gratulacje udanych wizyt i pięknych fasolek!! Ja tez już bardzo bym chciała być po zobaczeniu bijącego serduszka ale muszę poczekać jeszcze tydzień!
Katharina mnie pobolewa podbrzusze czasami, jajniki tez sie odzywają. Macica sie rozciąga wiec nie ma sie co dziwić w tak wczesnym etapie :)
 
reklama
Malwina
5-7 lutego ;) zobaczymy czy fasola będzie ten tydzień nadganiac (od OM) czy zostanie ten tydzień poślizgu do konca ;)
 
Do góry